Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alpine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Koliko očekujete od Kubice kad se vrati? U Formuli koja se neprestano menja i propuštanje jedne sezone je hendikep + njemu treba vremena da se vrati.. sa druge strane silno je motivisan.. samo da ne bude nerealnih očekivanja..
    Batracer - tema na forumu

    mom.rs

    Comment


    • #17
      ...

      http://www.formula1.com/news/headlin...1/9/12484.html

      Comment


      • #18
        Ovi nisu normalni
        http://totalf1.com/full_story/view/3...ubica_in_2012/
        sigpic

        Comment


        • #19
          A taman su krenuli pametno... Naravili odlican bolid, dva podijuma u prve 2 trke, imali solidnog Petrova i sjajnog Kubicu, a pustice ih obojicu... Ako to urade, zakopace se sledecih 5 godina.

          Comment


          • #20
            Mislim da malo preterujete. Evo sada govorimo hipoteticki. Reno se otarasi i Roberta i Vitalija. Koliko bi timova bilo zainteresovano za njih? Nesto ne vidim timove kako se guraju za njih. Ko ce ih hteti? Toro Roso? Nema sanse. Vilijams? Mozda Petrova zbog sponzora. Fors Indija? Em su popunjeni, em nisu bolji vozaci od onoga sto imaju. Ostaju timovi sa dna karavana. I tu ce pre Vitali da se progura zbog sponzora nego zbog fascinantne voznje.
            Ne bih da ih potcenjujem, ali Vitali i Robert posle godine pauze nisu toliko nezamenljivi. Za Roberta i efekat povrede i pauze uzmite kao primer Masu koji je imao manje opasnu povredu (opasniju kratkorocno, manje uticajnu dugorocno, ipak je Robert tesko povredio ruku i nogu). Pre pauze bio takmicar za titulu, kako se vratio postao je predmet sprdnje.
            Ne kazem da su Bruno i Roman bolji, samo da to nije prelaz sa konja na magarca kao sto na prvi pogled izgleda. Pa Bruno je krenuo da vozi na pola sezone i cetvrti put kada je bio u tom bolidu ostvario je bolje vreme od Vitalija na Spa. Ako nije bolji svakako je podjednak. Mada ce u toj jednacini i ekonomski faktori veoma bitni. Ruski milioni protiv Seninog prezimena i brazilskih miliona.
            Roman Grozan je ove godine osvojio GP2 seriju koja odavnmo nije bila ovako takmicarski naostrena, ujednacena i napunjena buducim F1 vozacima. Da, nije se snasao prvi put, ali njegove vozacke sposobnosti ne bi trebalo da budu pod znakom pitanja, radi se o odlicnom vozacu.
            Ipak, Roberta mislim da ce ga zadrzati iz cistog pijeteta jer kao sto smo videli malopre, on jednostavno nema gde, nema sponzorske pare iza sebe. Moguce je da se on vrati sa samo recimo 10% izgubljene sposobnosti, ali imam suvise godina da bih verovao u cuda ma koliko voleo Roberta.
            Dakle moj pik je Sena i Kubica.
            Last edited by Nebojsa; 16-09-11, 12:00.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Sve je to ok Nebojsa,ali da vidimo kako ce izgledati Robert,za razliku od Mase ima malo vise srca i hrabrosti,da ne kazem nesto drugo i jednostavno je bolji vozac.Nece sigurno biti lako,ali mu treba dati sansu.Sena nije los,ali nisam siguran da je bolji od Petrova,a Grozan je imao vec jednu sansu,talentovan je i drag mi je,ali mislim da je osjetno slabiji od ove trojice
              sigpic

              Comment


              • #22
                Upravo ovo sto je Vladan rekao, od mogucih, izabrace najslabiju kombinaciju, ne kazem da bi bilo puno bolje da je Petrov sa Grosejanom, ali ne sumnjam da je Robert i u ovakvom stanju bolji od Grosejana... Sto se para tice, mislim da je Petrov u prednosti, vece trziste i citavo je posveceno samo njemu...

                Comment


                • #23
                  Onda da budemo optimisti
                  http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...bica-s-return/
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    On je prvo pricao da ce voziti od Velike nagrade Italije. Polako, da vidimo prvo medicinske testove, vremena, pa onda da sudimo. Samo ne zelim previse da se nadam i onda da se razocaram, ali sam blagi optimista, mnogo vise nego prethodnih meseci. Video sam ineke slike na fbu, izgleda dobro, smeje se. Sve pozitivni znaci.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      Prema nekim nezvanicnim pricama, Rober ce verovatno dobiti zeleno svetlo za povratak sledece sezone. Moguce da ce biti u simulatoru vec u novembru, na stazi od nove godine. Svi se nadaju da ce biti spreman do februara i testiranja.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        Ako se Kubica i vrati sledece sezone(na stranu to dokle je stigao sa oporavkom,njegovi doktori tvrde da se to dobro odvija i da ce se vratiti u F1),pitanje je u kom ce to timu biti obzirom da njemu navodno ugovor istice ove sezone,i da odnosi izmedju njega i crno zutog Lotus-Renoa nisu najbolji(ultimatum o izjasnjavanju koji mu je postavio Bulije,testiranje-koje je sa oktobra odlozeno za novembar-u Tojotinom simulatoru,a ne u Renoovom,plus malo neprimereno podsecanje od strane Lopeza da je od njih dobijao platu iako nije vozio),a ima par solidnih/plateznih vozaca koji pretenduju na to mesto,i odmah su spremni da voze.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by dstroj View Post
                          Ako se Kubica i vrati sledece sezone(na stranu to dokle je stigao sa oporavkom,njegovi doktori tvrde da se to dobro odvija i da ce se vratiti u F1),pitanje je u kom ce to timu biti obzirom da njemu navodno ugovor istice ove sezone,i da odnosi izmedju njega i crno zutog Lotus-Renoa nisu najbolji(ultimatum o izjasnjavanju koji mu je postavio Bulije,testiranje-koje je sa oktobra odlozeno za novembar-u Tojotinom simulatoru,a ne u Renoovom,plus malo neprimereno podsecanje od strane Lopeza da je od njih dobijao platu iako nije vozio),a ima par solidnih/plateznih vozaca koji pretenduju na to mesto,i odmah su spremni da voze.
                          Prvo dobrodosao na forum, propustio sam to da napisem kod tvog prvog posta Nadam se da ces pisati jer vidim da poznajes materiju.
                          Mislim da ce kod Renoa raditi slican pijetet (ne znam kako drugacije da to nazovem) koji postoji i u odnosu Ferari - Masa. Jako ruzno ce izgledati ako Reno najuri vozaca koji moze da nastupi sledece sezone zbog nesrece. Bice da mu nisu pruzili sansu. Mnogo je verovatnije da ce igrati na 2 - 3 koloseka, gde ce pustiti Kubicu od pocetka sezone pa ako Robert krene bas mnogo da brlja, onda ce aktivirati ugovor ili sa Zutilom ili Barikelom ili nekim drugim slobodnim vozacem.
                          Ma ja i dalje ne mogu da prezalim da je Kubi izgleda imao predugovor sa Ferarijem za sledecu sezonu, kakva bi to tek ludnica bila. Da se oporavio ranije mozda bi ga svakako gledali sledece sezone.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Prvo dobrodosao na forum, propustio sam to da napisem kod tvog prvog posta Nadam se da ces pisati jer vidim da poznajes materiju.
                            Mislim da ce kod Renoa raditi slican pijetet (ne znam kako drugacije da to nazovem) koji postoji i u odnosu Ferari - Masa. Jako ruzno ce izgledati ako Reno najuri vozaca koji moze da nastupi sledece sezone zbog nesrece. Bice da mu nisu pruzili sansu. Mnogo je verovatnije da ce igrati na 2 - 3 koloseka, gde ce pustiti Kubicu od pocetka sezone pa ako Robert krene bas mnogo da brlja, onda ce aktivirati ugovor ili sa Zutilom ili Barikelom ili nekim drugim slobodnim vozacem.
                            Ma ja i dalje ne mogu da prezalim da je Kubi izgleda imao predugovor sa Ferarijem za sledecu sezonu, kakva bi to tek ludnica bila. Da se oporavio ranije mozda bi ga svakako gledali sledece sezone.
                            Ok,hvala na dobrodoslici.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Prvo dobrodosao na forum, propustio sam to da napisem kod tvog prvog posta Nadam se da ces pisati jer vidim da poznajes materiju.
                              Mislim da ce kod Renoa raditi slican pijetet (ne znam kako drugacije da to nazovem) koji postoji i u odnosu Ferari - Masa. Jako ruzno ce izgledati ako Reno najuri vozaca koji moze da nastupi sledece sezone zbog nesrece. Bice da mu nisu pruzili sansu. Mnogo je verovatnije da ce igrati na 2 - 3 koloseka, gde ce pustiti Kubicu od pocetka sezone pa ako Robert krene bas mnogo da brlja, onda ce aktivirati ugovor ili sa Zutilom ili Barikelom ili nekim drugim slobodnim vozacem.
                              Ma ja i dalje ne mogu da prezalim da je Kubi izgleda imao predugovor sa Ferarijem za sledecu sezonu, kakva bi to tek ludnica bila. Da se oporavio ranije mozda bi ga svakako gledali sledece sezone.
                              Kubica je verovatno glavni kandidat za Ferrari 2013 ako se pokaze da je spreman. A od kuda ti to da Sutil nema ugovor za narednu sezonu ? Barikelo je za penziju , nema njega vise
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                Glavni favorit za Ferari 2013. je Serhio Perez ako nastavi da postavlja dobre rezultate, a veca je to verovatnoca nego da Robert bude 100%. I ovako ne verujem da su Kubija imali u planu za vise od dve godine, on je trebao da premosti taj pertiod do sledeceg velikog mladog vozaca (tj Pereza ili Bjansija, ali je ovaj drugi bas poceo posteno da brlja).
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X