Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kovalev dominirao 7. rundi, u 8. je bio u problemima, ali prezivljava i zavrsava KO u 11.

    8. runda
    https://www.youtube.com/watch?v=AX6nEMrC5Z4

    Comment


    • Da li neko kod nas u subotu prenosi meč Povetkin-Hju Fjuri?

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment





      • Nadam se da ce ovo neka televizija kod nas prenositi.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • A Lomachenko - Campbell? Loma je najbolji bokser koga sam video, ikada. A gledao sam dosta mečeva istorijskih i modernih, ono u životu nisam video.

          Da je Englez, a ne Ukrajinac, svi bi znali, još nije teškaš i ... Ali čovek je umetnik.

          Ako neko nije upoznat kako izgleda tehnički, taktički i kretanjem savršen borac



          Last edited by Cassius Clay; 28-08-19, 10:46.

          Comment


          • Ja pratim samo tesku. Mislim da to vecinu i najvise zanima.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Украјинац мој љубимац

              http://sportklub.rs/Borilacki/a30675...u-Londonu.html

              Добар текст.

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Ja pratim samo tesku. Mislim da to vecinu i najvise zanima.
                Isto. Jedino kad mi je neka druga kategorija bila zanimljiva, jeste kad je Prince bio aktivan

                Comment


                • Ко воли бокс не може да буде незанимљиво. Може у смислу категорије, али конкретно Ломини мечеви су уметност.

                  У свету наравно да није популаран као тешкаши, али је много популарнији него овде.

                  Овде остало из старих дана када су се људи будили због Тајсона.

                  Comment


                  • Loma sigurno protiv Campbell-a, Povetkin pobedio Fury-a.

                    Comment


                    • Mene zanima samo super teška, kruzer i eventualno polu teška, ove što su lakši od mene ne gledam.

                      Na faksu sam bio dobar sa Tomom Anteljom, pitam ja njega onda, jel bi prebio tebe Princ, kaže on dečko, jesi ti normalan, ne bi se ni počešao kad bi me udario.

                      I Mirko Filipović kaže, jebeš ti paund for paund kad može da te prebije svaki izbacivač.

                      Šta meni znači što je on umetnik kad ove ljude ne bi mogao da nokautira, što bi ih dobio tek na poene.[emoji4]

                      Comment


                      • Comment


                        • Ocekujem pobedu AJ-a. Sta kazu kladionice?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Dva minuta i 11 sekundi, kao i dva minuta i 32 sekunde

                            sigpic

                            Comment


                            • Legenda je stvarno.



                              Comment


                              • Posle odgledane sve tri pres konferencije (u Arabiji, Americi i UK) mogu slobodno reci da AJ pobedjuje. I to nokautom. A kvote u meridijanu su AJ 1,30 Ruiz 3,20


                                Ljudi sta bi sa mecom Vajlder-Ortiz 2? edit: sad citam da je mec zakazan za 9 novembar


                                A sledece subote je na programu Fjuri-Valin
                                Last edited by Sam Hornish Jr.; 07-09-19, 11:49.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X