Announcement

Collapse
No announcement yet.

McLaren

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Rikardo je otiso u Reno. Ja bi u Mclarenu voleo videti Landa Norisa i Okona.
      Last edited by Sam Hornish Jr.; 15-08-18, 01:17.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        Rikardo je otiso u Reno. Ja bi u Mclarenu voleo videti Landa Norisa i Okona.
        Sve bi bilo okej da to više puta na više mesta nisam pročitao, ali sam nekako u glavi prespojio trenutno da on samo odlazi iz RBa.
        A i ta dvojica bi mi bila okej, kontam da je McLaren svakako i planirao tog Norrisa kad-tad

        Comment


        • Ma Sanic u Meklaren, Gasli u Red Bul.
          Sainc nije papucar od vozaca. Sto bi bio sluga Maksu. Dok Gasli u u fazonu daj sto das. A Okon ostaje u FI. Mora ostati. Vjerovatno ce Perez poc. Ali đe, to je pitanje. Vjerovatno Sauber.

          Inace ode Alonso. Koliko god da mi je isao na .... klasa je od vozaca. Stara garda. Bez njega F1 nece biti ista. Posto je u WEC ispunio misiju, vjerovatno ce u Indi Kar. Razlog vise da pratimo to prvenstvo..

          Comment


          • https://www.racefans.net/2018/08/16/...z-jnr-f1-2019/

            Sainz potvrđen za McLaren, Gasly sve izvesniji u Red Bullu.

            Comment


            • Alonso bi mogao zavrsiti u Nascaru. Drzim fige

              Ako Fernando Alonso prijeđe u IndyCar seriju, narušeni odnos s Hondom znači da bi jedino mogao nastupati s Chevroletovim motorima. Problem se tu pojavljuje jer su bolidi momčadi Andretti s kojom su Fernando i McLaren povezani, već ima ugovor s Hondom.

              U međuvremenu je Alonso putem društvenih mreža podijelio podvig s prvakom Jimmijem Johnsonom u NASCAR autu, da podsjeti IndyCar kako mogu ostati bez zvijezdanog vozača od rivalne trkaće serije.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Cele sezone umirem od smeha zbog ove dvojice, ali sad su možda nadmašili sve

                Comment




                • Comment


                  • p4p1 ko je po tebi bolji vozac od njih dvojice?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Obojica su dobri i obojica voze vrhunski ove sezone u datim uslovima. Zato su i brže bolje dobili nove ugovore, jelte.

                      U ovom trenutku rekao bih da je Sainz nešto sitno ispred, ali je već sad razlika minimalna. Lando definitivno ima veći plafon, mislim i da može u budućnosti da bude u borbama za titulu, dok mi je Sainz više neki Ricciardo nivo. Razlika na tabeli ove sezone između njih dvojice je nerealna, više sreće je samo imao Carlos ili manje Lando, kako se uzme. Evo ovaj horor danas npr, par puta loša timska taktika, ali retko kad mogu da kažem da je on sam nešto sjebao (pitanje da l je uopšte), što je za rukija od 19 godina impresivno. A mnogo mi se sviđa njihova hemija i zdravo rivalstvo koje su odmah razvili, deluje kao da su se baš zgotivili i iskreno se nadam da će obojica ostati dugi niz godina kod nas. Za Landa je to sigurno i McLarenov plan, ali nažalost ako se ne nastavi ovakva trajektorija McLarena i sledećih par sezona, doći će već neki Mercedes po njega.

                      Kad se setim da sam hteo Ricciarda pored Sainza za ovu sezonu, dođe mi šamar sebi da opalim. Mada jbg, osim F1 ne pratim ništa više, tako da je Lando za mene bio samo neki klinac za kog kažu da ima potencijal.

                      Kakav utisak su na tebe ostavili?

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post

                        Kakav utisak su na tebe ostavili?
                        Iskreno slabo pratim F1.5 zato sam i hteo da cujem drugo misljenje.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment




                        • Comment


                          • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment

                            Working...
                            X