Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ma nece Perez u Ferrari , ja jednostavno nmg njega zamisliti u Ferrariju , on bi bio gori od Masse. NZM stvarno , Kubica treba doci u Ferrari , zasluzio je u svakom slucaju
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #32
      Perez je sada 2 puta bolji od Mase, a tek ce biti dobar, decko je `89 godiste. Po meni najtalentovaniji vozac koji se pojavio u F1 od Hamiltona. Onaj pravi prirodni talenat, nehumana brzina. To sto je Zauber kanta nije njegova krivica.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        Kubici predstoji jos jedna(za sada) operacija:http://www.yallaf1.com/2011/11/04/ku...ist-operation/

        Comment


        • #34
          http://www.f1racing.com.hr/formula-1...arijem-za-2013
          sigpic

          Comment


          • #35
            Ako Kubica ne bude vozio sledecu sezonu nista od Ferarija , ja sam ranije ovde u temi pisao da on ima dil za 2013 sa Ferarijem , ali mislim da bi u najmanju ruku ocajno bilo da Grosjean vozi a ne Kubica , kad se setim Grosjeanovih voznji iz 2009
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Grozan je dosta napredovao od onda, a i fali nam francuskih vozaca. Ne bih imao nista protiv Romana, nije losiji od Sene ili Hajdfelda od ove godine. Mada svakako mislim da je najverovatnija varijanta Zutil, Lotus nece mariti da li je neko Francuz ili nije.
              A Kubica je bio planiran za Ferari za sledecu godinu (zato je Masa potpisao na 1+1 proslog decembra), ali se desilo sta se desilo. Morace da prezive sezonu sa Masom pa onda godinu dana ranije nego planirano da idu sa Perezom/Bjansijem. Kubica je sada potpuno van planova. On ce jedino moci da dobije sansu u Renou/Lotusu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                http://f1-serbia.com/najnovije/petrov-se-izvinio-timu
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #38
                  Allison: R31 hrabar, ali neuspešan eksperiment

                  http://f1-serbia.com/najnovije/allis...an-eksperiment
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #39
                    http://www.autosport.com/news/report.php/id/96402

                    Kubica sigurno propusta prvi deo sezone, verovatno i vise. Grozan izgleda sigurno, drugog jos cekamo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Petrov je potpisan za sledecu sezonu ako ti je to promaklo , ceka se 2 vozac ;) ... Nego zao mi je Kubice evo i ja sada citam , bojim se da je ovo kraj njegove karijere , mislim na bolje voznje ;)
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #41
                        Da, naravno da znam, ali je u problemu zbog svadje sa timom i sam je prizao da nije siguran za sledecu sezonu. Njegov ugovor je vezan sa sponzorskim, ako neko isplati sponzore bye bye Vitaly. Plus sto u Renou svakako nisu odusevljeni ni njegovom voznjom ni odnosom. Nije pomoglo ni sto se preselio u Englesku.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          Manager denies Robert Kubica will miss start of 2012 Formula 1 season

                          Comment


                          • #43
                            Taj njegov menadzer je neki tezak idiot. Kada se desila ona nesreca, rekao je da ocekuje da ce se Robert vratiti vrlo brzo, verovatno pre sredine sezone. Nervira me, uliva nam laznu nadu vec 10 meseci. Vec je Reno nazivao lazovima, pa sta god da su lazovi rekli se ostvarilo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #44
                              U toku veceri ocekujte objavu da je Kimi potpisao za Reno za sezonu 2012. Kacim ovde cim bude potvrdjeno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #45
                                Nemoj se saliti sa ovime , Kimi u Renou ? Auu , bolje od Vilijamsa 10 puta Nadam se da je istina , ako je ovo tacno :d
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X