Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @Vanja
    Zar do sad nisi skontao sto te zovem Vanjice, nego ti je trebala ova recenica?
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • #47
      Alo klinci, nemo` bude ko se bije taj se voli
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Opa i F1 ima svoj Off Topic nisam ni znao.... Sad mogu da spamujem i ovde
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • #49
          Ok, pustio sam mozak malo na ispasu, ne razumem te Miss...

          Novinar, nisi ni ti daleko od nas... A gde je g-djica Finlandia?

          Indigo, ovde se prvi put spamuje, pitaj Boga zasto, prvi put se naslo troje koji bi mogli da malo chilluju, pa eto, ispade nesto.

          Comment


          • #50
            Nismo ga koristili mnogo, ali sad je mrtvo, nema nista jos dve nedelje pa se mora o necemu pisat. Spamuj do mile volje...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #51
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              Alo klinci, nemo` bude ko se bije taj se voli
              Neka, ja sam zauzeta. Al' volim ja Vanjicu

              @Vanja
              A okle ces me razumjet' kralju? Citiras mi recenicu kad ja tu istu pomenem ti ne znas o cemu se radi. Dakle, da pojednostavim. Nisi do sad skapirao sto te zovem Vanjice, nego ti je trebala recenica Mali primiri, da bi to shvatio. Kontas sad?
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • #52
                Hoces da kazes da sam mladji od tebe, jel tako? To mi se i ucinilo, ali nisam bio siguran...

                Comment


                • #53
                  Joj, Vanja sve bukvalno shvatas. Sumnjam da si mladji od mene, ovo je vise bilo kao sala zbog necega, no nebitno sad
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Miss Poison View Post
                    Joj, Vanja sve bukvalno shvatas. Sumnjam da si mladji od mene, ovo je vise bilo kao sala zbog necega, no nebitno sad
                    Ne, definitivno sam glup danas, juce sam bio pametan, danas vise nisam... Od sad sam ! Nego drmni mi pp sa pojasnjenjem... U stvari mozes i ovde, svejedno.

                    Comment


                    • #55
                      Ma svakom naidje dan kad je glup. Sjutra ces opet biti pametan, ne brini
                      Na pp cu, kad procitas vidjeces vec zasto
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • #56
                        Kakav Mclaren

                        Ferrari F40,599,maranello,california,itd.......to su auta......nikad nisam volio Mclaren........
                        Ali izdvajam iz sve te price automobile marke BMW........
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Niko nije strucniji za brze i skupe automobile od Crnogoraca
                          to je tacno....
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • #58
                            Ja obozavam BMW u svim oblicima. Ne znam sto si tako strog prema McLarenu, jeste Ferrari odlican, ali F1 je apsolutno jedinstven auto, pretrazi malo po netu pa ces videti zasto.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #59
                              Iceman je cistokrvni Tifosi, nema kod njega nista sto je vezano za McLaren... Da sam samo zaludjenik za F1 i kod mene bi tako bilo, ali ljubav prema automobilima mi ne dozvoljava da kazem da McLaren automobili nisu nesto posebno. Jeste li culi za ovaj koncept Gordona:

                              http://www.carbodydesign.com/archive...murray-design/

                              To je ovo:



                              A kad ga je malo doradio:



                              Nije supercar ali jeste super mali auto. Neverovatne su brojke vezane za njega!

                              BMW-supercar za one koji nemaju vise od petocifrenih novaca za auto. U evrima, razume se. Sto kaze Nebojsa, BMW u svim oblicima !

                              Comment


                              • #60
                                Gordon je poznat kao covek ispred svog vremena, ako je ovo stvarno buducnost automobilizma Mali, tihi, bezlicni automobili koji su jedino ekonomicni i ne zagadjuju planetu. Moz` mislit`, a dok ih napravis izbacis vise smeca u atmosferu nego svi superautomobili zajedno. Nazalost, sve vuce ka tom smeru. Hocu bre V12ice koje brundaju i za kojim se svi okrecu ili zapusavaju usi. Auto koji jede asfalt i koji kosta boga oca. Sve je manje takvih automobila, a sve vise ovih gluposti i igrackica.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X