Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Nije PI nego P1 [emoji3]
    Hahahahah pravo da ti kazem tesko da mogu da napravim razliku
    Mada mene vise zanimaju ovde vozac i suvozac..al ajd...dobra makina, skuplja od od mog Golfa sigurno

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Morao sam da napravim tu glupu foru, bilo je jače od mene

      Comment


      • Od ponedeljka, možda već u nedelju, ide kraća serija tekstova o sezoni 2017. iz perspektive timova i vozača. Verovatno ću ih kačiti na temi Kolumne.

        Comment


        • A ponedeljak skoro prodje...

          Comment


          • Život ima tu gadnu naviku da poremeti sve planove...

            Comment


            • Otvaram u sredu tokom dana temu za Bahrein.

              Comment


              • Meh, a taman hteo da se oprobam mada momcima na B92 se ne sviđa novi f1 font pa shodno tome verujem da ga ni vi ne volite

                Comment


                • U kom smislu si hteo da probaš novi font?

                  Comment


                  • Originally posted by Alen13ASC View Post
                    Meh, a taman hteo da se oprobam mada momcima na B92 se ne sviđa novi f1 font pa shodno tome verujem da ga ni vi ne volite
                    Kakve veze imamo mi i i ti momci?

                    Comment


                    • Hteo sam otvoriti temu koja bi u potpunosti bila napisana F1 fontovima, s obzirom da ga većina ne voli ja već unapred mislim da se i vama ne bi svidelo (baš sam luckast).
                      Last edited by Vanja #66; 05-04-18, 12:50.

                      Comment


                      • ne razumem zasto su moje dve aktuelne teme, zatim "Opste F1 i autosport diskusije" gde smo pricali o ovogodisnjem WTCR i Indiju 500 i "Formula 1 sezona 2019" u ARHIVI???
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Vjeruj da mi se neodgovara. A moram jer ce ispasti da se bahatim odmah.
                          Ovako. Premjestio sam mnoge, mnogee teme. Premjestio sam i Vanjine teme. Jer imam viziju a te teme se ne uklapaju u moj sistem. Zelim jednostavan pdf i to je to. Ni ja ni glavni u ovom forumu se nekako ne svidja da se za svaku vijest otvara tema. Pa sam se dogovorio da se otvara tema za vijesti od do trkackog vikenda. Tako da se sortiraju. Jer ako bi otvarali teme za svaku vijest to bi bilo spamovanje foruma.
                          Sto se tice tvoje 3 otvorene teme, vezane za Alonsa, Mika i treca F1 sezona 2019. Iskreno da ti kazem šćeo sam da premjestim teme Alonsa i Sumija u F1 nedeljni magazin(12.04-26.04) ali nisam znao. Ako te to toliko boli, vidi sa Milooljnom il Bojanom da premjeste te 2 vijesti. Ta tvoja 3 ili ne znam cija je. Formula 1 Sezona 2019. Bice pootvorene teme za svaki trkacki vikend tako da nema potrebe za slicne teme.
                          Jos jednom kazem. Zelim jednostavan dio pdf. Vijesti, trke i timovi. Udjes u vijesti udjes u vijesti sortirane od do trkackih vikeda. Udjes u trke, udjes u VN bahreina, Australije, Spanije... udjes u Timovi, udjes u Ferari, Reno, Meklaren...
                          Nadam se da me razumijes. I ti, i Alen i ostali...

                          Comment


                          • Ni ja ni glavni u ovom forumu se nekako ne svidja da se za svaku vijest otvara tema.
                            ali ono su bile i ankete.

                            ja nikad nisam hteo da za svaku vest otvaram posebnu temu to je suludo. i treba se imati temu gde ce se samo trpati vesti ali one moje dve teme su ipak bile aktuelne a ti ih stavljas u arhivu

                            i sta je sa "Opste F1 i autosport diskusije"? to si trebo ostaviti zasto ti to smeta? Ili tacnije trebo si preimenovati u "Ostale autosport diskusije" jer nema gde da se pise o drugim trkama.


                            ali ok kako ti hoces, ja sam tu da iznesem kritiku a tvoje je dalje, na kraju krajeva meni je drago sto je neko konacno uzo ovo da radi i to treba ceniti
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Opste i autosport diskusije je premjesteno u aktuelni sampionat...
                              Ostalo ne bih komentarisao stvarno.

                              Comment


                              • Hteo bih prvo da pohvalim sto ponovo imamo urednika ovde a i da iznesem neke zamerke.
                                Prva je zasto imamu arhivu na dva mesta?
                                Druga, nije mi jasan raspored tema, ‚‚ Opste F1 disusije" ‚‚‚Dobrodoslica" WEC i Formula E u ‚‚Aktuelnom sampionatu" a u Vestima Slike i Video klipovi
                                Trece, to oko vesti od vikenda do vikenda isto mi nije jasno, postoje vesti koje se ticu cele sezone , pa vesti za 2020,21 godinu.
                                Toliko od mene, nadam se da ces to resiti i konsultovati se sa ostalim clanovima oko nekih stvari.
                                Zaboravio sam, za 8 godina ovde nisam primetio da je otvarana tema za svaku vest i skoro sve otvorene teme su imale smisla. Neka ako je losa brzo padne u zaborav i mi idemo dalje.
                                Last edited by Alan; 14-04-19, 19:33.

                                Comment

                                Working...
                                X