Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mercedes

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Da, i rake ugao je sad Red Bullovski.

    Prema mojim shvatanjima, izduvni gasovi će se od sledeće sezone vratiti na pređašnje klasične položaje kao pre 2009.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #62




      Testirana je verzija sa vecim otvorom do krila i manjim... Za razliku od Lotusa (gde je otvor pri vrhu sa strane), izgleda da je njihov otvor na vrhu cevi. Testirana je i stara pozicija auspuha...

      Comment


      • #63


        Nesto sto je danas vidjeno... RB je prosle godine stavio peraje na pocetku testova, prvom prilikom su ga skinuli. Moguce da se peraje dobro slaze sa F-Ductom i da malo umanje drag bolida.

        Comment


        • #64
          Young Driver Test line up: 7 Michael Schumacher
          Mogli su da stave drugu nalepnicu.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #65
            Ti stvarno mislis da je isopd ove crvene kacige mladi Hartley?

            Comment


            • #66
              Mislim da jeste.Liči mi na klasičnog young padawana.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #67
                Naravno da jeste, ima pocetnicku zelenu straftu na dnu kacige i previsoko sedi u bolidu.

                Comment


                • #68
                  Ajkulino peraje na W03 u Magny Coursu je FIA-in test lakse identifikacije vozaca od strane publike... Mersedes tvrdi da nema nikakvih dobitaka performansi njegovim uvodjenjem, kao ni gubitaka. Izgleda da upravo zato FIA zeli da ih ucini obaveznim za neko vreme, mozda vec i sledece godine...

                  Comment


                  • #69


                    Lep kadar, vide se i cevke unutar nosa... Ali bas je jednostavno krilo u odnosu na RB, SF i McL, pa cak i LR.

                    Comment


                    • #70
                      Znaci, Schumi se povlaci... opet. Po svemu vidjenom, ima on u sebi i dalje ono nesto, ali ima i godina, koje mu nicemu dobrom ne donose. Precesto su njegovi rezultati ove godine bili ili solidni ili katastrofalni, cesto u trci za trkom.

                      Comment


                      • #71


                        Prvi put u javnosti u bojama Mercedesa.

                        Comment


                        • #72
                          Toto Wollf ce preuzeti neku od uloga u mercedes timu. Najverovatnije ce biti nekakva odmena Hauga, ali pitanje je koliku ce imati slobodu pored superegoista Laude i Brawna...

                          Comment


                          • #73
                            Jbt, kakav su oni Dream Team naparavili u menadzmentu, a rezultata nigde.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Ove godine su mogli mnogo bolje, da neko nije imao ludu ideju da od DDRS-a moze da se napravi nekakva zver od prednosti.

                              Doveli su Lewisa, Wollf je covek za 20 i nesto godina bio osrednji trkac, a sada je vlasnik 30% Mercedes tima, 10 Williamsa (i to ce zadrzati, samo ce se skinuti sa pozicije) i ima licni tim u DTMu, koji saradjuje sa - Mercedesom. Bice od toga nesto, ali da bi se to uradilo morace debelo da se zapne...

                              Ne mogu da ti dam reputaciju, skoro si dobio od mene...

                              Comment


                              • #75
                                Evo i Paddy Lowe ce mozda preci u Mecku... Ono sto mene zanima je da mi vi meni kazete oklen Laudi novci za sve to, iz centrale Mercedesa su rekli da nece puno vise ulagati u F1 u odnosu na 2012...

                                Comment

                                Working...
                                X