Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dragana Kosjerina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Сад ми је јавила да не воли цигане.

    Иначе, уби је ова алергија, не може да се искашље нормално.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #32
      Mnogo je kruta i dalje, tako da mi više nije ni toliko slatka kao na početku ...mada, to samo preko TV-a ... o susretu uživo neću da razmišljam ...

      Comment


      • #33
        Originally posted by Uros94 View Post
        Сад ми је јавила да не воли цигане.

        Иначе, уби је ова алергија, не може да се искашље нормално.
        pa zato sam tu, da joj promenim misljenje

        Comment


        • #34
          Iz dana u dan sve lepsa i lepsa
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #35
            Sportske novinarke su . Posebno se ističu Dragana, Zvjezdana Marčeta (RTRS) i Lana Banely (HRT)..
            I sve mi se više čini dobrim odluka da studiram novinarstvo...
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • #36
              Koliko je slatka.Divno stvorenje. Je l zauzeta?

              Comment


              • #37
                Ne znam onoga ko je ne bi zauzeo ...

                Comment


                • #38
                  Vrhunski izgleda, stvarno je obozavam. Ovaj studio se gleda samo zbog nje

                  Comment


                  • #39
                    Gledam je stalno kada vodio Studio Tenis , sve je ok, lepa, slatka, simpaticna, lepo govori i radi svoj posao sve dok ne pocne ona da komentarise i upada u rec komentatoru. Voleo bih da ovo procita zbog nje same. Sve ostalo mi se kod nje dopada i zelim joj sve najbojle a bice samo strpljenja i doci ce sve na svoje mesto.

                    Comment


                    • #40
                      Mora malo vise da se informise pred emisije a ne da pita Viska nebulozna pitanja kao sada kada Roger i Novak mogu da se sastanu na ovom turniru ? Ej bre pa ako vodi emisiju bar da zna osnovne stvari
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by rukometas View Post
                        Deluje mi kao loš ovaj novi izbor scenografije sa ogromnim stolom.
                        Blago vama ako pored nje u studiu gledate sto... Ujutru, kad dodjem na posao i uzmem da palim televizore, pa da vrtim sportske kanale i naletim na emisiju koju vodi, pustim je samo radi nje, da gori, cak ne mora ni ton da radi. Devojka je ko lutka ali stvarno za razliku od nekih drugih (navodnih) lepotica.
                        Last edited by salesam; 22-11-12, 19:46.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Don Markoni View Post
                          Ne znam onoga ko je ne bi zauzeo ...

                          i tata bi sine...

                          Comment


                          • #43
                            zna li se za koga navija doticna?

                            Comment


                            • #44
                              Iz današnjeg TV dodatka Blica , članak okačen i na portal Blica :


                              http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropsk...na-je-Evroliga


                              Ukoliko zanima muške posetioce , Dragana Kosjerina je rođena 22. avgusta 1987. Izjašnjava se kao navijačica Zvezde .

                              Comment


                              • #45
                                Koliko je meni poznato, doticna je voditelj a ne komentator. Ne znam da li cemo doziveti da cujemo zenskog komentatora u sportu.

                                Comment

                                Working...
                                X