Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Upravo sam to hteo pitati , pregledah sve i nigde nmg naci , tacno ne verujem da niko nije zakupio ovakav spektakl
    Pa sta ces kad je kod nas boks poslednja rupa na svirali.Nego gledam da nema na nekom stranom kanalu posto imam kablovsku.Videcu pa javljam.

    Comment


    • Pregledoa ja nema , ni na jednom nemackom (vox,zdf,rtl 1 i 2,sport 1) , ponadao se kad vidio na areni 2 veceras cisora al' cisora-klicko snimak
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Pa sta ima veze ako nema na tv-u, evo vam odlicnog stream-a ;)

        http://www.thefirstrow.eu/watch/1305...avid-haye.html

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Pregledoa ja nema , ni na jednom nemackom (vox,zdf,rtl 1 i 2,sport 1) , ponadao se kad vidio na areni 2 veceras cisora al' cisora-klicko snimak
          Znaci na areni 2 i to snimak a ova moja kablovska ne emituje arenu jbg.Moram skidati preko torrenta pa gledati kao snimak necu ni pratiti ishod meca da mi bude zanimljivije.Sta cu drugo

          Comment


          • Originally posted by Paradox91 View Post
            Pa sta ima veze ako nema na tv-u, evo vam odlicnog stream-a ;)

            http://www.thefirstrow.eu/watch/1305...avid-haye.html
            Jel treba da skinem onaj plugin i sta onda ajde objasni nikad na ovaj nacin nisam gledao nesto

            Comment


            • http://liveonsat.com/lvs____other_B-o-x-i-n-g__.php

              Prikazano je zapadno evropsko vreme...

              Izgleda svi daju od ponoći... Kao da nema direktno...

              EDIT: Ili je prenos od ponoći???
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                http://liveonsat.com/lvs____other_B-o-x-i-n-g__.php

                Prikazano je zapadno evropsko vreme...

                Izgleda svi daju od ponoći... Kao da nema direktno...

                EDIT: Ili je prenos od ponoći???
                Pa ja mislim da imaju pre glavnog meca neke uvodne borbe tako da mislim da oko 11 veceras pocinje glavni mec

                Comment


                • Originally posted by aca View Post
                  Jel treba da skinem onaj plugin i sta onda ajde objasni nikad na ovaj nacin nisam gledao nesto
                  Pa instaliraj najnoviju verziju adobe flash player-a, i to je to, u slucaju da ga nemas, ali ako mozes da gledas klipove na internetu, verovatno je sve ok. Samo otvori stranicu i sacekaj da se sklone reklame. Mec pocinje oko 23h.

                  Comment


                  • Gde cu box na streamu gledati pored TV-a Najlepse da skinem HD snimak i prebacim da gledam na TV ali do sutra cu 3 puta videti rezultat , valjda ce se neko smilovati i pustiti , FTV,B92,Nova , kad se boxuje za titulu svi prenose Klicka protiv incognito boraca a kad je ovakav spektakl mozes samo na radiju gled ups, slusati
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sve ovo deluje smesno, prepucavanja van ringa, vredjanja, jos ona tuca na konferenciji, a sad jos kao organizovali mec, sve zbog love, ne ocekujem ni veceras kvalitetan boks, ali bar ce biti zanimljivo zato sto su bas njih dvojica u pitanju. Videcemo, navijam za Dereck-a da isprasi onog "penzionera"!

                      Comment


                      • Originally posted by Paradox91 View Post
                        Pa instaliraj najnoviju verziju adobe flash player-a, i to je to, u slucaju da ga nemas, ali ako mozes da gledas klipove na internetu, verovatno je sve ok. Samo otvori stranicu i sacekaj da se sklone reklame. Mec pocinje oko 23h.
                        Odlicno imam adobe flash player gleda cu.

                        Comment


                        • Pocinje box nije u 12 nego u 11

                          http://www.sportlemon.tv/wv-4/2/50/v-425061.html
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Kakav box Najbolja borba iako kratka u zadnjih 5 godina slobodno kazem ako ne i duze Gledacu i snimak , ubio ga Cisora u prve 4 runde i sacekao Hej i rutinski 2 udarca za nokaut
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Hej
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Kakav box Najbolja borba iako kratka u zadnjih 5 godina slobodno kazem ako ne i duze Gledacu i snimak , ubio ga Cisora u prve 4 runde i sacekao Hej i rutinski 2 udarca za nokaut
                                Ja se ukljucio od 3 runde i koliko sam video polupa ga Hej ipak je bilo to za ocekivati jer je Hej daleko vise tehnicki potkovan od Cisore.

                                Comment

                                Working...
                                X