Announcement

Collapse
No announcement yet.

Portugal - Primeira

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas lose Sporting igra posle poraza u LS. Danas remi kuci s Tondelom, a posle poraza od Reala, brutalan poraz od Rio Avea. Ne znam u cemu je problem, ali kada nisu uzeli prosle godine titulu, bas tesko ce ove, iako bih voleo da uzmu zbog Jorge Jesusa koji je strasan trener.
    Last edited by Победа; 22-10-16, 21:30.

    Comment


    • Nedelja, 19 h, svi za Sporting

      Comment


      • Ode Benfika na +5 Sportingu..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Prema pisanju portugalskih medija, u obracunu navijaca Benfike i Sportinga, nocas je poginuo jedan navijac.
          Nastradali je navijac Fiorentine, pripadnik jedne od navijackih frakcija kluba iz Firence koja je u prijateljskim odnosima sa navijackom grupom Juve Leo, navijaca Sportinga
          http://www.cmjornal.pt/cm-ao-minuto/...ef=HP_Destaque
          https://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=667843

          Comment


          • Douglas iz Barce u Benficu na jednogodišnju posudbu.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Comment


              • Uzima Porto ligu ove godine..najbolji trener ih vodi a ok sastav imaju

                Comment


                • E ne znam kako se zove lik sto je prenosio Benfiku-Portomeinse sinoc tj. ja sad gledam snimak cekajuci Siti-Liverpul, ali taj covjek pojma nema. Znaci, ide situacija, inace i Portugalci imaju VAR (nisam znao, svaka cast), Portomeinse daje gol za 2:2 i reditelj prikazuje pas prije asistencije dje je desna noga igraca koji je asistirao za gol pa za jedno 10cm u ofsajd sa sve onom finom debelom podvucenom linijom (znaci bas mali ofsajd, ali srecom sa ovom podvucenom linijom bas nema dileme i to svako vidi), a kaze komentator paaa ne znam da li je bio ofsajd, meni se cini da je bio u liniju... zajebavamo li se brate? Uf dje ne slikah to, ajde da nema ove fine debele podvucene linije pa da rece covjek a mozda jes - mozda nije, centimetri odlucuju, ali ovo... i jos veli posle toga paaaa meni se ne svidja ovaj VAR, mislim da unistava fudbal...




                  Eto tako, mora sam ovo izbacit iz sebe, automatska diskvalifikacija za momka, a sad se vracem cekanju PLa.

                  Comment




                  • Samo za Rossa !!
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Hvala mu za sve.

                      Ostaje Jesus u trci za titulu. 90+8
                      Last edited by Rossonero; 19-02-18, 23:14.

                      Comment


                      • Jel prenose ovi Estoril - Braga?

                        2 sam igrao.

                        Comment


                        • Miha novi trener Sportinga.

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Miha izgleda vise nije trener Sportigga. Nedelju dana brate mili. Koja ludnica tamo


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Aman čoveče, Živković je na desnom krilu. Komentator "stručnjak" non stop greši i brka igrače.

                              Inače, derbi Benfica-Sporting po milioniti put pokazuje da je Ljubomir Fejsa Terminator koji je jedan od najboljih igrača koje naša zemlja ima. Ogroman je minus za našu reprezentaciju taj pogubni uticaj mešetara/menadžera zbog kojih Fejsa ne dobija poziv.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Odavno gori sudija nije sudio neki evropski derbi.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X