Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Вук View Post
    Šta mislite na meč Habib-Floyd, mislim da neće tako lako pobediti Floyd kao što je je Conora pobedio


    Khabib je rvac , to mu je glavno oruzje grappling, wrestling .


    U ringu ga Floyd zavrsava TKO 8-10 runda

    u kavezu Khabib moze birati kako da ga dobije , rusenje i onda submission ili ground and pound nokaut .
    Last edited by LoneWolfSrb; 20-10-18, 23:31.

    Comment


    • Flojd ce da upropasti Habiba naravno, nema ni promil sanse. Mec ce trajati koliko Flojd bude zelio, 1 ili 12 rundi, ista prica kao sa Konorom, klasicna igra macke i misa. To je najbolji bokser svih vremena, takticki i tehnicki najsavrseniji, njega bi dobio samo Tito Trinidad iz najboljih dana.
      sigpic

      Comment


      • Last edited by p4p1; 27-10-18, 22:07. Reason: Ipak će ići na DS2

        Comment


        • Oce li gledati neko ovaj okrsaj veceras? Trebalo bi da pocne u narednih sat vremena.

          Comment


          • Tu smo.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Ja ga i snimam, ako treba nekome snimak, neka mi se javi sutra

              Comment


              • Ajmo Wilder, udri!

                Comment


                • Iako bih radije Wildera protiv Joshue gledao, ne mogu a da ne navijam za ovu debelu budalu [emoji23]

                  Odlična prva runda!

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ne mogu ja za njega da navijam... previse me nervira. Od medijskih nastupa, preko tikova i pokreta u ringu... do one seljacke face. Nije mi ni Wilder nista specijalno drag, ali eto... Bije AJ i jednog i drugog kako god okrenes.

                    Comment


                    • Meni su ti tikovi urnebesni

                      Baš mnogo maši Wilder. Rekao bih da je bolji Fury za sad

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Bolji je Fury... Wilder ako ne izvuce neki KO, nema cemu da se nada. Igra Fury svoju igru... defanziva do kraja kao i obicno.

                        Comment


                        • Haha plazi jezik, kakav šprdator Fury ima neki stil da to sve izgleda pješke, još ovolika strvina

                          Comment


                          • Dobro se snasao Fury da uhvati klinc nakon sto je pao. Vidjelo se iz aviona da je bio dobro osamucen. I evo ovo sad plazenje i kreveljenje samo pokazuje da je i njemu laknulo sto ga Wilder nije mogao dovrsiti nakon onoga.

                            Comment


                            • ma jednom budala

                              Uopšte nije delovalo da ga onakav udarac u nokdaun može baciti, ali nikad se ne zna jbg

                              Sve u svemu zadovoljan sam boksom

                              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                              Comment


                              • Pleše Fury po ringu u 12 rundi, djeluje da može 2 borbe ovako on samo sam sebe može pobijediti ovom šprdnjom, i kod onog pada ga je baš pozivao i ovaj ga pogodi.

                                Comment

                                Working...
                                X