Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    I can't believe ...

    KIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

    JAO koliko sam sretan , ne mogu da docekam mart mesec i pocetak nove sezone , Kimi se vratio , jao , 6 sampiona , svi na jednom mestu , pa da li je ovo moguce ? Kakva sezona nas ocekuje , covek kojeg pored Alonsa volim najvise , covek koji ni za koga ne mari na stazi a voli ovo , mozemo da o njegovim hirovima pricamo dugo i dugo ali samo cu reci - 5 meseci od sada ludilo pocinje.

    E sada kada bi navatali nekog ludog fizicara , da nam napravi vremeplov i teleportira nas do Australije u vreme trke i da uzivamo , jer je to prava rec za ono sto nas ocekuje...

    Mislim da ce biti najludja sezona ikada ... 8 vozaca koji mogu do titule , ma ludilo Kao da je juce otisao Evo ga ponovo , Kimi,Kimi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #62
      Ne boj se Miko, brzo ce to. Nova godina, malo zime, i vec u februaru testiranja, sto je za mene pocetak F1 sezone, ne Australija. Za to vreme bavicemo se kombinatorikom i predvidjanjima. Proletece.

      Btw:

      Räikkönen signed at Lotus to get Vodka from Petrov
      Obozavam internet

      Malo Kimizama

      On Alonso’s mind games… I couldn’t care less what that man thinks.

      On the 2006 season… It doesn’t interest me yet what is going to happen. You’ll see it then.

      On Ron Dennis: He’s strange now and then. He always wants to know everything. He doesn’t interest me.

      On the Constructor’s Championship… The Constructor’s Championship doesn’t really mean anything to me.

      On what Sir Jackie Stewart says… I’m not interested in what Jackie says. He hasn’t got anything to do with me.

      On what David Coulthard says… Coulthard can say what he wants. I’m not interested in what he’s saying.

      On what Jarno Trulli says… I don’t give a damn about what Trulli says.

      On what Juan Pablo Montoya says… Montoya’s comments doesn’t interest me.

      On what Lewis Hamilton says (I wonder…) It doesn’t matter what he says.

      On the media… I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher.
      Last edited by Nebojsa; 29-11-11, 13:56.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #63
        Kimi welcome back!
        Nadam se da ce Renault biti konkurentan i da cemo ga gledati u samom vrhu.

        @nebojsa Jao gde si nasao te citate, vrhunski su. To je ono kao kad u skoli ucis sinonime, on je naucio sve vezane za (ne)interesovanje. Kakav blejac...
        sigpic

        Comment


        • #64
          @Tony

          Evo ovde

          http://forums.autosport.com/index.ph...post&p=5428648

          Inace je odlican forum, svima preporucujem, najvise visim tamo. Postoji od negde `99, najcenjeniji u Britaniji uz BBCijev.

          Evo i dopune

          http://www.f1zone.net/news/the-words...of-kimi/10648/

          Uzivajte
          Last edited by Nebojsa; 29-11-11, 15:05.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #65
            U momentu srece, koji se ponoviti nece, postavih nesto cega stidim se bas, te sada postavaljam ovo, jer prijatelj sam vas!

            Mislim da je ova pesma ipak daleko prikladnija nego nasa divna Seka!



            The Master has come back!

            Comment


            • #66
              Oh, konacno!Da li je moguce?!Najvise mi se svidja sto je rekao da se ne bi vratio da nema motivacije.Samo da ima dobru saradnju sa timom i bitno je da bolid bude dobar.Stvar koja je jako bitna, jesu ambicije vozaca i tima tj. Renoa i Kimija.Ako je Reno mogao da odresi kesu i uzme za sebe jednog od najskupljih vozaca onda verovatno imaju pare i za dobar bolid.Sad je barem u F1 i sad se nece pricati da li ce uopste da vozi F1 nego u kom ili kakvom bolidu ce da vozi.

              Ako smem da pitam, otkud vam to za Mercedes za dve godine?Po meni je bolje da ide uz Reno motore.Reno ce sledece godine ako nista drugo barem da pwna Mercedes GP i jedva cekam da gledam Kimija!
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #67
                WWWWWWWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

                i can't believe.....

                vi ljudi ne znate koliko sam ja srecan.......do 4 sam cekao da vidim ima li vesti...ali nisam twitter ja to nemam .........i dalje ne mogu da verujem...jedva cekam mart........

                jos kad bi se posisao malo
                Last edited by Iceman; 29-11-11, 17:03.
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #68
                  Jos samo kada bi dobio SK Prime ili bar TV1 pa da vidim tri moja najomiljenija vozaca koja su se manjal na tom mestu od kada gledam F1 i kada se jednom nazirao kraj ja sam odmah nasao zamenu.
                  Greota bi bilo stvarno da gledam ovo preko strima, posto sam celu ovu sezonu tako gledao.Ko sto Miko kaze 6 sampiona i bolju najavu za sledeci sampionat nismo mogli.
                  Sumaher-Rajkonen-Fetel.
                  Last edited by Ricma; 29-11-11, 21:47.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Ako smem da pitam, otkud vam to za Mercedes za dve godine?Po meni je bolje da ide uz Reno motore.Reno ce sledece godine ako nista drugo barem da pwna Mercedes GP i jedva cekam da gledam Kimija!
                    Pojavilo se u onom finskom mediju Turun Sanomatu, iz izvora bliskih Kimiju. Godinu ili dve u nekom osrednjem timu, a onda nasledjivanje Sumija u Mercedesu.

                    I dobrodosao nazad, nadam se da ces se aktivirati.
                    Last edited by Nebojsa; 29-11-11, 21:38.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Jos samo kada bi dobio SK Prime ili bar BH1 pa da vidim tri moja najomiljenija vozaca koja su se manjal na tom mestu od kada gledam F1 i kada se jednom nazirao kraj ja sam odmah nasao zamenu.
                      Greota bi bilo stvarno da gledam ovo preko strima, posto sam celu ovu sezonu tako gledao.Ko sto Miko kaze 6 sampiona i bolju najavu za sledeci sampionat nismo mogli.
                      Sumaher-Rajkonen-Fetel.
                      Nije BHT prenosio ove sezone nego MREZA odnosno TV1 , kako hoces ... Doduse nzm kako stoje stvari za sledecu sezonu i prenose , ali uglavnom povratak Kimija je nesto odlicno. Skroz mi nekako cudno deluje kada izgovorim Kimi je nazad u F1 ... Auuu , necu vise da o tome pricam , cekamo mart i pocetak sezone , doduse jos da vidimo sta ce biti oko ostalih timova ;)
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Pojavilo se u onom finskom mediju Turun Sanomatu, iz izvora bliskih Kimiju. Godinu ili dve u nekom osrednjem timu, a onda nasledjivanje Sumija u Mercedesu.

                        I dobrodosao nazad, nadam se da ces se aktivirati.
                        Hvala.
                        Heh kako na ovakvu vest da se ne aktiviram XD
                        Vozio sam F1 online ligu pa me nije bilo.Testiranja svaki dan i još škola.

                        Ovo u vezi Mercedesa i Renoa... Reno ipak nije osrednji tim po meni.Dve jako loše stvari su im se desile, ostali su bez Kubice a i propali eksperiment sa prednjim sistemom izduvnih gasova.U nekoliko navrata, Reno je baš izgledao moćno prošle sezone.Kad je potpisivao, Kimi je otprilike rekao da mu se sviđaju timske ambicije i da će igrati važnu ulogu u povratku istog u vrh.Mercedes već dve godine tapka u mestu i bolid se slabo razvija.Kako god, prvo treba da prođu te dve sezone pa tek onda da se gleda drugi tim kao Red Bull jer Veberu ističe ugovor a do tada samo naporan rad u Renou.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Tada jos nisu znali gde ce otici. Tekst je od pre mozda 2 nedelje kada je prelazak u Vilijams bio aktuelan. Izvor su ako sam dobro razumeo Kimijevi menadzeri. Meni to ima savrseno logike. Najvece sanse da bude u nekom timu bar blizu vrhu je u Mercedesu. Kad malo bolje razmislimo otpadaju sve druge opcije:

                          RB: Pa ne ulazu dzabe 50ak miliona eura godisnje u taj omladinski pogon. Fetel je tu na duze vreme. Vebera ce zameniti onaj ko se najbolje pokaze u Toro Rosu: Haime/Buemi/Riki/Vernj.
                          Ferari: Alonso do 2015, Masu ce zameniti Perez/Bjansi. Mozda oporavljeni Kubica da kupe godinu - dve da sazreju ova dvojica.
                          Meklaren: Nece lako pustiti Hamiltona, Baton do 2014. Ako se i oslobodi mesto, prva meta ce biti neko iz Mercedesovog programa Hulk/Di Resta. Naravno ako ne predju na Hondu. Onda Kobi.
                          Mercedes: Takodje jedan vozac iz njihovog programa, ali trebace im vodja kad ode Sumi. Niko Rozberg to sigurno nije.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #73
                            Mnogo mi je drago što se vratio. Nekako sam malo i zapostavila taj sport kada je otišao iz F1 (nadam se da niste pali u nesvest...jao evo ove i ovde )
                            Navijala sam za Mečku, pa kada sam mogla za Ferari (a šta kažeš Vanja?) ... moći ću i za Reno.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by miloolja View Post
                              Mnogo mi je drago što se vratio. Nekako sam malo i zapostavila taj sport kada je otišao iz F1 (nadam se da niste pali u nesvest...jao evo ove i ovde )
                              Ja sam eto bas to pomislio I ovako nas ima previse ovde (not!)

                              Imace Kimijev povratak pozitivan efekat na F1.A kada rastu rejtinzi nekako sve na kraju bude ok.
                              A i bice ponovo Hungaroring prepun Finaca, piva, votke, metalaca, plavo - belih zastava i sandala sa carapama. Aaaaaaa jedva cekam jul.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                Kada me sa fudbala nisu oterali oni "mačo" tipovi (mada se i dalje trude ), vala nećete ni vi

                                Moj veliki ljubimac je bio Mika Hakinen i kao normalan sled ide njegov naslednik Kimi.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X