Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mercedes

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Mora Sumaher da pobjedi u ovoj najvaznijoj trci u zivotu, jebo sve trofeje i pobjede, mora da istraje, nije ovo njegov kraj!

    Ajde Sumi!!!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #92
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #93
        As you English people know, we are very good with penalties...

        Comment


        • #94
          http://www.sportskacentrala.com/inde...+za+%8Aumahera

          Comment


          • #95
            Prvi put čujem za sajt, niti jedan od kredibilnih F1 sajtova nije ovo preneo niti je bilo ikakvog saopštenja zvaničnog medicinskog tima, kao ni Sabine Kehm...

            Comment


            • #96
              Pročitala sam jutros to na portalu Mondo http://mondo.rs/a676105/Sport/Ostali...a-najgore.html.. a evo docinog bloga, na koji se pozivaju http://formerf1doc.wordpress.com/

              I njegov twitter.. pitaju ljudi tamo svašta.
              Last edited by miloolja; 26-03-14, 13:43.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #97
                Šumaher pokazuje znake svesti:
                http://www1.skysports.com/f1/news/12...f-conciousness
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #98
                  http://www.autosport.com/news/report.php/id/114478

                  Schumacher više nije u komi, niti je u bolnici. Oporavak će se nastaviti dalje od očiju javnosti.

                  Ne znam šta da mislim, nekako mi ne deluje da će se sve završiti najsretnije...

                  Comment


                  • #99
                    Ja promašila temu, ali nema veze.. bitno da je izašao iz kme i da je sada kući, jel?
                    Pitanje da li će biti onaj stari, kao da se ništa nije desilo, ali snažan je on... ne sumnjam da će organizam uspeti najbolje što može.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nisam siguran da je kući, mislim da se pominju neke druge ustanove za oporavak (ne i koje su to ustanove)... Ako je probuđen iz kome, to znači da doktori smatraju da je veštačka koma odradila svoje što se tiče ispomoći u oporavku. E, sad, da li je to što je ona odradila dovoljno ili ne, to se ne govori. Nekako, mislim da bi, da su vesti bolje, bilo i više informacija. Ovako, porodica ne želi da daje više informacija kako ih javnost ne bi uznemiravala...

                      Comment


                      • Bravo majstore,izdrzao si ovu veliku bitku ali nije jos sve gotovo.Pica se da on vise nece biti isti kao pre,ali bitno je da je izvukao zivu glavu,sve najbolje Sumi i brz oporavak.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Držimo fige da se oporavi sasvim...

                          Comment




                          • Original, Mercedesov rad...

                            A onda sve moguće zafrkancije i prozivanja...









                            Comment


                            • Ima nekih promena kako je tema otvorena

                              145 Grands Prix

                              31 wins (21.38 %)
                              38 pole positions (26.21 %)
                              19 fastests laps (13.10 %)
                              67 podiums (46.21 %)
                              8 seasons
                              2 constructors
                              8 models
                              1 engine builder

                              22 retirements
                              1 393 points 9.61 pts / GP 174.12 pts / season
                              1 757 laps led 8 811 kms led
                              8 016 laps raced 40 268 kms raced
                              Last edited by Alan; 20-10-14, 18:04.

                              Comment




                              • Po mom, a i mišljenju 'eksperta', najdominatniji bolid ikada u Formuli 1.

                                Comment

                                Working...
                                X