Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dragana Kosjerina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragana Kosjerina

    Mislim,dragi prijatelji,da i jedna dama sa sport kluba zaslužuje svoju temu a pogotovo ova lepotica.Postala je pravi hit i na drugim forumima koji se bave tenisom (b92 i još neki).Iznesite vaše komentare o njoj.Ja imam samo reči hvale.Nadam se da će režija sport kluba početi još više da je forsira i da će je ponekad prikazati i celu a ne samo za onim stolom kada intervjuiše gosta!
    gf.jpg
    Last edited by rukometas; 01-07-11, 14:31.

  • #2
    Originally posted by rukometas View Post
    Mislim,dragi prijatelji,da i jedna dama sa sport kluba zaslužuje svoju temu a pogotovo ova lepotica.Postala je pravi hit i na drugim forumima koji se bave tenisom (b92 i još neki).Iznesite vaše komentare o njoj.Ja imam samo reči hvale.Nadam se da će režija sport kluba početi još više da je forsira i da će je ponekad prikazati i celu a ne samo za onim stolom kada intervjuiše gosta!
    [ATTACH=CONFIG]1244[/ATTACH]


    Rukometaš, da li je dovoljno ako (samo) kažem: "Ruke ti se pozlatile!" ... Ja od prvog Draganinog pojavljivanja "U Studiju - direktno" ističem da će ona ubrzo postati veoma zapaženo TV-lice... Tada sam "zamolio" vodeće ljude u SPORTKLUBu da "Dami daju pet minuta"... Kako god, ali Dragana Kosjerina je dobila "svojih pet minuta", i želim joj sve najlepše...



    P.S.
    Evo, primetih da je ovo moj 2222 post, po redu, slučajno... "Poker dvojki", dobar znak - srećno!
    Last edited by Dragooon; 01-07-11, 16:03.
    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

    Comment


    • #3
      Cicos macos ... Lepotica bez premca i sretno joj u karijeri na SK xD
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #4
        Одлична у сваком смислу

        Као водитељка исто није лоша, не замуцкује, и зна шта и о чему прича. Може још да учи доста, и тако ...
        Last edited by eM; 23-10-11, 02:46. Reason: rjecnik
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #5
          Zbog nje navijam da tenis bude štu više zastupljen na sportklubu .Mogla bi voditi još neke emisije ili specijale,ne samo one vezane za tenis.Dragana je BOMBA!

          Comment


          • #6
            Nakon Pralice i kompanije, napokon je došlo malo osvježenje ovoj monotoniji u koju su upali.

            Comment


            • #7
              Jos jedna lepa fotografija nase nove omiljene voditeljke...

              Comment


              • #8
                Ovo su neke fotografije od ranije..sada bolje izgleda..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • #9
                  znaci,prelijepa..bozanstvena...da je ljepsa ne bi valjala hehe


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Ima li jos slika od nje
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #11
                      Evo konačno još malo njenih novih slika .Joj,kad će opet neki teniski turnir pa da je vidimo u studiju?



                      Comment


                      • #12
                        Sta ce ti tenis, razume se devojka i u trke
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Dragana je super, trebala bi da krene da prenosi i meceve . Dobro ne sama ali u kombinaciji sa nekim kolegom. To bi bilo super.

                          Comment


                          • #14
                            Jako lepa devojka,nema pojma da komentarise,najavljuje,vise je samo za prikazivanje

                            Comment


                            • #15
                              vidi se da se trudi, to je bitno

                              Comment

                              Working...
                              X