Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by danijelkr View Post
    Drago mi je sto nisam imao priliku slusati jer mi je taj kanal bio zatamnjen. Čuj Hej zasluzio da dobije, on ama bas nista veceras nije pokazao, ali za Adnana zavist je cudo, ako su borci izjednačeni kako je bilo u tom mecu jasno je da ce sampion zadržati titulu. Zato su na Areni navijali za Adnana.
    Tu noc mi je bilo drago nevjerovatno sto je pobjedio Adnan jer ja mislim da njih dvojica nisu mogli zaspati od zavisti i muke.

    A ovaj mec veceras koliko se najavljivao,a od 12 rundi jedino je zadnja valjala.A onaj Haye je nevjerovatno prepotentan mada mi ni braca Klicko nisu pretjerano draga zbog svog nacina boksanja.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • #17
      I ja sam se osjecao ponosno te noci, ali smiješno mi je bilo kada je Džeko usao u ring i rekao ti si masina Adnane

      Comment


      • #18
        I jeste masina prava





        A i evo zadnje borbe pa da se vidi ko je gore prosao.

        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • #19
          Dzabe Heju i brzina i sve. Klicko je zasluzio da pobedi i navijao sam za njega!

          Comment


          • #20
            Ako ćemo realno nije šanse imao
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #21
              Haye o mecu i mogućem revansu....

              "Želim revanš ali loptica je trenutno na njegovoj strani. Kada bude spreman za sljedeću veliku bobu, može mi se javiti. Ako se želi boriti protiv lakših suparnika, neka pita nekog drugog. Mislim da ga mogu pobijediti", rekao je David Haye u izjavi za britansku sportsku radijsku postaju Talk Sport.

              Kličko mu je odgovorio preko Sky Sportsa:

              "Odlučio sam: Haye mi trenutno nije opcija za suparnika".

              Za Sky Sports 30-godišnji je pak Britanac, donedavni svjetski prvak po WBA verziji, dao ponizni intervju nakon razočaravajuće predstave u subotu navečer, tokom koje Klička, vlasnika svjetskih naslova po WBF, IBO WBO verzijama, nije ni jednom ozbiljnije napao, a kamoli udario. Premda niti Ukrajinac nije bio nešto naročito uvjerljiviji, Haye mu prizna da je bio bolji:

              "Moj ego i ponos pate više od bilo čijeg drugog. Možete živjeti s fizičkom boli, no ona emotivna je teža za podnijeti. Znate kakav sam ja uoči borbi: previše brbljam. Obično brbljam ali i odradim posao u ringu. U subotu navečer nisam ga odradio i zbog toga sam strašno razočaran i uznemiren. Osjećam se kao da sam iznevjerio ljude: sebe samog, moju obitelj, navijače, baš sve.

              Moj slomljeni nožni palac nije opravdanje za ishod meča. Ishod meča posljedica je činjenice da je on meni zadao više udaraca nego ja njemu. Suci su to vidjeli i pobijedio je na bodove.

              Mislim da nisam bio na svom maksimumu i da bih, da se nisam povrijedio, mogao biti brži i opasniji.Vidio sam prilike za udarce koje obično koristim. Sada nisam mogao.

              Je li slomljeni palac napravio razliku? Ne znam. Možda i jest. Možda nije. Ko zna? Nećemo to nikad saznati. Jedina šansa da saznamo jest da se opet borim protiv njega sasvim zdrav".

              Prst na nozi Britanac je slomio tri tjedna prije meča. Kaže da to nije želio otkriti da ne pokvari atmosferu. Odustajanje također, kaže, nije dolazilo u obzir.

              Novinari su ga pitali namjerava li se i dalje penzionisati kao što je nagovještavao:

              "Govorim od desete godine života da ću se penzionisati prije 31. rođendana. Proslavit ću ga 13. oktobra. Sada je, međutim, do tog trenutka preostalo stotinjak dana.

              "Ja se nadam da će se Kličko predomisliti i prihvatiti moj poziv na revanš. Činio je to već ranije. Govorio je da se nikad neće boriti protiv mene pod određenim uslovima, istima pod kakvima smo se borili u subotu. Borba se dogodila. Zašto? Zbog novca. U boksu uvijek kažu da su dolari ono što ima smisla. Kada postane svjestan da će zaraditi najviše bude li se opet borio protiv mene, možda mi se obrati".

              Za vjerovati je da ćete priliku za revanš, dobijete li je uopće, dobiti nakon 13. oktobra, dakle nakon 31. rođendana. Umirovljenje ili nastavak karijere?, pitali su Hayea.

              "Morat ću o tome razmisliti. Nadam se barem da ćemo dogovor, ukoliko ga postignemo, postići prije tog datuma.

              "No, prosjaci ne mogu birati. U idealnoj situaciji dogovorili bismo termin prije 31. rođendana i onda bih se barem okvirno držao plana penzionisanja. Nakon toga, ne znam... Opet, obećao sam ja štošta toga i prekršio. Obećao sam da ću puno toga učiniti u subotu u ringu, pa nisam.

              Volio bih dobiti priliku ponovno izazvati Vladimira i pokušati mu oduzeti titule koje sada zasluženo drži. Kao izazivač, ako bih dobio priliku, prilično sam siguran da bih puno toga napravio drukčije".

              Comment


              • #22
                Fali mu 7 santima Danijele,ali je nevjerovatno da neko sa tom visinom i tezinom ima takvo kretanje,pa on je opd prve runde drzao ruke dolje i plesao.Kontra mu je ubitacna,ali jednostavno ne moze da dohvati Klicka i to je problem.Nadam se revansu i navijam za Hejmejkera
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Haye je sarlatan,i nije on za tesku kategoriju,treba se vratiti u nizu.
                  Covjek je bjezao u nazad konstatno,cijeli mec,i neko da kaze da je on bolji od Klicka,kvrc i bjezi,cigan ono padanje u klincu.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Vladan View Post
                    Fali mu 7 santima Danijele,ali je nevjerovatno da neko sa tom visinom i tezinom ima takvo kretanje,pa on je opd prve runde drzao ruke dolje i plesao.Kontra mu je ubitacna,ali jednostavno ne moze da dohvati Klicka i to je problem.Nadam se revansu i navijam za Hejmejkera
                    Moje simpatije su prije meca bila na strani Hejmejkera ali ono odugovlačenje malo me je iznerviralo. Vidjelo se kako je brzi kad mu je Klicko uputio jedan direktan udarac u glavu i kad ga je bas uzdrmao on je ponovo dva puta izmakao se bez garda kao Muhamed Ali, ali mu fali bas nekoliko cm jer onaj ima ruke u pm. Zamisli da se bori protiv drugog Klicka, pa kako bi tad smjesan izgledao a drugi ima jos vece ruke.

                    Comment


                    • #25
                      Ne verujem da neko u ovom trenutku može da pobedi Klička. Hej se nešto loži pre meča ali to su i marketinški trikovi.

                      Ukrajinska životinja!
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #26
                        Haye se toliko busao pre meca da sam mislio da ce da ubije klicka,kad ono nije ga ni jednom posteno napao i kakav crni revans ne treba mu to da se jos vise osramoti

                        Comment


                        • #27
                          Britanski bokser Riki Haton potvrdio je da se povukao u penziju. Ono sa čim se dugo spekulisalo 32-godišnji Haton je samo potvrdio u video klipu postavljenom na ličnoj internet stranici. Nekadašnji svetski šampion u velteru i poluvelteru se nije borio od poraza od Manija Pakjaa u Las Vegasu, pre dve godine. Od tada je najavljivao mogućnost povratka u ring, a prošle godine je govorio da želi da ode u penziju uz pobedu. To se nije desilo iako su postojale ponude za unosne mečeve sa Huanom Manuelom Markezom i Erikom Moralesom.

                          U međuvremenu je imao i ličnih problema sa alkoholom i depresijom, a u novinama su objavljene fotografije kako konzumira kokain. U penziju je otišao sa skorom od 45 pobede i dva poraza. Čak 32 protivnika je savladao nokautom, a kako je najavio ostaće u boksu, kao promoter. Haton je poznat i kao veliki navijač Mančester sitija.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #28
                            Prati li neko svetsko prvenstvo u boksu na SK?
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • #29
                              Ja sam gledao juce,kakva nepravda sto je Hrgovic izgubio od onog Kazahstanca,a dva puta mu sudija brojao
                              Ocekivao sam vise od mladog Savona,nije kao starija legenda,fali jos mase iako je strasno eksplozivan i brz.Azerbejdzanac ga je uhvatio u masinu juce
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Kakva je razlika izmedju ovog boksa (SP,EP) i onog gde boksuju braca Klicko,Hej,Valuev... ?
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X