Announcement

Collapse
No announcement yet.

McLaren

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad kad su Amerikanci preuzeli F1 sve je moguce.
    Reno je tih godina vec bio odlucio da u F1 ostane samo kao proizvodjac motora tak da je RB imao pravu spravu u rukama. Jel mislis da ces gledati borbu za titulu MeklarenMercedes- Mercedes ili Ferari-XXXXFerari, tesko.

    Comment


    • Ne verujem da ćemo gledati tu borbu jer ne verujem da je McLarenova šasija dovoljno dobra i pored najboljeg agregata. Možda grešim, ali mi ne deluje na tom nivou, koliko god neki iz tog tima tvrdili...

      Očekujem da Mercedes bude prelazno rešenje, od 2-3 godine recimo. Posle ko zna, mada nije isključeno ni da ostane tako do daljnjeg. Zak Brown je član odbora Coswortha koliko sam upoznat, tako da eto moguće konekcije. Osim što je kompanija Ricardo u vlasništvu McLarena i što sam ubeđen da bi mogli i svoje agregate tako da razvijaju.

      Comment


      • Obzirom da je Ron Dennis legenda McLarena, pa i Formule 1 generalno, mislim da bi ovaj tekst trebalo okačiti u ovoj temi:

        http://www.bbc.co.uk/sport/formula1/38000198

        Lep tekst za pročitati, suma njegove karijere u McLarenu i neke informacije koje sam prvi put čuo vezane za razlaz između njega i ostatka vlasnika McLarena. Ne pominje se da planira da učestvuje u izgradnji potencijalnih kineskih timova, što je Alen juče povezao, ali to ne znači i da toga neće biti...

        Comment


        • Samo sam pitao.
          Last edited by Alan; 01-07-17, 22:47.

          Comment


          • Odlično je pitanje, nisam nigde čitao da je povezan sa njima, a taj potez ima toliko smisla za sve učesnike. Videćemo kuda će to ići, Dennis mi ne deluje kao neko kome bi F1 odjednom postala nezanimljiva.

            Comment


            • http://www.racer.com/f1/item/143184-...pecs-of-engine

              Honda planira još 3 specifikacije pogona do kraja sezone. Ambiciozno, ali za njih neophodno...

              Comment


              • http://en.f1i.com/magazine/magazine-...1-drivers.html

                Jako dobar intervju sa Boulierom o vozačima sa kojima je radio - Alonso, Button, Grosjean, Kubica, Kimi i Stoffel...

                Comment


                • Vandorne ostaje u timu i naredne sezone...

                  Comment


                  • Kad ce saopstenje
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Tokom ili vrlo brzo nakon Singapura...

                      Comment


                      • Evo autosport izvestava da je Sainc potpisao za Renault te da se ocekuje pre Singapura da McLaren saopsti da prelazi na Renaultove motore a Honda nastavlja sa Toro Rosom.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Da, deluje da je to sve poodmaklo u ovim danima (svi umešanim stranama se žuri da znaju na čemu su)... Čak je moguće da vidimo Sainza i pre kraja sezone u Renaultu...

                          Comment


                          • Čisto da bude zapisano da je i zvanično potpisan ugovor i da ćemo naredne 3 sezone prvi put imati McLaren Renault.

                            Comment


                            • Boulier podneo ostavku.

                              Comment


                              • Ako neko ima mogućnost, pa da koriguje naslov ove teme
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X