Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino sa cim se slazem jeste oko vijest od do trkackog vikenda. Nekako nema logike, odnosno spetljano je. Vidjecu da to rijesim. Ostalo... Ne znam sto da ti kazem.
    Eto ako neko ima ideju kako da rijesimo te vijesti, nek napise.

    Comment


    • Jos jednom kazem, ako neko ima ideju kako da rijesimo te vijesti, nek napise.

      Comment


      • Tebe prijatelju bas zuljaju Hamilton i njegovi rekordi, pa se iz petnih zila trudis da omalovazavas doticnog, ali znaj da koliko god se trudio ne mozes promeniti misljenje vecine o Hamiltonu kao velikom sampionu i vozacu. Postaje malo degutatno to tvoje ospravanje svega i svacega u vezi Hamiltona, ipak si ti moderator i ne treba da ovde menjas misllenja drugih ljudi na silu.

        Comment


        • Originally posted by Dell Boy View Post
          Tebe prijatelju bas zuljaju Hamilton i njegovi rekordi, pa se iz petnih zila trudis da omalovazavas doticnog, ali znaj da koliko god se trudio ne mozes promeniti misljenje vecine o Hamiltonu kao velikom sampionu i vozacu. Postaje malo degutatno to tvoje ospravanje svega i svacega u vezi Hamiltona, ipak si ti moderator i ne treba da ovde menjas misllenja drugih ljudi na silu.
          nikog ja ne omalavazavam nego se omalavazavaju drugi. ma kome ja objasnjavam...

          i nista ja ne radim na silu ovde je bila normalna rasprava niko nikog nije tero ni na sta. svako je mogo prekinuti kad je hteo/ako je hteo
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            nikog ja ne omalavazavam nego se omalavazavaju drugi. ma kome ja objasnjavam...
            Ako se odnosi na mene, ne smeta mi. Ali ako se odnosi na novog clana, nije uredu, treba svakog docekati sa dobrodoslicom i postovati misljenje.

            Juniore secaš li se kad smo pre koju godinu ti i ja vodili raspravu na MotoGP podforumu oko Duana, Rosija i dominacije Honde. Sta si tad tvrdio u vezi uticaja motocikla i vozaca. Hoces ti ili ja da potrazis te postove?

            Comment


            • ja necu da postujem nekog ko ne postuje mene. i nije on nov pise da je registrovan 2011 a ima svega 28 poruka. jako bitan

              ovo cu prebaciti u temu "kritike"
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Alan View Post
                Juniore secaš li se kad smo pre koju godinu ti i ja vodili raspravu na MotoGP podforumu oko Duana, Rosija i dominacije Honde. Sta si tad tvrdio u vezi uticaja motocikla i vozaca. Hoces ti ili ja da potrazis te postove?
                nemoj misliti da sam pobego od pitanja bio sam umoran

                1) ja motore ipak ne pratim pomno kao F1. a mislim i da se dosta razlikuju.

                2) rekao sam ono sto je i Rosi rekao. Agostini je najveci.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Varanjem od strane Ferarija se bavila tehnička komisija a ne trkačke sudije. Pitanje je koliko Mika zna o tome.
                  Juniore zašto prenosiš vesti sa konurentskog foruma. Jedan od razloga što nas je ovde svega 4-5 je sto se dozvoljavalo tako nešto.

                  Comment


                  • Originally posted by Alan View Post
                    Varanjem od strane Ferarija se bavila tehnička komisija a ne trkačke sudije. Pitanje je koliko Mika zna o tome.
                    Juniore zašto prenosiš vesti sa konurentskog foruma. Jedan od razloga što nas je ovde svega 4-5 je sto se dozvoljavalo tako nešto.
                    To je sajt. red je ostaviti link.

                    Inace ako neko zna o ovome to je Mika Salo. Nema razloga da sumnjam u njega.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Iz pravilnika foruma:

                      Nije preporučljivo postavljanje vesti sa kvazi portala (nažalost domaći su uglavnom takvi), pogotovu ne iz žute štampe, kako naše tako i svetske. Izbegavajte da prenosite prevedene tekstove sa stranih sajtova, držite se originala, autorskih tekstova, dakle proverenih izvora.

                      Comment


                      • Originally posted by Alan View Post
                        Iz pravilnika foruma:

                        Nije preporučljivo postavljanje vesti sa kvazi portala (nažalost domaći su uglavnom takvi), pogotovu ne iz žute štampe, kako naše tako i svetske. Izbegavajte da prenosite prevedene tekstove sa stranih sajtova, držite se originala, autorskih tekstova, dakle proverenih izvora.
                        ne znam kad je to pisano ja sam novi moderator i ovo nije zuta stampa ovo ces isto naci i na svetski poznatim sajtovima. Mika Salo nije bilo ko vec sudija na trkama i sigurno je upucen u ovu tematiku. ne znam sto te to tolko bocka pa ti ni ne navijas za crvene
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Evo ti i original. ali zar ti nisi jednom rekao da ne znas engleski?

                          DETAIL LEAKED ON FIA’S PUNISHMENT FOR FERRARI
                          https://thejudge13.com/2021/02/23/fe...-wins-back-on/
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Mika ako je upste to izjavio lupa gluposti. Ali mi upšte ne smeta da se piše i raspravlja o tome ovde.
                            Smeta mi kad neko promoviše konurenske sajtove i forume, mozeš da potraziš moje postove od pre 4-5 godina kada sam upozoravao da ce to dovesti do sipanja clanstva. Ti ako ne svatas o čemu se radi nastavi tako.
                            Šta je starije od moderatora?

                            Comment


                            • Originally posted by Alan View Post
                              Mika ako je upste to izjavio lupa gluposti. Ali mi upšte ne smeta da se piše i raspravlja o tome ovde.
                              Smeta mi kad neko promoviše konurenske sajtove i forume, mozeš da potraziš moje postove od pre 4-5 godina kada sam upozoravao da ce to dovesti do sipanja clanstva. Ti ako ne svatas o čemu se radi nastavi tako.
                              Šta je starije od moderatora?
                              nikog ja ne promovisem ali ja moram ostaviti link teksta kome ja nisam autor. To je pravilo na svim forumima i fb grupama. A i red je.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Stavi link sa bilo kog stranog sajta o F1, stavi i one spanske i italijanske senacionalisticke koji lupaju gluposti pa ko hoce da veruje neka veruje. Ali kad staviš link od F1 puls ili F1 Srbija ili PolePostion direktno radiš porotiv svog (ovog) foruma.
                                Pročitaj razmisli pa obriši ovaj post.
                                Neću više na ovu temu.

                                Comment

                                Working...
                                X