Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    To je jos jedna zanimljiva stvar u vezi ovog automobila, Gordon je osmislio kompletnu proizvodnu traku, koja bi... pazi sad... radila u potpuno zelenom rezimu. Samo struja pogoni masine, koriste se reciklirani materijali i tako to. On je dizajnirao auto i celu infrastrukturu potrebnu da se taj auto napravi u velikim kolicinama. To je ipak malo znacajnije.

    A V12 motore cemo cuti regularno samo kad nekom padne na pamet: E, ajmo na vodonik! Mozda smaram, ali stvrano mislim da bi on bio najbolja opcija. Kakvi elektricni motori KOJIMA MORA DA SE UGRADI UREDJAJ KOJI PRAVI BUKU da bi mogao da ih cujes, kakvi bakraci...

    Motor SUS je zakon!

    Comment


    • #62
      ja imam bmw-a e90 325i ac schnitzer...... i to mi je 4 bmw....obozavam bmw kao i ferrari

      mclaren ne volim....znam kakav je auto...ali jednostavno ne volim ih.....
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #63
        @Vanja
        Opet potpada pod taj glupi sistem ekologisi i ekonomisi. Da li mozes da zamislis nalet adrenalina u njima, da te povuce da prekrsis sva ogranicenja i da mu pruzis noge? Ili ne d`o Bog trke tih malih igrackica
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          Ma to sto oni nama guraju pod nos i ono sto su stvarno u mogucnosti da prave su nebo i zemlja. Samo sam malopre hteo da sugerisem da je Gordon jako puno razmislio i da je ponudio kompletan paket, koji samo treba da se izvrsi, nista vise. Pu, pu, daleko bilo da bih hteo da ih vidjam na ulicama, u mom idealnom svetu kola su ziva stvorenja koja brundaju sa V8 do W16 motorima bez prestanka. U mom idealnom svetu, da bi izasao napolje trebaju ti zastita za usi i zastita za oci, jer kako kazes, kola gutaju asfalt pod saobom, a potom ga sa gnusanjem ispljuvavaju, jer naravno, nijedan asfalt im nikad nece biti dovoljno dobar. Kao sto ni ljudi nikad ne mogu imati preveliku slobodu pred zakonom, tako i kola zele savrsenstvo pod sobom. To je nesto o cemu mastam od 10e godine, ali zivot ide u potpuno drugom smeru... Da ne lajem kakvom.

          Comment


          • #65
            Otvaram sutra temu za Monzu, tek da znate, da nekom slucajno nije palo napamet da to uradi umesto mene, inace ...

            Comment


            • #66
              Toliko od mene, zahvaljujem na paznji!

              Comment


              • #67

                Comment


                • #68
                  Jel neko zainteresovan da otvara temu za Singapur, ja bih to uradio, nije problem, ali ako neko drugi hoce, samo izvolite, nije ok da ja otvaram ponovo ako je neko drugi zainteresovan?

                  Comment


                  • #69
                    Mozes slobodno, ali nemoj pre sledece nedelje. Mada kako je dosadna trka, dodje mi da je iz protesta potpuno ignorisem
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      Drugari ne zaboravite,Suzuka je moja
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Niko se nije prijavio, ja cu onda sutra otvoriti Singapur, a mozda i veceras ako se dokopam desktopa, morace da padne trampa sa sestrom...

                        Comment


                        • #72
                          Pitanje za moderatora i ostale clanove ovog dela foruma.
                          Deni se mnogo dopada kladionica koja je sastavni deo ove price o f1, pa je izrazila zelju da to uvedemo i kod motogp-a. bar za ove poslednje 4 trke.
                          Naravno, samo pod uslovom da nikome nece smetati sto "krademo" ideju.

                          Comment


                          • #73
                            Ma opusteno, zasto bi nam smetalo, igracemo i mi sa vama da pokazemo da smo bolji F1 pdf najbolji
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Mislim da je Gospodin Ledeni (Iceman ) osoba koju za to treba pitati, ipak, ne vidim zasto bi se iko zbog toga ljutio... Po meni ovo je suvisno pitanje, ali lepo je sto su Iceman i NebojsaNS ispostovani na ovaj nacin...

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ma opusteno, zasto bi nam smetalo, igracemo i mi sa vama da pokazemo da smo bolji F1 pdf najbolji
                                Hvala Nebojsa.
                                I naravno da ocekujemo da ucestvujete.
                                Realno, mislim da su F1 i motogp, najbolji delovi foruma. Bar kada su u pitanju clanovi.

                                Vanja, sigurna sam da Mr.Ledeni nece imati nista protiv.
                                A ako bi ti mogao ovo da pokrenes, bila nih ti zahvalna/
                                Iako mi je Iceman, ljubazno objasnio kako se racunaju poeni, meni i dalje nije to bas najjasnije.
                                Last edited by vesna8.11; 20-09-11, 18:06.

                                Comment

                                Working...
                                X