Announcement

Collapse
No announcement yet.

McLaren

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • McLaren



    http://www.formula1.com/en/champions...s/McLaren.html
    Last edited by Vanja #66; 08-07-18, 20:43.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Narednog vikenda na stazi "Silverston" voziće se trka za Veliku nagradu Velike Britanije, a u njoj bi trebalo da učestvuje i Dženson Baton. Vozač MekLarena je pre nekoliko dana bio akter u džet ski trci u Londonu i tada lakše povredio koleno. Iz predostrožnosti nekadašnji šampion u Formuli 1 nije učestvovao u još jednom revijalnom događaju, trci na "Gudvud festivalu brzine".

    - Dženson nije vozio na "Gudvud festivalu", iz predostrožnosti. Želeli smo da ga zaštitimo jer je lakše povredio koleno tokom džet ski događaja. Očekujemo da se takmiči na "Sliverstonu" - rekao je portparol MekLarena.

    Baton je drugi u generalnom plasmanu, iza Sebastijana Fetela. Nemac ima 186, a Britanac 109 bodova.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #3
      http://uk.eurosport.yahoo.com/040720...lton-stay.html

      U timu misle da ce Hamilton ostati.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #4
        Koliko se ja secam Hamilton se posle 2007. zakleo na vecitu lojalnost McLarenu... Hajde da vidimo da li ce ostati, po meni trebalo bi da ostane u njemu, nigde drugde nece trpeti neke njegove postupke...

        Comment


        • #5
          http://eurosport.yahoo.com/05072011/...st-switch.html

          Legende znaju najbolje. Izgleda da se nesto valja iza brega i da stvarno ima vatre na relaciji Hamilton - Red Bul. Povoljna okolnost je sto ce Red Bul moci da pregura i sledecu sezonu bez njega i mocice da saceka 2013, pa ce ga mozda sada kaparisati da se ne bi nadmetali sa Ferarijem sledece godine.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #6
            Originally posted by NebojsaNS View Post
            http://eurosport.yahoo.com/05072011/...st-switch.html

            Legende znaju najbolje. Izgleda da se nesto valja iza brega i da stvarno ima vatre na relaciji Hamilton - Red Bul. Povoljna okolnost je sto ce Red Bul moci da pregura i sledecu sezonu bez njega i mocice da saceka 2013, pa ce ga mozda sada kaparisati da se ne bi nadmetali sa Ferarijem sledece godine.
            nista se ne zna ovo sto je vanja rekao je potpuno tacno!!!
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • #7
              Ma slazem se ja sa tim, ali Luis suvise zeli da pobedjuje odmah da bi ovakvu ponudu tako lako odbio.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #8
                Hamilton želi još titula





                Lewis Hamilton je rekao da je, za njega, jako važno da osvoji više šampionskih titula.
                „Biće mnogo glupo, ako osvojim samo jednu titulu“, rekao je šampion iz 2008.
                „Osećaću se kao da sam protraćio mnogo godina. Mnogi ljudi kažu da je važno učestvovati, ali nije tako. Ja želim da pobedjujem. Ja sam ovde da bih pobedjivao. To je sve što želim, to je ono za šta živim. Kada ste drugi, manje je frustrirajuće, ali biti treći ili četvrti, nije dobro. Kada sagledate stvari drugačije, mogli bi da vozite za HRT i da završavate kao 20., ili lošije. Ja ne bih mogao tako da se trkam.“
                Hamilton je takodje izrazio zabrinutost, da bi Sebastian Vettel mogao da dominira šampionatom, u doglednoj budućnosti.
                „On je osvojio titulu, mladji nego što sam ja bio, i tako mi je „skinuo“ rekord. Nadam se da mi neće mnogo pobeći, u pobedama. Mislim da imam još par dobrih godina, za sebe, ali smatram da sam sada u najboljoj formi. Naravno, svaka odluka je važna. Uvek gledate na sve opcije i pitate se: Postoji li nešto bolje, što mogu da uradim?



                www.F1-SERBIA.COM
                Last edited by Iceman; 05-07-11, 18:58.
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #9
                  Iskreno ne verujem da ce Hamilton da ide iz McLarena, makar ne u skoroj buducnosti. A i gde bi mogao? U Ferrari da vozi sa Alonsom? Ne bih rekao, znamo sta je bilo prosli put. Ostaje Red Bull, ali da li ce oni zeleti u timu 2 vozaca koja ce se medjusobno booriti za titulu? To su imali prosle godine i za malo da je ne osvoje, i pored daleko najboljeg bolida.
                  Nadam se da ce Hamilton i Mclaren napredovati ovog vikenda, ako na ovoj stazi koja je krojena za Red Bull uspeju da pobede onda se mozemo nadati zanimljivom drugoom delu sezone. Samo se nadam da ovo nece biti copy-paste 2009. sezone, gde je posao zavrsen u prvom delu.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Pazi, onaj sastanak Horner - Hamilton u Kanadi je prema svim izvorima iniciran od strane Red Bula, sto znaci da ima interesovanja sa njihove strane. A Luis izgleda misli da ce najlaksi put do titule biti preko RBRa. Kao sto sam rekao nikako ne treba potcenjivati njegovu zelju da bude sampion. Ne sampion sa Meklarenom, samo sampion. Sada sa tim u glavi procitaj onu izjavu koju je Ice gore okacio, pogotovo poslednju recenicu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #11
                      Sve mi je to jos uvek sumnjivo, mada meni je bilo isto tako nemoguce kad mi je otac 2007. govorio da ce Rossi za 3-4 godine preci u Ducati, a on je to govorio bez ikakvih cinjenica, prosto na osecaj da ce Rossi hteti da zavrsi karijeru u italijanskoj ekipi... To je bilo u ovom fazonu:

                      -Ma pazi sta ti kazem eto Rossija u Ducatiju do 2011.
                      -Ma nemas bre pojma gde ce on kod glavnih rivala...
                      -Jos imas puno da shvatis, nema tu rivala, vozis za ekipu koja te placa a za nju ces poceti da vozis ako ponude najvise... Videces!
                      -Ma nemas bre cale pojma...

                      Proslog leta sam svakog trkackog MotoGP vikenda da jedem svoje reci...

                      Poenta, iako nam sada deluje nemoguce, sve se to vrlo lako moze desiti... Mozda ne odmah ili sledece sezone, ali za koju godinu se moze vrlo lako desiti...

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Sve mi je to jos uvek sumnjivo, mada meni je bilo isto tako nemoguce kad mi je otac 2007. govorio da ce Rossi za 3-4 godine preci u Ducati, a on je to govorio bez ikakvih cinjenica, prosto na osecaj da ce Rossi hteti da zavrsi karijeru u italijanskoj ekipi... To je bilo u ovom fazonu:

                        -Ma pazi sta ti kazem eto Rossija u Ducatiju do 2011.
                        -Ma nemas bre pojma gde ce on kod glavnih rivala...
                        -Jos imas puno da shvatis, nema tu rivala, vozis za ekipu koja te placa a za nju ces poceti da vozis ako ponude najvise... Videces!
                        -Ma nemas bre cale pojma...

                        Proslog leta sam svakog trkackog MotoGP vikenda da jedem svoje reci...

                        Poenta, iako nam sada deluje nemoguce, sve se to vrlo lako moze desiti... Mozda ne odmah ili sledece sezone, ali za koju godinu se moze vrlo lako desiti...

                        xexex
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • #13
                          Pa ko je pre 3 godine mogao da kaze da ce Alonso biti u Ferariju? A tada je otprilike dogovoren taj trejd. Tako da...
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Pa ko je pre 3 godine mogao da kaze da ce Alonso biti u Ferariju? A tada je otprilike dogovoren taj trejd. Tako da...
                            ko je mogao da pretpostavi da sumaher posle ferarija zavrsiti u mercedesu mislio je :

                            Axa ross brown je bio u benetonu gde sam bio i ja i pobedjivao sam;
                            onda je ross presao u ferrari gde sam i ja presao i tu sam pobedjivao;
                            ja sam se povukao ross je osnovao posle nekoliko godina svoj tim koji je naravno pobedjivao;
                            i ross je sad u mercedesu ocu i ja tamo da idem zato sto cu opet da pobedjujem.......

                            Mucak ali zao mi je sumija ja sam njegov fan jos pre alonsa ali nije mu trebalo ovo

                            toliko od mene i sumija
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • #15
                              Vozač MekLarena Luis Hamilton nije bio oduševljen izjavama Žaka Vilneva i Najdžela Mensela o njegovoj budućnosti u timu. Hamilton im je poručio da svoje mišljenje zadrže za sebe pošto su nekadašnji asovi Formule 1 komentarisali mogućnost da on ode u šampionski tim Red Bula. Spekulacije su počele zbog ratgovora Hamiltona i šefa Red Bula Kristijana Hornera tokom trke za Veliku nagradu Kanade. Mensel i Vilnev su savetovali da ostene u MekLarenu i da ne rizikuje sa prelaskom u Red Bul gde bi verovatno bio "podrška" Sebastijanu Fetelu koji brani titulu i koji je vodeći u generalnom plasmanu.

                              - To mi je pomalo smešno. Ako imaju mišljenje, neka ga zadrže za sebe. Trenutno ne razmišljam o planovima za budućnost, jer sam prilično zadovoljan sadašnjim uslovima. Ugovor Džensona Batona traje do kraja ove godine, a moj još godinu i po. Zbog toga ću se ubuduće truditi da pobeđujem - kazao je Hamilton za BBC.

                              Luis Hamilton je trenutno četvrti u generalnom plasmanu vozača sa 89 bodova zaostatka u odnosu na Fetela. Naredna trka će se voziti u nedelju za Veliku nagradu Velike Britanije.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment

                              Working...
                              X