Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde ima da se gleda MMA?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Gde ima da se gleda MMA?
      Imas na Arena 2 kanalu.

      Comment


      • Nemam ja taj kanal
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Nemam ja taj kanal
          Ma nemam ni ja ARENU 2,ali znam da ima.E sad sam se setio imas Strikeforce na EUROSPORTU 2.

          Comment


          • First Row Sports, imate tamo mma kanal, a imate i UFC prenose.

            Comment


            • U Subotu Klicko protiv Vaha , zna li se ko prenosi , bice mnogo dobra borba , mislim da bi ovaj mogao dobrano da namuci Vladimira
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Evo izlaze. Ovo je najveca vreca za udarce do sad
                sigpic

                Comment


                • Volio bih da Vah dobije ali razbice ga Klicko

                  Napade Vah na statru 2.
                  Last edited by Mr.M; 10-11-12, 22:21.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa saved by the bell
                    Imao ga je
                    sigpic

                    Comment


                    • jbt roki u publici
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Dobra borba
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kakve je batine popio u 8. i 9. rundu i jos stoji
                          Da je samo malo brzi mogao bi ga pobijedit'. Mada ga je imao, jos 10-15 sekundi i vjerovatno bi ga nokautirao, opasno je Klicko bio uzdrman. Da je Hej visociji...
                          Ali cim je neko toliko visok ne moze da ga drzi na distanci i kucka svo vrijeme.
                          Prejadna je teska kategorija trenutno a i dalje gledam
                          sigpic

                          Comment


                          • Nema sanse neko da pobijedi Vladimira, co'ek ima reflekse kao da je 30cm manji, tolko je dominantan za ove borce. Kad spojis sve to, ispadne da je Bog u odnosu na protivnika. Vah je imao sansu jednom i to je sve bilo od njega, ostalo je bilo sve na stranu Klicka. Dosta je istrpio.
                            Ne znam ni sta se bore s Vladimirom vise kad nema sanse da ga dobiju, mozda da vide mogu li da izdrze 12 rundi. To je njima neki pehar izgleda.
                            Stvarno ne znam moze li ga iko pobijediti jer su ljudi kao usporeni snimak protiv njega.
                            Klicko je cijeli mec izboksovao bez prljavog udarca, a ovi protiv njega ne mogu ni bilo kakvim trikovima, samo gospodin to moze i svaka mu cast.
                            Last edited by Reise; 11-11-12, 00:19.
                            sigpic

                            Comment


                            • Svaka cast Poljaku!Klicko je ubio boga u njemu a ovaj izdrzao 12 rundi Siguran sam da onakve batine u zivotu nije dobio I svaka mu cast sto je krenuo u napad u drugoj i petoj ili sestoj...opasan mu je bio onaj napad u drugoj ali se Klicko skolski odbranio.Ali sta je sve izdrzao Vah E vala je zasluzio sve pare sto je dobio za mec.

                              Comment


                              • Muhamed Ali nije na samrti. Ćerka žive legende svetskog boksa Mej Mej demantovala je glasine koje su obišle svet.

                                - Oseća se dobro, razgovarali smo pre nekoliko sati. Ovakve glasine se pojave povremeno, ali na to ne možemo da utičemo - rekla je Alijeva ćerka za AP i dodala da je Superboul gledao u dresu lajnbekera novog NFL šampiona Baltimora Reja Luisa.

                                Vest o teškom stanju Alija prvi je plasirao britanski tabloid The Sun. Navodno Alijev brat Rahman je izjavio da je bivši teškaški šampion na samrti. Ubrzo su putem društvenih mreža počele da stižu poruke podrške, ali je porodica to demantovala.

                                Ali, po mnogima najveći bokser svih vremena boluje od Parkinsonove bolesti, a prošlog meseca napunio je 71 godinu.



                                http://www.sportklub.info/ali-nije-na-samrti

                                Comment

                                Working...
                                X