Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Miko View Post
    Ovo ce ili Klicko u 6 rundi zavrsiti ili ce otegnuti do kraja i onda rutinski na bodove ;)
    Sjajno si to konstantovao
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #62
      U kakvom je problemu boks jasno je sve kad je Klicko toliko vremena nedodirljiv.Sramota za ovaj sport.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by manda View Post
        Sjajno si to konstantovao
        videces da ce tako da bude ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #64
          Pa drukcije ne moze biti,ili brzi nokaut ili poene,to je kao da kazes mora jedan da pobjedi?
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #65
            Moze se desiti nokaut u 10 rundi , moze Englez na bodove , Englez na nokaut , ja sam izneo jednu opciju , verovatno ce se razvlaciti do bodova :0
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #66
              Klicko 43 pobede 40 KO...
              Zasto me ne bi cudilo da ga nokautira i veceras
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #67
                Jedva cekam veceras da gledam Klicka,kako su se pokacili na konferenciji mislim Klicko je bas bio suzdrzan a ovaj debil samo napada i k*rci se :S a jos i onaj samar bice svasta,mislim verovatno je to malo iscenirano ali ipak se vidi da nema ljubavi Hajmo Vitali,ima da ga patoses DD <333
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • #68
                  Ja ne znam kako neko moze voliti Klicka ,braca su unistili i umrtvili boks do krajnjih granica
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Miko View Post
                    Ja ne znam kako neko moze voliti Klicka ,braca su unistili i umrtvili boks do krajnjih granica
                    Pa kad su legende ovog sporta
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #70
                      Red bi bio vise da neko pobedi Klicka.

                      Comment


                      • #71
                        Mozda bi bio red, ali te medvede nema ko da pobedi od danasnjih boksera i izazivaca. Da je Lenoks Luis tu, bilo bi drugacije
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #72
                          Tajson,Holifild,Luis,to sam ja pratio i ti ljudi bi se sprdali sa Klickom koji je danas neprevazidjen.Ipak je Lenoks bio nesto posebno,kakva inteligencija!
                          O Aliju,Dzo,Dzordzu bolje i ne pocinjati,oni bi ovakve rjesavali za rundu-dvije.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Lenoks je paralelno sa time sto je bio neverovatan bokser, bio i sjajan sahista, cisto malo o inteligenciji. Kada pomislim na bracu Klicko, Valueva Sve na snagu i velicinu, nigde finese.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Njih da bi se dobilo , treba u ring da udje neko napaljen i da lupa pa sta bude
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Mozda bi bio red, ali te medvede nema ko da pobedi od danasnjih boksera i izazivaca. Da je Lenoks Luis tu, bilo bi drugacije
                                Mislim da je ovo plasirano javnosti. Ko zna koliko teskasa, koji nemaju ime i menadzere, nikad i ne stignu do njih dvojice. Ono sto oni rade je samo prosjek i nista vise. potreban je samo jedam mladic koji ima "aparat", stas, i da uleti i pospremi nekog od njih. Ti mladici i ne dobijaju sansu za tako nesto, jer ni ovi nisu ludi da ih neko bije...

                                A i imaju po 40 godina, a jos bijelci. Mislim da nikad tako neko nije bio dominantan, u tim godinama, a da je bijelac, u teskoj kategoriji.

                                Comment

                                Working...
                                X