Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sramota na šta je boks spao. Ne znam kako su ova 2 Britanca ovako uspjela dovdje dogurati sa ovakvim ponašanjem. Suspenzija i dobro ih oderati po džepu i to je to.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Kad je neki sledeci veliki mec??
      sigpic

      Comment


      • Nadam se da ce doc' do meca Hej-Cisora,da mu Hej objasni neke stvari
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Kad je neki sledeci veliki mec??
          Wladimir se bori sad ne bi ti znao reci kako mu se protivnik zove pocetkom marta(i ovo nije sigurno). Zatim Muamer Hukic koji nastupa pod imenom Marco Huck on ce isto boriti u martu, a meni najzanimljivije ce biti u aprili kada se bori Adnan Catic. Ova zadnja dva meca sto sam nabrojao bit ce dosta interesantnija od Wladimirovog meca.

          Comment


          • Vladimir boksa protiv nekog Francuza. A je li slijedeće subote boksa Povetkin?
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • vladimir se bori protiv mormeka,3.marta u nemackoj i mislim da ce biti prenos na istoj televiziji
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Hoce, opet ce Borovcanin komentarsiati Sada samo da nadju Hayea, kakav spektakl, ne verujem. Ko zna gde se krije, sada kada ga stave u istu celiju sa Chisorom, jedna kamera i uzivanje, kao reality show
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • to bi bilo dobro gledati
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • a za sutra znate sta vam je ciniti
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • i jos da dodam da mi je drago sto je cisora suspendovan na neodredjenonjemu i jeste mesto na ulici,a ne u ringu
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Bilo bi sjajno kad bi nekako The Marksman uspio da pobijedi,ali nema sanse bojim se
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta ovaj sarlatan iz Francuske cini,grliti klicka u klinc cim zagusti?
                          Ko sve se bori za naslov?
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Sta ovaj sarlatan iz Francuske cini,grliti klicna u klinc cim zagusti?
                            Ko sve se bori za naslov?
                            A nema ovaj Francuz brate nikakve sanse , stalno u klinc ide

                            Bas tako ovo je smjesno ko se bori za naslov.

                            Comment


                            • Ala ga je unistio ovom kombinacijom levi direkt-desni krose... Zaista sam mislio da ce ovaj mec potrajati, ali ovaj Mormek nije imao nikakve sanse, gde su ga samo nasli...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Veliki Lenoks Luis

                                Lenox tvrdi da bi danas bio u stanju pobjediti Vladmira da je naravno aktivan

                                ''Vladimira bih nokautirao, jer sam kompletniji bokser, volim borbu, dolazim blizu protivnika, razmišljam brže od njih'' priča Lewis koji je imao problema sa Vitalyjem 2003.godine.Borba je prekinuta u 6.rundi zbog povrede Ukrajinca

                                ''Vitaly odlično koristi svoj raspon ruku, opasan je u kombinaciji udaraca i mislim da je definitivno bolji od Vladimira.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X