Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav Wilder sta ga dizete toliko ocito mu je Cigano lekciju boksa

    Comment


    • ne los mec... na kraju pobeda onog kog sam prognoziro ali bez KO jer je mehikanac tvrd orah

      ali rekao sam jos i pre bolje da gledam Vajlder-AJ (za ujedinjenje svih titula) nego sa ovim buretom
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Kakav Wilder sta ga dizete toliko ocito mu je Cigano lekciju boksa
        nek mu ocita i drugi put
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Uzeo 50 miliona funti da bjezi po ringu ni da je Bolt
          sigpic

          Comment


          • "Moram da se zahvalim za pomoć u pripremi Vladimiru Kličku, velikom šampionu iz Ukrajine. On mi je dao korisne savjete. Puno sam od njega naučio", zaključio je Džošua.
            Sve je jasno.
            sigpic

            Comment


            • Hahahah, al nas je sjebo Vladimir za borbu.

              Je l gledao neko Povetkina i Huntera pre njih? Kakva sramotna odluka sudija da je remi, otreso ga je Hunter, što i ne čudi jer je ovaj u 40 udario. Svakako zanimljiviji meč bio od glavnog

              Comment


              • Hahah sve je manje važan sport i lepota koju on pruža, već dominiraju nabildovani manekenski pozeri sa dobro isklesanim mišićima, ljudi vole. Kao Nadal u tenisu Ruiz je ovog puta bio uskraćen za onaj bitan mommenat iznenadjenja a malo udraile i pare u glavu pa nije boksovao sa onim žarom kao u prvom meču.
                Hunter ga odrao ko mačku nije znao gde se nalazi i nerešeno
                Last edited by Dekson; 08-12-19, 10:00.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Ko je ovaj crnogorski debil komentator što je prenosio na Areni meč Joshua - Ruiz?
                  "Nema šanse Joshua u tuči, samo u plemenitoj tehničkoj vještini zvanoj boks." Teška debilčina.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Sigurno neki vitez koji se u zivotu nije pobio, a ring je vidio samo na tv-u.

                    Comment


                    • 22. februar Fjuri - Vajlder. Ako se ne bude glupirao Tajson rutinski.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vajlder!
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Ma dođavola sa Fjurijem i Vajlderom lovorike poprima jedino Arkan mali. Jel ste videli kakvog borca i ubicu srpski boks gaji u svojim redovima. Dobiti Madžara koji od zadnjih 13 borbi ima 12 poraza je veliki poduhvat

                          Comment


                          • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Gledam i slusam ovaj izrezirani verbalni okrsaj izmedju Wildera i Furya i ne mogu da odlucim koji je od njih dvojice odvratniji... da nisam rasista, sigurno bi rekao da je to Fury ali jbg ne mogu.

                              Mislim da ce ga opet Fury skolovati, ali ovog puta samo 4-5 rundi... onda ide na spavanje. Mislim da ovog puta nece ustajati sve i da mu ponovo sudija razvuce brojanje.

                              Comment


                              • Jel ima negde prenos wilder vs fury 2? mislim da dobija wilder drugi mec...
                                A evo jedne mlade nade koja prelepo boksuje Ryan Garcia,njegov zadnji mec

                                sigpic http://caseystoner.com.au/

                                Comment

                                Working...
                                X