Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alpine



    http://www.formula1.com/en/champions...s/Renault.html
    Last edited by Vanja #66; 04-09-16, 12:41.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Kako bih voleo da se Robi vrati... Joj, nema niceg sto bih voleo vise od toga, preziveo je horor (drugi put u karijeri) i nema nameru da se predaje, obozavam takve ljude!!!

    Comment


    • #3
      Ja bih ga isto voleo videti jer bi sigurno sa ovim Renaultom radio cuda
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #4
        Malo realnosti. Imate slike na netu gde se vidi da je njegov oporavak jos uvek daleko. Robert je zadobio vrlo nezgodnu povredu desne sake, a sada je vozacima saka mnogo vise u funkciji nego ranije, osim sto menja brzine, mesavine, balans kocenja itd, sada su tu i KERS i DRS. Mnogo posla cak i za zdravog coveka. A da ne ulazim uopste u izlazak iz forme (vec je bilo price o znacaju forme za vozaca F1). Tu je jos i nezgodna povreda noge, koja je jos uvek neaktivna i sigurno ce izgubiti dobru kolicinu misicne mase i funkcionalnosti. Sve u svemu, cak i da se vrati, cisto sumnjam da ce biti na starom nivou, i to ne zbog psiholoskog nego cisto fizickog aspekta. Neki od ovih parametara se mogu povratiti, ali smanjena funkcionalnost sake i noge ce biti problem. Sacekacemo da ga vidimo u bolidu, nadam se petkom na poslednje 2-3 trke. Nemojte mnogo verovati njegovom menadzeru ili cak Bulijeu (jedan govori zbog svojih interesa dok drugi zeli da zadrzi sponzore), odluka ce biti na doktorima, nadam se da njih dvojica nece vrsiti pritisak. Dok ga ne vidimo u akciji sa nekim referentnim vremenima, necemo nista znati. Verovatno ce se vratiti, ali da li ce biti onaj stari... Veliko pitanje.
        Nemojte misliti da sam ptica zloslutnica, samo sam realan i pratim situaciju na stranim sajtovima.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #5
          Pricao si vec o tome, ali nama ne ostaje nista drugo sem da se nadamo... Realnost je surova, ali...

          Nadajmo se najboljem, ali budimo spremni za najgore!

          Comment


          • #6
            a vec sam se pitala kako to da ste roberta zaboravili,kad ono......vidim da se ovde radi punom parom
            ja ga obozavam,mislim da je super momak,skroman i lepo vaspitan,a uz to i odlican vozac,i kakva nesreca da mu se to desilo
            jos do pre nekog vremena sam imala moja 3K (kimi,kubica,kovalainen),a sad ostadoh na jednomnije ni cudo sto mi se vise i ne gleda....
            pratim kako tece robertov oporavak i iako se svim srcem nadam da ce sve biti u redu i da ce se vratiti,nekako se plasim da ce samo na nadama i ostati....mada,nikad se ne zna,jak je to momak i zelim mu sve najbolje
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #7
              http://www.formula1.com/news/intervi...1/7/12315.html

              Hm, aj da vidimo...

              Comment


              • #8
                Pevanje kroz sumu. Znaju da nemaju tempo u bolidu. Ne moze se tu Bog zna kako popraviti do kraja godine. Dobro su poceli, ali ocigledno postoje neke greske u razvoju tog bolida. Steta, bas sam dosta ocekicao od njih ove godine.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #9
                  http://www.grandprix.com/ns/ns23440.html?utm_medium=facebook&utm_source=grandp rix.com

                  B
                  runo vozi u petak, sad mi je jos zalije sto ne idem na Hungaroring. Voleo bih da sledece godine dobije mesto u nekom normalnom bolidu. U HRTu nije mogao nista da uradi.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    http://www.autosport.com/news/report.php/id/93396

                    R
                    eno nezadovoljan Hajdfeldom, moguce da ce ukazati novu sansu Grozanu. Decko je veoma talentovan i svakako to zasluzuje, vise od matorog Kvik Nika ma koliko ga voleli.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #11
                      generalno sam protiv davanja šanse vozaču usred sezone bez prethodnog testiranja (u istoj sezoni) kada se tim bori za bodove. Vozaču treba vremena dok se prilagodi bolidu i novotarijama, pokupi kilometražu, a dok se to dogodi sezona se završi. Naravno, druga stvar je ako oni imaju planove za sledeću sezonu sa njim..
                      Zato bi u GP2 trebalo uvesti kers i drs
                      Batracer - tema na forumu

                      mom.rs

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by djolee View Post
                        generalno sam protiv davanja šanse vozaču usred sezone bez prethodnog testiranja (u istoj sezoni) kada se tim bori za bodove. Vozaču treba vremena dok se prilagodi bolidu i novotarijama, pokupi kilometražu, a dok se to dogodi sezona se završi. Naravno, druga stvar je ako oni imaju planove za sledeću sezonu sa njim..
                        Zato bi u GP2 trebalo uvesti kers i drs
                        Potpuno se slazem, vozaci bi trebali da imaju malo vise iskustva kada dobiju mesto u F1 sa tim sistemima.
                        Oni ce dati Grozanu sansu cim obezbedi titulu u GP2. Dobar je on vozac, a jos je i Francuz, sto znaci. Ne verujem da ga planiraju za sledecu sezonu, mozda ako Kubica ne bude mogao, ali cak i u tom slucaju ce mozda ici na nekog iskusnijeg vozaca, rizik je imati dva vozaca bez iskustva, nije Petrov na tom polju mnogo bolji od Grozana, ovo mu je tek druga godina.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #13
                          Kubica set for final elbow operation

                          Robert Kubica is due to undergo one more operation prior to advancing his recovery programme, with surgeons eager to improve the movement of his right elbow. The Polish driver is still recovering from a serious rally accident in February, but doctor Riccardo Ceccarelli believes the procedure will be a crucial step in the right direction.

                          "With his elbow blocked, we haven't had the chance to work on a full recovery programme as we would do normally," Ceccarelli explained to Autosport.

                          "However, we have kept the other joints moving as much as possible, with the goal of having as much flexibility as we can and the greatest possible muscular mass available once the elbow is unblocked."

                          Kubica is expected to begin some simulator work after the operation, with the Grand Prix winner still focused on making a return to the Formula 1 grid in the future.
                          Posle operacije i simulator,onda cemo znati oce li moci da se vrati i oce li biti na nivou.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Na trci u Belgiji na stazi Spa-Francroshamp , Bruno Senna ce zameniti Nicka Heidfelda , verovatno i do kraja sezone ...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #15
                              Kubica undergoes successful final surgery


                              Renault’s Robert Kubica underwent one last scheduled operation in Italy on Sunday as he continues his recovery from his February rallying crash. Surgeons described the outcome as “a total success”.

                              Kubica’s final surgery was aimed at recovering the full mobility of his right elbow. Surgeons were happy to report that they were able to complete 100 percent of their task and did not encounter any complications.

                              A statement from Renault reported: “On waking up, it was immediately clear Robert was in good spirits. Why? Well, as soon as he opened his eyes, he asked for the results of today’s race!”

                              Kubica will now rest in hospital for a few days before resuming his rehabilitation and training programme. It remains unclear as to when the Polish driver is likely to return to the cockpit.


                              http://www.formula1.com/news/headlin...1/8/12464.html

                              Comment

                              Working...
                              X