Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intervju sa Kimijem u Finskom domu.
    http://krspace.wordpress.com/2012/02...-icemans-cave/
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Intervju sa Džejmsom Alisonom o Lotusu E20
      http://www.lotusf1team.com/James-All...g-to-be-a.html

      ,,WITH SO MUCH DEVELOPMENT STILL ON GOING AT THIS EARLY STAGE OF THE SEASON, HOW DIFFERENT WILL THE E20 THAT SITS ON THE GRID IN MELBOURNE BE TO THE CAR WE’VE ALREADY SEEN AT JEREZ?

      The car we take to Melbourne will be significantly different to the one we ran in Jerez. There’s a lot of work still to do before the season opener, and so many elements will change; the front wing, rear wing, side pods, pod vanes, engine cover, barge board, floor, some suspension elements, and some small brake duct features to name but a few! As always, it’s going to be a very busy few weeks.
      "

      Ako je to tačno, oni planiraju da unaprede skoro sve spoljašnje komponente.To nije ponašanje jednog tima sa malim budžetom.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • CLEAR i Rexona su bas ulozili...

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          CLEAR i Rexona su bas ulozili...
          Ozbiljno misliš?

          Jel bi mogao neko nešto da mi kaže o toj Geeni kompaniji?Deluju kao prilično bogati a opet se pominje neko prodavanje Lotusa i otplaćivanje duga.To sam čitao na f1-racing.com.hr valjda.Možda je loše preveden tekst pa je pričali otišla u drugom kraju?
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Ma nemam pojma, novi sponzori, pa sam pomislio da su oni ulozili za te promene karoserije...

            Za ovo drugo nisam nigde cuo, i iskreno sumnjam u to, narocito sad... Kupili su deo akcija Renaulta u 2009, ne vidim zasto bi sad, kad se cini da ce imati najbolju sezonu od 2006. prodali to... Mada, ko zna, para vrti gde burgija nece...

            Comment


            • O ovo me se radi.
              http://www.f1racing.com.hr/formula-1...tskog-programa
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • http://www.f1-serbia.com/najnovije/u...a-drugog-testa

                Izgleda da im nece biti dozvoljeno da nadoknade propusteno...

                Ipak, raduje sto su zadovoljni...

                Comment


                • Ako je vjerovati Jaimeu Alguersuariju, Roberta Kubicu nećemo tako skoro vidjeti natrag u bolidu.

                  Podsjećamo, Poljakov oporavak još je jednom trpio u siječnju ove godine, kada je pao na ledu i ponovo slomio nogu. To ga je sigurno odmaklo od vozačkog mjesta u Ferrariju za koje mnogi tvrde da je bilo već osigurano.

                  “Mislim da je Robert fantastičan vozač, brz i kompletan. Da je bio u vrhunskoj ekipi siguran sam da bi već bio svjetski prvak, bez sumnje. No, prema najnovijim informacijama, mislim da njegovo stanje nije dobro. Pazite, on ne može samostalno uzeti čašu vode. Ozljede su ozbiljnije nego što se očekivalo. Naravno, volio bih da se vrati, pogotovo zato jer zaslužuje biti u Formuli 1,” komentirao je Alguersuari.

                  Mnogi su ostali iznenađeni ovakvim izjavama mladog Španjolca, pogotovo obzirom na neke izjave iz drugih izvora koje tvrde upravo suprotno:

                  “Robert sada samostalno vozi cestovni automobil i blizu je povratku u normalni život. Naravno, još uvijek mu se oporavlja desna ruka, ali već oko lipnja ili srpnja će se odlučiti je li spreman testirati bolid Formule 1,” kaže izvor koji je htio ostati anoniman.



                  F1 gubi velikog coveka i vozaca
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Nisam zeleo da se pomirim sa tim do skoro, ali cinjenica je da Kubica, iako se vrati, nece pruzati ni priblizne rezultate... Ima srece sto je ostao ziv, ali siguran sam da bi ponekad zeleo da je suprotno, jer tesko da ce ikad vise moci da oseti car trkanja na najvisem nivou... Znam da ja bih...

                    Comment


                    • Ja vas na ovo spremam vec dugo, sticajem okolnosti imam iskustva sa takvim povredama i cim je pocela prica bilo mi je jasno koliko je sati. Verovatno ce mi ostati nedosanjani san da ga vidim za volanom Ferarija. Velika steta, mogao je mnoooogo, tek je bio pred najboljim godinama karijere, jedan od najcistijih trkaca danasnjice, ovako da zavrsi, greota... Mislim da mi je samo za Zanardija bilo ovoliko zao.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment




                      • Kakav sef, jos se smejem
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • daj ima li gde cio intervju..nisam uspio da gledam preko vikenda..imao obaveza
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • Tek sad u nedelju je premijera, ovo je preview.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • a ja mislio prosla nedelja..
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • Ma kakav lik pa ovo je neverovatno!Mnogo je smešniji, zanimljiviji i prijatniji kada priča ovako i kad se zeza.Da je ovo onaj zapušteni Kimi iz doba u Ferariju 2008. i 2009. rekao bih da je na nekim drogama.XD
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X