Announcement

Collapse
No announcement yet.

McLaren

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sranje. Aj sto moram opet da navijam za Alonsa (), pomirio bih se nekako sa tim, ali Jenson "play it safe" Button ostaje, a ne Kevin. Definitivno meni najmanje dopadljiva postava, od kada pratim. Svejedno sam nestrpljiv da vidim kako cemo ponovo sa Hondom izgledati, za prvu sezonu imam niska ocekivanja.

    Comment


    • #62
      Da da slažem se, nego sam videla u poslednjih par dana nekoliko nagoveštaja pa zato kažem očekivano

      Comment


      • #63
        Originally posted by p4p1 View Post
        Sranje. Aj sto moram opet da navijam za Alonsa (), pomirio bih se nekako sa tim, ali Jenson "play it safe" Button ostaje, a ne Kevin. Definitivno meni najmanje dopadljiva postava, od kada pratim. Svejedno sam nestrpljiv da vidim kako cemo ponovo sa Hondom izgledati, za prvu sezonu imam niska ocekivanja.
        Kevin osim prve trke, koja je u velikoj meri bila splet okolnosti, nije puno pokazao. Hondi sad trebaju iskusni i kvalitetni (dakle ne neophodno brzi) vozači koji znaju dobro šta bolidu treba. A dve takve glave su uvek bolje od jedne. Plus je jedna glava već radila sa Hondom...

        Comment


        • #64
          Auu opasan tim,samo jos da Honda obezbedi super masinu pa da gledamo jednu super zanimljivu sezonu posle par jednolicnih gde je dominirao samo 1 tim
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #65
            Baton je za Kevina izmislio Formulu 1. Koliko god je grubo rečeno ali tako je. Kao što je rekao Vanja, osim prve trke, Kevin ama baš ništa nije uradio. Tako da ova vijest nije samo dobra za Meklaren no za cijekupan sport iliti Formulu 1.

            Comment


            • #66
              Zaboravljate ko je ostvario zadnju pobjedu za Hondu, ako sam dobro upućen, jedinu još od 1992.

              Jenson je jedan od rijetkih danas koji zna čitati stazu, površinu i predvidjeti šta će se desiti, a u Japanu je pokazao te sposobnosti... A nije ni nešto spor.
              Ali, s obzirom da sam ja okružen britanskim medijima, ne usuđujem se u javnosti pričati o njihovim vozačima. Koliko god se opireš, uđu ti pokvarenjaci u glavu...

              Comment


              • #67
                Dzenson je strasan vozac i sto se tice taktike i sto se tice voznje po kisi gde realno jedan od najboljih vozaca u tom segmentu sto je i pokazao vise puta,radujem se njegovom ostanku u F1
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #68


                  Fernando je navodno posle ove presice prišao novinaru koji mu je postavio pitanje i šapnu mu ''Da.''

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Bastia33 View Post
                    Zaboravljate ko je ostvario zadnju pobjedu za Hondu, ako sam dobro upućen, jedinu još od 1992.
                    Jeste, luda Mađarska 2006. Schumacher i Alonso podbacili u kvalifikacijama, Alonso kome spada navrtka sa točka u trci, Kimi koji već na početku sa pol pozicije pada na začelje i Button koji u svemu tome izlazi sa pobedom...

                    Comment


                    • #70
                      U Meklarenu veruju da imaju"najboljeg vozaca na svetu danas" u F.Alonsu,




                      Spoiler
                      Niko im ne brani da veruju
                      Last edited by jovan; 21-12-14, 11:27.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • #71
                        Direktora trke?

                        Comment


                        • #72
                          Verovatno je mislio na direktora tima
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #73
                            Riječ gore-dole, koga briga ;)

                            Jovane, tebe nismo čuli, ko je po tebi najbolji?

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Bastia33 View Post
                              Riječ gore-dole, koga briga ;)

                              Jovane, tebe nismo čuli, ko je po tebi najbolji?
                              Normalno-Alonso

                              Prvi čovek Meklarena Ron Denis rekao je da neće biti zadovoljan samo pobedama u novom partnerstvu sa Hondom, već samo dominacijom.

                              „Sećam se da sam na početku ove sezone rekao da ćemo pobeđivati. Zbog toga bi mnogi mogli da kažu da pošto nismo ostvarili nijednu pobedu, a ja pominjem dominaciju, da nas čeka strmoglav pad. Ali, dominacija ne dolazi za kratko vreme, potrebno je dosta vremena. I to je naš stav, a ujedno nas samo to razlikuje od ljudi koji samo pobeđuju na trkama. Pobede su izazov, ali je dominacija još veći“, rekao je Denis.
                              Izvor:B92


                              Spoiler
                              Treba biti optimista-uklonjen direktor trke-tima, da nas ne cveli

                              Svrati neki put na ski sportove
                              Last edited by jovan; 21-12-14, 11:31.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • #75
                                Happy Birthday Jenson


                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X