Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off topic, pohvale, kritike, predlozi novih tema, chat itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je bre, koji moj, tebe sta pitao?

    Comment


    • Trolina koja je tvrdoglava.Ako ti smeta, prijavi ga administraciji.Ako nista drugo izbrisace post, ne moramo svi mi da citamo njegove baljezgarije.


      Gledajuci programsku semu od sledece nedelje ce MOTO GP pustati na SK od treninga do trke i verovatno ce isto tako da bude za f1 od Singapura.Ostaje gorak ukus da za dve najbolje trke u sezoni budemo ovoliko uskraceni.
      http://www.sportklub.info/programska-sema

      Comment


      • Sta mislis ko je prosli put pozvao Bojanu da reaguje... Dobio je opomenu pred iskljucenje zbog velikih slova, zna da ako nastavi dobice ban na IP adresu i nalog na bar 2 nedelje. Neka ide ispred SKa pa nek tamo vice koliko hoce, ovde se bavimo ozbiljnim stvarima.

        Comment


        • Sjajno je sto je ovo postao Fudbal Klub a ja kao blesav vrtim sva tri kanala da vidim ko prenosi kvalifikacije na kraljici svih staza

          Svaka vam cast
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Sta mislis ko je prosli put pozvao Bojanu da reaguje... Dobio je opomenu pred iskljucenje zbog velikih slova, zna da ako nastavi dobice ban na IP adresu i nalog na bar 2 nedelje. Neka ide ispred SKa pa nek tamo vice koliko hoce, ovde se bavimo ozbiljnim stvarima.
            ljubi ga majka, kakva pametnica. kojim ozbiljnim stvarima , jedino ako pod tim ozbiljnim stvarima smatras sliht. ti si tipican primer izreke "progovorio je i propustio priliku da ne ispadne glup".

            Comment


            • Originally posted by ClayWarrior View Post
              Sjajno je sto je ovo postao Fudbal Klub a ja kao blesav vrtim sva tri kanala da vidim ko prenosi kvalifikacije na kraljici svih staza

              Svaka vam cast
              http://www.thefirstrow.eu/watch/1129...sports-f1.html

              Dobar je stream.

              n3mo, kaze se "progovorio je i propustio priliku da ispadne pametan." To je besplatno, sledeci put naplacujem svoju pamet.
              Last edited by Vanja #66; 08-09-12, 14:14.

              Comment


              • Prenose Albanija Kipar na 5 kanala i u 8 repriza a F1 nigde

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  http://www.thefirstrow.eu/watch/1129...sports-f1.html

                  Dobar je stream.

                  n3mo, kaze se "progovorio je i propustio priliku da ispadne pametan." To je besplatno, sledeci put naplacujem svoju pamet.
                  Nasao sam ja druze neki engleski Stream ali nije to to, ledja me razbijaju i stvarno mi se ne sedi za radnim stolom. Da je ovo neko prime vreme kada (lupam) u isto vreme svoje meceve igraju Barselona, Siti i Celsi ja bih nekako i razumeo.. samo je problem sto je prokletih 2 posle podne. I ovo je jedna Monca, Valensiju i Singapur uopste ne moraju ni da mi prenose ali se ovo mora videti
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Glupo je do bola, ali njima tako vise odgovara. Pare ljude kvare.

                    Comment


                    • Originally posted by Vanja #66 View Post
                      http://www.thefirstrow.eu/watch/1129...sports-f1.html

                      Dobar je stream.

                      n3mo, kaze se "progovorio je i propustio priliku da ispadne pametan." To je besplatno, sledeci put naplacujem svoju pamet.
                      nastavljas da briljiras, gluposta je neunistiva. cini mi se da se neces leba najesti od svoje pameti ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Glupo je do bola, ali njima tako vise odgovara. Pare ljude kvare.
                        progledala esmeralda

                        Comment


                        • Smirite se, svi. Svako ko nastavi na licnom nivou bice banovan na mesec dana.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Sjajno je sto je ovo postao Fudbal Klub a ja kao blesav vrtim sva tri kanala da vidim ko prenosi kvalifikacije na kraljici svih staza

                            Svaka vam cast
                            Od kada je osnovan sk ovo je tenis klub, to znam ja, znas ti, zna svako ko je ikada na tvu pustio sk i zatekao live prenos celendzera koji gledaju samo roditelji igraca, sudija i skupljaci lopti, pod uslovom da se ne smore i odu kuci. Cus fudbal klub, da je srece da jeste...

                            Comment


                            • And heeeeere he comes...

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Gledajuci programsku semu od sledece nedelje ce MOTO GP pustati na SK od treninga do trke i verovatno ce isto tako da bude za f1 od Singapura.Ostaje gorak ukus da za dve najbolje trke u sezoni budemo ovoliko uskraceni.
                                http://www.sportklub.info/programska-sema
                                Nece to ici za F1, ne moze.
                                SK ima pravo za MGP i za Srbiju i za CG i za BiH i za Makedoniju, sto se F1, GP2, GP3 i Porsche Supercupa tice ima pravo za Srbiju i CG. Tako da na SKu necemo gledati nista sem F1 trke. Kad bi uspjeli nekako i kvalifikacije da dobijemo bilo bi sjajno, ali juce nista nije islo u tom terminu, pauza u sampionatima pa smo vidjeli da nisu isle kvalifikacije. SK jednostavno ne zeli skremblovanje i ucinice sve da to izbjegne, kao sto vidimo to i radi.
                                SK ide u Srbiji, CG, BiH i Makedoniji. SK+ i SK Prime pored navedenih zemalja ide i u Hrvatskoj i SLoveniji. SK je jedini kanal pored digitalnih na kojem mogu ici MGP i F1. Posto su za MGP prava sredjena za sve zemlje u kojima ova verzija SK ide onda nema problema, mogu sve da pustaju, i nezvanicne i kvalifikacije i trku. Mogli bi oni da pustaju sve i iz F1 i nizih kategorija ali nece, jer kao sto rekoh uradice sve da ne bude skremblovanja, pogotovo glavnog kanala.
                                Sta SK moze da uradi?
                                Moze da napravi jos jedan kanal kao sto je bio SK Prime do prije mjesec dana, kanal koji bi isao u Srbiji i CG samo, kanal koji bi i ako bi ga pustili u BiH skremblovali bez previse problema kad ide nesto za sta nemaju pravo za tu drzavu.
                                SBB moze na satelit da digne SK3 i tako omoguci pretplatnicima Totala da gledaju trke. Samim tim bi bilo i mnogo lakse distribuirati taj kanal/e(posto su tu i SK4 i SK5) nego do sad. SBB nema kapaciteta na satelitu, a i ne isplati im se da ga trose na kanal koji nema 24h dnevno program.
                                Mogu da naprave time share sa nekim kanalom koji se nalazi u SBBu i Totalu. Npr. da na F&H petkom, subotom i nedeljom prebace SK3 i tako nam omoguce gledanje trka.
                                SK moze da napravi lokalnu verziju kanala, kao sto je ES napravio za ES2 Bundesligu. Bar dok ne kupe prava za BiH i Makedoniju, ako to uopste i namjeravaju.
                                Last edited by Vladan; 08-09-12, 15:31.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X