Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boks

    Izgleda da nema tema a upravo pocinje veliki classic izmedju Hayea i Wladimira ... Navijam za dobru borbu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

  • #2
    Neka Vladimir razbije ovog prepotentnog engleza,koji je klovn,a ne boksac,mada je to dobro za sou.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #3
      ja sam hteo da otvorim temu,al posto se bas i ne snalazim ovde na forumu odustao sam,imam osecaj da ce klicko da izgubi

      EDIT:dajte neki live stream link,ne mogu nigde na tv-u da nadjem prenos

      Comment


      • #4
        Ima na NOVA TV prenos ... Ja volim Hayea zbog showa , Klicko braca su umrtvila box sport ali ipak navijam za Wladimira , ipak je on gospodin u ovom sportu a Haye je prepotentan
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #5
          Link koji ne secka ?

          Comment


          • #6
            Ocekivao sam nesto od ovog Heja vise, Klico je bas ga namlatio. Hej je samo pokazao da je brz i pojedine udarce toliko je dobro izbjegavao ali napadi su bili losi i oni padovi kada nije uspjevao uputiti željeni udarac su bas očajni.

            Comment


            • #7
              Ubedljiva pobeda Wladimira i to vise nego ubedljiva po rezultatu ... Ponovo nismo videli neku veliku box predstavu , sasvim ispod proseka mec , Klitschko ima 3 titule , cestitam
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #8
                Prepucavaju se mjesecima govore da ce ubit jedan drugog i onda dodje borba i gledamo mec dvije "curice".Nazalost danasnji boks je spao skoro samo na taktiku,nema tu vise nekog poput Tajsona gdje borba i ne pocne a on nokautira protivnika.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • #9
                  Iskreno gledao sam dosta zadnji meceva Klicaka i ovo je sigurno najbolji ali i on nije dovoljan da zadovolji ukuse svih. Ko i u svim sportovima dosta se podređuje odbrani tako i danas u boksu. Mi koji smo gledali u BiH smo bili izlozeni torturi komentatora koji je u jednom trenutku rekao mogao bi se okliznuti na mokroj vodi

                  Comment


                  • #10
                    Na kom BiH kanalu je bila borba ? tv1?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #11
                      TV 1 i Alfa ja msm
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #12
                        Jeste, odnosno mreža. Ono je očaj. Pa u toku intoniranja himne gost komentator nesto objasnjava ma jos su mi i oni usrali mec.

                        Comment


                        • #13
                          Ja sam gledao na Novoj ali samo zato sto je bolja slika jer me ona dvojica sa Nove nerviraju poslije meca Catica to nije malo,kad je Adnan prosle sedmice ostao malo duze u svlacionici govore kako nema smisla,sad ovaj Haye ostane duze i govore svaka mu cast na tome odlicna taktika i odmah se vidi za koga navijaju,veceras su rekli da je Haye zasluzio da dobije,a prosle sedmice za onog Irca.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Ja sam gledao na Novoj ali samo zato sto je bolja slika jer me ona dvojica sa Nove nerviraju poslije meca Catica to nije malo,kad je Adnan prosle sedmice ostao malo duze u svlacionici govore kako nema smisla,sad ovaj Haye ostane duze i govore svaka mu cast na tome odlicna taktika i odmah se vidi za koga navijaju,veceras su rekli da je Haye zasluzio da dobije,a prosle sedmice za onog Irca.
                            Drago mi je sto nisam imao priliku slusati jer mi je taj kanal bio zatamnjen. Čuj Hej zasluzio da dobije, on ama bas nista veceras nije pokazao, ali za Adnana zavist je cudo, ako su borci izjednačeni kako je bilo u tom mecu jasno je da ce sampion zadržati titulu. Zato su na Areni navijali za Adnana.

                            Comment


                            • #15
                              Na Novoj TV strucni komentator,inace trener hrvatske boksacke reprezentacije,velicao je ovog Haya kroz cijeli mec i bio je ubjedjen da uzma mec,i onda kada je cuo ocjene rece u fazonu,trebalo je biti nerjeseno,jadni ti ljudi kome je on trener.Pred toliko ljudi za nagradni fond od 20miliona eura,i nista se nije vidilo,nekada je boks bio boks,a ovo po meni je odradjivanje meca,i podjala para.Klicko nije kriv,ovaj je bjezao cijeli mec,a pored toga valjao se po podu u svakom klincu,to nisam vidio jos.Na kraju od sarlatana nisam ni ocekivao nista vise.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment

                              Working...
                              X