Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mercedes

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sta mu je napravio Niko

    sigpic

    Comment


    • #17
      didi kakav auto, svaka cast rozbergu...

      Comment


      • #18
        Au,ovo nisam ocekivao,nadam se da se trenutno ovako osjeca i da ce nastaviti,ipak mora jos mnogo toga da dokaze u ovom mandatu

        Najvaznije je da ga Bron podrzava,a naravno i Haug,valjda ce ga nagovoriti da odradi ovo
        http://totalf1.com/full_story/view/3..._for_Mercedes/
        sigpic

        Comment


        • #19
          Mihael nije navikao da bude na sredini grida, da se bori za neke utesne poene, a da stalno radi na unapredjivanju necega sto ce doneti rezultate drugom vozacu jednog dana. Mislim da i on polako shvata da nece moci da se bori za pobede i titule barem dve godine, i da kada bolid bude spreman on ce biti prestar. Mozda je i najsvrsishodije da se povuce, i da prepusti taj kokpit Di Resti, i da pokusa mentorstvom i radom na bolidu da od njega i Nika napravi konkurente za vrh. Svaka njemu cast, sjajan je vozac, ali se povukao prerano, a vratio prekasno, to su mu jedine dve pogresne odluke u karijeri.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            Ovo je sjajno:

            http://www.formula1.com/teams_and_dr...all_of_fame/7/

            Comment


            • #21
              pa to imas za svakog vozaca.....;)
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #22
                Nisam ni sumnjao
                http://totalf1.com/full_story/view/3...ing_next_year/
                sigpic

                Comment


                • #23
                  To bre gledacemo ga ponovo sledece sezone
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    pitanje je može li Mercedes da napravi bolid koji se bori za pobede ili ne. Velika očekivanja imaju već drugu sezonu uzastopno, a rezultati idu samo nizbrdo.. Predaleko su u vremenima iza vodeće trojke.. no možda u Monzi bude malo drugačije?
                    Batracer - tema na forumu

                    mom.rs

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by NebojsaNS View Post
                      MSvaka njemu cast, sjajan je vozac, ali se povukao prerano, a vratio prekasno, to su mu jedine dve pogresne odluke u karijeri.
                      Nije se Sumaher povukao iz F1 zato sto je on tako hteo nego je bio primoran od strane di Montecemola da to uradi.
                      Ovaj je video veliku priliku u Raikonenu ali verujem da je sam sebe ujedao za zadnjicu vec na polovini 2008e.
                      U tom trenutku sva mesta u vodecim timovima su bila zauzeta a i da nisu nikako nije dolazilo u obzir da Sumaher predje u recimo McLaren...
                      Sve u svemu da je di Montecemolo napravio neku bolju procenu stanja u tom trenutku Sumaher bi verovatno vozio za Ferari do neke 2010e i nakon toga se povuka.
                      Ovako mu je nakon tog povlacenja ostao osecaj da jos nije pokazao sve i uz takav osecaj dosao je poziv Brona i nije bilo druge nego vratiti se.
                      Last edited by ; 06-09-11, 17:08.

                      Comment


                      • #26
                        Schumi je hteo da ode pre nego sto se desi ovo sto se desava sad. Alonso mu uzeo 2005, pa i 2006, mozda nije mislio da ce mu uzeti 2006, ali sama 2005. je bila dovoljna da sugerise da se prekida dominacija, i verujem da je zeleo da ode na vrhuncu. Da li zaista verujes da covek, prodavac kamiona, iako je direktor Ferraria, moze da natera zivu legendu F1 i najveceg vozaca Ferraria ikad, tek tako da ode... Fiat je vlasnik Ferraria, a Di Montezemolo je neko ko se pojavljuje pred kamerama, utice on, ali ne toliko koliko mislis... Sad se vratio, verujem najvise da bi pomogao prijatelju i coveku koji mu je omogucio tih 5 titula u Ferrariu, a tek onda da bi pokusao da uzme jos jednu titulu. Od ovog drugog nema nista, ali ostace da bi razvio Mercedesove bolide, jos 2 godine, i Mecka ce biti puno bolja nego sad, uveren sam!

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Schumi je hteo da ode pre nego sto se desi ovo sto se desava sad. Alonso mu uzeo 2005, pa i 2006, mozda nije mislio da ce mu uzeti 2006, ali sama 2005. je bila dovoljna da sugerise da se prekida dominacija, i verujem da je zeleo da ode na vrhuncu. Da li zaista verujes da covek, prodavac kamiona, iako je direktor Ferraria, moze da natera zivu legendu F1 i najveceg vozaca Ferraria ikad, tek tako da ode... Fiat je vlasnik Ferraria, a Di Montezemolo je neko ko se pojavljuje pred kamerama, utice on, ali ne toliko koliko mislis... Sad se vratio, verujem najvise da bi pomogao prijatelju i coveku koji mu je omogucio tih 5 titula u Ferrariu, a tek onda da bi pokusao da uzme jos jednu titulu. Od ovog drugog nema nista, ali ostace da bi razvio Mercedesove bolide, jos 2 godine, i Mecka ce biti puno bolja nego sad, uveren sam!

                          Pa pazi, Luka ne bi verovatno mogao da otera Sumahera npr. 2004e (to je mogao samo Enco kao onomad) ali nakon dve godine "pauze" u dominaciji je svakako mogao ne da ga otera nego jednostavno da kaze "hvala ti ali tvoje polako prolazi a mi imamo jednog pravog momka koji ce te zameniti i nesmemo propusiti tu sansu".
                          Ferrari na celu sa Lukom je izuzuzetno uspesna kompanija tako da on uziva poverenje Fiata i ima rasirene ruke sto se toga tice. Takodje ja koliko znam Luka je jedan kraci period bio na celu Fijata. Poznato je da ima neke politicke veze cak se prica da ce se mozda kandidovati za predsednika... Znas kako i Tito je bio bravar pa eto...
                          Hocu da kazem da nije on samo tamo neka marioneta mnogo mnogo je on vise od toga.
                          Da je Sumaher stvarno rekao "OK, sada sam na vrhuncu, pitanje sta ce biti 2007e odo ja sad da ne rusim svoju reputaciji sto je sigurno sigurno je" onda se ne bi vise vracao.
                          On je osecao da je ostao nederocen sto se tice F1 i to ga je te 3 godine stalno "golicilo" i eto ukazala se prilika.

                          Comment


                          • #28
                            Za Montezemola nisam znao ovo sto si napisao, ovo sto sam ja napisao je nesto sto sam cuo o njemu pre nekih 4-5 godina, niti sam se raspitivao (kao sto bih sad uradio), nego sam uzeo zdravo za gotovo... Pogresi covek...

                            A Schumi, pa, jeste svakako ostao nedorecen, ali mislim da je video da moze nesto da uradi, jer terbutno nememo dominatora kakv je on bio, pa se moze nesto i uraditi (mislim na sezone 2007.-2010, sad imamo Vettela, ali ne verujem da ce sledece godine izdominirati kao ove)... Kao Justine Henin u zenskom tenisu, s tim sto su u tom sport godine mnogo veci faktor, pa je morala ponovo da se povuce, ovog puta za stalno. Videcemo sta moze Schumi, ali ja mislim da ne moze puno vise od onoga sto prikazuje...

                            Comment


                            • #29
                              Razlog zasto se Sumaher vratio je povezan sa Masinim incidentom i mogucnoscu da Mihael opet vozi Ferari. Njemu se svidelo, sponzori i FOM su zabalavili, ali ipak se to nije desilo zbog problema sa vratom. Medjutim suvise se to osladilo i Sumiju i ostalima oko njega koji su ga pretpostavljam malo i gurnuli ka toj odluci. Ne verujem da ga je to nesto specijalno golicalo tri godine (odnosno 2 i po) jer se nije takmicio u drugim serijama ili sampionatima a imao je sansu. Prihvatio je posao savetnika i to mu je bilo dovoljno dok ponovo nije omirisao barut.
                              Povukao se zato sto je Ferari smatrao da je Kimi u tom momentu sposobniji od njega i da ga jedini moze zameniti (uz Alonsa koji je tada bio nerealna opcija posle dve godine borbe sa Ferarijima), a MIhael ni za koga drugog nije hteo da vozi. Svako ko kaze da je Montecemelo pijun grdno se vara, taj covek je neverovatno mocan, i u FIAT grupi, i u FIAi i u FOMu i svuda.

                              @Vanja Zasto smatras da je Sumi ostao nedorecen, ili da on smatra da je ostao nedorecen? Vratio se zato sto mu se vozi i zavistan je od toga, shvata i on da ne moze jos mnogo toga da postigne spram toga sto vec ima. Imao 7, 8 ili 9 titula, 91 ili 100 pobeda ostace nedostizan sto se tice statistike sledecih xxx godina. A i sto se tice statusa jednog vozaca realno. Bio je veci od F1 u momentu kada je bio na vrhuncu.
                              Last edited by Nebojsa; 07-09-11, 10:42.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Da, na ovaj deo sa Massom smo zaboravili. A da pojasnim ovo nedorecen-misli da moze da pokaze jos vise nego sto je pokazao, zato kazem da je nedorecen. Ja licno mislim da on nije nedorecen i da se povukao mozda malo prerano (mislim da je trebalo da se povuce nakon 2008.), a narocito mislim da nije terbalo da se vraca, nije imao potrebe... Mislim da se u razlogu njegovog povratka mogu naci delovi onoga oko Masse, sto si ti Nebojsa napisao, nedorecenosti-u ovoj mojoj gore napisanoj definiciji , sto je rekao Tasman i delom zato sto zeli da pomogne Brawnu da jos jednom napravi sampionski bolid, i da mu na taj nacin vrati uslugu za sve sto je Ross ucinio za njega, sto sam je napisala moja malenkost nesto nize... Mozda ne podjednako, ali mislim da su sva 3 razloga zastupljena.

                                Comment

                                Working...
                                X