Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 99,9% da je Okon potpisao za Reno i da ce od sledece godine doci na mesto Hulka. Ceka se samo zvanicna potvrda za koji dan.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Lepa vest, koliko je pouzdana?

      Comment


      • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by Alan View Post
          Lepa vest, koliko je pouzdana?
          Pouzdana kao i zvanicna


          "Ocon replaces Hulkenberg at Renault for 2020"
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • A Hulk na klupu?

            Comment


            • Originally posted by Mark0 View Post
              A Hulk na klupu?
              Spominje se Has (umesto groznog) ili Red Bul ako se Albon ne pokaze.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Marko odbacio Hulka. ostaje mu Has. realno ja bi onog Groznog vec davno potero.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Mnogo lepše nego ona žuta Renaultova boja.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Ako sam dobro shvatio, ovo je samo do pocetka sezone.

                      Comment


                      • Where previously the French team often raised the bar on expectations, CEO De Meo sees 2021 as a transition year.

                        "What we expect from this year, a transition year is mainly brand awareness. A team that will regularly appear in the newspapers and on television."

                        De Meo wants to focus on 2022. The year in which the new regulations will come into force, which could change all current relationships. "Later in 2022 we expect to be on the podium regularly. With the potential to win a race," the big boss told the Frankfurter Allgemeine Zeitung.
                        __________________________________________________ _____

                        Alonso dzabe dolazio. Nista od naslova u sledece 2 godine.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Nisi valjda ocekivao nesto drugo?

                          Comment


                          • Originally posted by Alan View Post
                            Nisi valjda ocekivao nesto drugo?
                            pa ocekivao sam ipak...
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Ekipa Reno mi je prirasla srcu pre 40 godina, ali treba biti realan, bio bih prezadovoljan da uzmu koji podium, budu naprimer 3-4 u sampionatu i mozda u nekoj haoticnoj trci zvrcnu 1 pobedu. Mislim na 21-22. godinu.

                              Comment


                              • sad ide ovo glasanje o zamrzavanju i izjednacavanju motora. Reno ce biti sesti presudni glas
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X