Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde treba da ide jer ce mec biti po pravilima Boksa a ne MMA

    U Las Vegasu naravno, MGM Grand

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • 100.000.000 $ i jednom i drugom.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Izbice ga Floyd kao konja

        Comment


        • Биће то кратко вероватно, правила бокса јбг.

          Свакако навијам за МкГрегора

          Comment


          • Jel Klicko odlucio oce revans?
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Ko želi malo vidit kako se od presice napravi spektakl evo ga live stream

              Comment


              • Toronto je bio najjaci I London. )

                Ja apsolutno navijam da ga Konor nokautira, mala sansa, al definitivno stoji ako ga bude zakacio, tu je Flojdu kraj. I naravno da mislim da ima max 3-4 runde Konor fore za to, posle bi trebalo Floyd da ga odradi na runde, stim sto ne vidim opciju da Floyd moze Konora nokautirati.

                Sve u svemu, ogromne pare ce zgranuti 89 $ obican, a HD 99 $ zarez nesto. Ali je javio da ce se vratiti u ufc da se bori sto je zanimljivo, hoce Khaiba posle u Rusiji, jos jedan ogroman payday i mozda Nate triologija, gde vec navijam za Nate-a.

                P.S. Floyd je veoma dosadan, generalno se samo ponavlja, Konor mi je mnogo bolji trash talker.

                Comment


                • Konora na sparingu nokautirao partner koji nisam siguran ni da li je profesionalac a da Money ne moze da ga nokautira


                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Bogoche, ne bih ja tek tako uhvatio te price koje dizu prasinu za samo vece borbe za istinu.

                    Ko i niotkuda pusten klip da ga neki partner samara u ringu kao malo dete. Da on bokser nije, to definitivno, ali na tom nivou da ti se ne ogradis da sparing partneri ili bilo ko iz te teretane ne sme da izbacuje tek tako snimke a da mu ne izmusu i zadnji dolar iz dzepa ne ide isto. Isto kao sto floyd zna da se ogradi od low kickova, lakta i sl, jer bi uzeo svaki cent koji Konor ima.


                    Tako da ne bih ja naivno prihvatao te price, meni to vise dodje psihicka igra, jer niko ne zna kakav ce Konor biti, svi znaju Floyda, i bez obzira sto on nikad nije boksova i dalje stoji da nepoznata gde niko ne zna sta se moze ocekivati od Konora, od sramote to ko zna, e tu mislim da on igra odlicnu psihicku igru, u cemu je uvek bio i veoma dobar.

                    A i na kraju, isprimao se on udaraca opasno od Nate-a, ne verujem da ga je bas tako lako nokautirati.

                    A i Floyd definitivno nije poznat po nokautima, vec po igranju na 12 rundi i onda dobijanju na sudijskoj odluci, tako da ono.

                    Comment


                    • Kao da bi najveci sampion u istoriji boksa prihvatio borbu da nije siguran da ce pobijediti. Isto kao sa Pakjaom, koliko god ja gotivio Pakjaa on nije imao promil sanse da dobije Flojda. Flojd je veliko govno, ali bez premca najinteligentniji bokser svih vremena.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Kao da bi najveci sampion u istoriji boksa prihvatio borbu da nije siguran da ce pobijediti. Isto kao sa Pakjaom, koliko god ja gotivio Pakjaa on nije imao promil sanse da dobije Flojda. Flojd je veliko govno, ali bez premca najinteligentniji bokser svih vremena.
                        A sto je govno?

                        Comment


                        • Niko ne spori da je on maestro svog zanata, al i profesionalni borci i mi laici se uvek nadamo toj levici, jer ako ga zakaci, to mu je to, 1% sanse, ali i dalje je 1%.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            A sto je govno?
                            Zato sto je bas retardiran momak, pogledaj mu fb profil pa ce ti sve biti jasno. Slika se konstantno sa stotinama hiljada dolara, prica samo o parama i ne respektuej obicne, prosjecne ljude, bas zastrasujuci degen.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema šta McGregor ovde tražiti, nokautiraće ga Mayweather.
                              Nokautiran bi i Mayweather prošao da je UFC.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ne znam, ja jednostavno ne vidim da Konora nokautiranog, ali definitivno mogu da vidim da Floyd osramoti do maksimuma Konora i ako on covek nije bokser, pa nije da ce mu uticati na karijeru lose, ovo je samo pozitivno za konora i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X