Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Cijeli svijet prica o jednoj od najvecih kradja od kad je boksa. Ali to je ok, raznijece ga Tajson na Old Trafordu

      E da prvi mec izmedju Luisa i Holifilda je bio nerijesen, iako ga je Luis raznio u tom mecu.
      sigpic

      Comment


      • Mada svi to kazu da je bolji u mali milion rundi Al one runde su ti kao velteraske runde, nikakav znacaj ti udarci nemaju. Da makar malo zanesu protivnika, da ga povrede... samo kljucanje da se dobije runda. To mi malo pokvarilo utisak.

        Osjetno je bolji bokser Tyson Fury, nesto sto bi ti reko i bio u pravu Wilder je u skladu sa jednim delom svog prezimena "wild" znaci mnogo je divalj. On cak i ne ume da iskoristi onakvu snagu.

        Comment


        • Yup, on i sam priznaje da su ga savladale emocije, da je išao na to da ga nokautira, a sam kaže da kad svesno pokušavaš to, da je mnogo teže izvesti. Samo to je on, nisam siguran koliko on može da se iskontroliše u žaru borbe, a i da može, svakako ne može on u samom boksu da mu parira.

          Što se bodovanja tiče, zbog ona dva nokdauna, Wilderu su trebale još samo 3 runde gde je bio bolji, ali ih svakako nije imao. Jednu da, neki će možda reći i dve, ali 3 sigurno nije. Da su sudije bodovale po pravilima, trebao je Fury da pobedi. Ali opet kažem, meni je drago što je ovako ispalo, jer mi je sveukupan utisak borbe da je ovo pošten ishod. Baciti ga 2x na pod, drugi put gde je stvarno neverovatno da je uopšte ustao i reći tom čoveku koji baca nekog 2x u nokdaun da je izgubio je meni bezveze. Plus što ovo otvara vrata za revanš, a to valjda svi hoćemo da vidimo. To mi je bitnije nego da se zadovolji neka pravda po kriterijumima sa kojima se ne slažem.

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Mada svi to kazu da je bolji u mali milion rundi Al one runde su ti kao velteraske runde, nikakav znacaj ti udarci nemaju. Da makar malo zanesu protivnika, da ga povrede... samo kljucanje da se dobije runda. To mi malo pokvarilo utisak.
            Meni je upravo u tome suština boksa ako ćemo je zvati plemenita veština.

            Zašto naneti štetu protivniku, zašto mu ugroziti zdravlje, zar nije dovoljno pokazati da si veštiji bokser, da si brži, bolje se krećeš, bolje eskiviraš, bolje blokiraš, prezicnije udaraš, ne moraš jako.

            Po meni idealan bokser nema ni jedan poraz i ni jednu pobedu nokautom.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Mada svi to kazu da je bolji u mali milion rundi Al one runde su ti kao velteraske runde, nikakav znacaj ti udarci nemaju. Da makar malo zanesu protivnika, da ga povrede... samo kljucanje da se dobije runda. To mi malo pokvarilo utisak.

              Osjetno je bolji bokser Tyson Fury, nesto sto bi ti reko i bio u pravu Wilder je u skladu sa jednim delom svog prezimena "wild" znaci mnogo je divalj. On cak i ne ume da iskoristi onakvu snagu.
              Nema Adama Piksija ovdje da ga pitam sta znaci osjetno

              Vrhunski je udarac Vajlder, mogao bi da pukne Dzosuu i da ga posalje na spavanje, ali znas i sam da bi se najveci svih vremena poigrali sa njim, dok bi protiv Fjurija krv pisali u ringu, e to je razlika izmedju njih
              sigpic

              Comment


              • Ee Vladane unistavaju nas Francuskinje a ti se raspisao o boksu i Grizmanu.
                Lenoks Luis najveci ikad,kakav gospodin.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Ee Vladane unistavaju nas Francuskinje a ti se raspisao o boksu i Grizmanu.
                  Lenoks Luis najveci ikad,kakav gospodin.
                  Već su izgubile 2 boda i to bi dobile sve i da ste odigrali duplo bolje nego što možete, tako da je Vladan samo djelimično kriv.

                  Bolji je Fury, revanš ili Joshua u aprilu idealno. Joshua je bio patosiran protiv još starijeg Klička, nahajpovan do maksimuma.

                  Comment


                  • Dobio je vajlder ovo, ne racunam ja ove alibi udarce koji ne nanose stetu...ima duze ruke, visi je i bacaka te direkte koji prolaze jer ima duze ruke...nikakvu stetu on vajlderu nije naneo, dok je tajson bio 2 puta u nokdaunu...vajlder je njega prebio i tu je kraj...ti alibi udarci kod mene ne prolaze, vajlder je njega prebio i samo to se gleda koliko god ga vi voleli ili ne

                    Comment


                    • Profesor Lomačenko. Najveći bokser današnjice.

                      Comment


                      • BUahahhah

                        Comment




                        • Profesor boksa, najbolji bokser današnjice i jedan od najboljih boraca svih vremena.

                          Comment


                          • Kako je Wilder prosuo Breazealea Naravno da i dalje mislim da bi ga Joshua prebio kao konja, ali svaka mu cast za ovaj mec.

                            Comment


                            • Strašno baš, on onako kad te pogodi tu je kraj. Osim ako nisi Fury

                              Comment


                              • E moj Joshua Raspade se covjek.

                                Comment

                                Working...
                                X