Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    E moj Joshua Raspade se covjek.
    gde si gledo? ja hteo da gledam na RTL hrvatski ali sbb zamracio
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Drug ima nalog za DAZN pa sam gledao na telefonu, jer sam bio na poslu

      Comment


      • Džošua totalno nespreman, rek'o bi sa dozom potcenjivanja ušao u borbu sa buckom što mu se višestruko osvetilo.
        Britanac je i protiv Povetkina i Parkera bio spreman za pod.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Jesi pobjedio Klicka, al nikad neces biti velicina kao on.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Kakav je Fury doktor, i kakva je vrhunska zabava gledati budalu
            Nije ovaj Schwartz neko merilo očigledno, ali baš se poigrao s njim. Ono eskiviranje 4-5 udaraca za redom

            Dajte taj revanš u pm

            Comment


            • prebio ga ko dzak na treningu.


              Dajte taj revanš u pm
              bice, bice cim Vajlder overi king-konga


              nego sta kazes za revans Dzosue i debelog meksikanca, sta ce tu biti?
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Njemu je svakako već nepopravljivo pala reputacija posle tog poraza, ali bi morao koliko-toliko da sanira štetu i premlati ga u revanšu. Pa da se taj poraz više pripiše tome što nije imao dovoljno vremena da se spremi za njega prvi put. Daleko je debeli od naivnog protivnika, ali baš bi sramota bila da opet izgubi od njega. Onda bi i definitivno spala knjiga na dva slova, ako već nije

                Comment


                • Fjuri je bez premca broj jedan, ukrali su mu pobjedu protiv Vajldera, a koliko je Dzosua precijenjen jasno je bilo u mecu protiv Klicka jos, imao ga je starac ali ga je ispustio jbg. Endi Ruiz izgleda kao vreca sala ali je to jedan bolesno brz bokser za takav izgled, Fjuri je njega najbolje opisao, ne sudite o knjizi po koricama. Odrzao mu je jebeni cas iz boksa, koliko brze ruke, kao protiv djeteta da je boksovao. Tajson je juce odradio standardno, vise mu ne trebaju runde, mogao je brzo da pregazi protivnika, steta sto je potpuno lud, jedan od najboljih ikad je mogao biti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Otac, kakva je to brzina, kakva eskivaza, covjek ima boks u malom prstu, kao Princ Nasim Hamed iz najboljih dana

                    https://streamable.com/2iyq0
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Fjuri je bez premca broj jedan,
                      kad bude imo sve pojaseve onda da.

                      ukrali su mu pobjedu protiv Vajldera,
                      ja ne znam kako se to boduje ali za mene neko ko je bio u nokdaunu 2x da uzme pojas sampionu nije zasluzio. ali bice revans pa cemo videti.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Otac, kakva je to brzina, kakva eskivaza, covjek ima boks u malom prstu, kao Princ Nasim Hamed iz najboljih dana

                        https://streamable.com/2iyq0
                        Hahaha to je to, bolest. Da sam Schwarz, povukao bih se posle ovoga

                        A zbog Princa sam se kao dete budio da gledam boks (u sećanju ostalo kad je nekog u prvoj rundi patosirao ). Ne verujem da se u toj kategoriji može pojaviti opet neko ko bi mi bio must see TV

                        Comment


                        • Za 3 dana

                          Comment


                          • Pacman klasa

                            Comment


                            • Fury zakazao borbu sa svedskim borcem Otto Wallin-om.

                              Comment


                              • BREAKING: Anthony Joshua and Andy Ruiz Jr's rematch will take place in Saudi Arabia, live on Sky Sports Box Office on Saturday December 7.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X