Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dragana Kosjerina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Žurnal juče objavio intervju sa njom .. Pa, dobro, nije baš da puca od samopouzdanja pred kamerama, oseća se da joj sve pripremljeno i da samo treba da prezentuje, ali je milina gledati je !!
    Mlada je, naučiće .. a možda i neće, ali nema veze ..

    Comment


    • #17
      Pa solidno zna o tenisu,sta ste skocili kao da nema veze,fino izgovara imena,zna pomalo o igri i to je dovoljno,ona vodi,a strucni konsultant prica.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #18
        Odlicno ona vodi emisije, bar kad je tenis u pitanju (ne pratim ostale sportove). Odlicno se pripremi za emisiju i ja imam osjecaj da prati tenis, iako je to vjerovatno stvar pripreme... ;)
        A ove mini suknjice necu komentarisati.

        Comment


        • #19














          : Срце:

          Šteta što se smerno oblači. Pomalo je stegnta, plašljiva i stidljiva a ujedno simpatična i privlačna. Počela je da preslišava Viška i komapniju tokom analize premijerligaških utakmica, heheh.

          Comment


          • #20
            Kao da je Viska tesko preslisati kad je fudbal u pitanju.

            Imam same pohvale na Draganin racun, samo neka nastavi ovako.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by S-Nash View Post
              Kao da je Viska tesko preslisati kad je fudbal u pitanju.

              Imam same pohvale na Draganin racun, samo neka nastavi ovako.
              Sprema se dosta pred emisiju.

              Postavlja neobična pitanja u serijima pa Višković i Živković odgovarajući često upadaju u protivrečnost i kontradiktornost. Jedino nema šale sa Novakovićem, njega niko ne može zbuniti, pa ni atraktivna Dragana Kosjerina!

              Nisam provalio za koga navija. Mada ne verujem da privatno išta prati, osim tenisa.

              Comment


              • #22
                Dragana je pravo osveženje u svetu sporta, a pogotovu na SK.

                Dobro se priprema pred svaku emisiju, nema mnogo onog muklog diftonga aeaeaeaeaeaeaeaeaeaea.. što krasi mnoge ne baš govoru vične, a i dobro se nosi sa muškim sagovornicima.

                Meni se jako dopada kako se oblači, neko je dole čini mi se zamerio. Baš kako treba, bez napadnih dekoltea i jake šminke. Uostlom, ovo su i takve emisije, nema ovde ništa "zabavno-rekreativno-udrimedozore", a na ostalim televizijama uživajte u polugolim damama.

                Mislim da ovo ima posebnu težinu, u osustvu bilo kakve sujete i pakosti, što bi nam neki muškarci pripisali.

                Nadam se samo da se pronašla u ovom poslu i da će ostati tu još dugo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #23
                  Usudjujem se reci da je Dragana najljepsa voditeljka na svijetu Dragana,najljepsa si!x25.gif
                  Obozavam tvoj glas,tvoje lice.. tvoje vodjenje emisije!tako si uvjek decidna,umjerena,znaci nisi nametljiva,nisi dosadna daleko bilo,umijes da uvjek postavis dobro pitanje,i sto je najvaznije ne eksponiras se i nikad ne pricas suvishno!i to sto si umjerena je najdivnije u svemu..To sto ne istices puno tvoje vidjenje neke fudbalske utakmice,to jer nisi pretjerano zagrizena,sto je normalno,jer si zensko malo je bzv kad je zensko zagrizeno u fudbal u enormnim mjeramasecret.gif e tenis je drugo....super si,najljepsa i najbolja!Voli te Dukatongue.gif


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Duka View Post
                    Usudjujem se reci da je Dragana najljepsa voditeljka na svijetu Dragana,najljepsa si![ATTACH=CONFIG]3144[/ATTACH]
                    Obozavam tvoj glas,tvoje lice.. tvoje vodjenje emisije!tako si uvjek decidna,umjerena,znaci nisi nametljiva,nisi dosadna daleko bilo,umijes da uvjek postavis dobro pitanje,i sto je najvaznije ne eksponiras se i nikad ne pricas suvishno!i to sto si umjerena je najdivnije u svemu..To sto ne istices puno tvoje vidjenje neke fudbalske utakmice,to jer nisi pretjerano zagrizena,sto je normalno,jer si zensko malo je bzv kad je zensko zagrizeno u fudbal u enormnim mjerama[ATTACH=CONFIG]3146[/ATTACH] e tenis je drugo....super si,najljepsa i najbolja!Voli te Duka[ATTACH=CONFIG]3145[/ATTACH]

                    Duka, tvoj post "vrvi" od pozitivne energije i spontanih i iskrenih emocija. Prepoznajem ih u pozitivnom kontekstu. U više navrata sam pominjao da je ona pravo osveženje na SPORTKLUBu, i ako se sećaš među prvima sam "apelovao" da joj se "da njenih pet minuta". Dobila je šansu i odmah je iskoristila na - dobar način. Odmerena je i profesionalna. Ali...

                    Međutim, uvek ima i ono "Ali..." (što sreću kvari!)! U poslednjih nekoliko emisija, mislim pre svega na emisije o tenisu, ispoljila je i neke pravopisne greške, koje su štetna posledica 'direktnog negativnog uticaja' komentatora Nebojše Viškovića. Naime, sve više pokazuje izvesnu snishodljivost prema tom nabeđenom i kvazi novinaru, preterano se smeje na njegove brojne nebuloze, povlađuje mu, čak i upotrebljava njegove ("patentom već zaštićene") izraze: "...nastavlja JAKO dobru saradnju...", "ko je PO TEBI bolji...", "ko je PO VAMA favorit...", "PROSTO se nameće..." A, možemo očekivati, ako tako nastavi, da će uskoro njen rečnik biti dopunjen sa: BUKVALNO tako..., UŽASNO dobro..., STRAŠNOlepo..., JAKO JAKO JAKO JAKO malo..., JAKO JAKO mnogo..., SJAJNOOO..., DIVNOOOO...

                    Jedino, ako naša lepa Dragana u sledećim nastupima jasno "stavi do znanja" da se malo 'sprdalaaa...aaa...' spram Nebojše Viškovića, imitirajući ga, da bi pokazala kako novinar ne bi trebalo da se ponaša u studiju (u javnom nastupu) ili da "pridobije" i osigura što više "Like"-va od Viškovih "vernih i neumornih" obožavalaca. Jedino ću u tom slučaju, na ovom istom mestu, javno da joj se IZVINIM za ovo što sam maločas postovao - "izjavio" - o Dragani Kosjerini, lepoj i simpatičnoj voditeljki.

                    I ne samo to, odaću joj priznanje da je sem što je lepa, simpatična, prijatna..., još i - pametna!


                    P.S.
                    Duka, izvini za ovaj drugi deo posta, možda sam ti malo pokvario nedeljno popodne, i uživanje... Ali, Draganica bi trebalo malo više da razmišlja o svojoj lepoj karijeri, koja je nesumnjivo izvesna!
                    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                    Comment


                    • #25
                      Насмејала се пар пута док је тема била смрт једног возача ...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Zbog nje svi gledaju najavu Premijer lige

                        Iskonski ljubitelji sporta (a autor teksta za sebe drži da je taj) koji prate televiziju Sport klub od početka ove godine sa dodatnom pažnjom gledaju u svoje TV prijemnike jer je upravo u tom periodu počela sa prikazivanjem emisija „Sport uživo", koju sa uspehom vodi zanosna Dragana Kosjerina.

                        kosjerina400.jpg

                        Često iskusniji negde onako usput ozbiljnim tonom kažu: „Ništa više nije kao što je nekad bilo"... U prilog toj tvrdnji ide i činjenica da je pluskvamperfekat era u kojoj je sport devojkama predstavljao „špansko selo". Kao pravi dokaz te tvrdnje jeste Dragana Kosjerina, mlada novinarka Sport kluba, koja informacije o sportu drži u malom prstu. Ipak, nije oduvek bilo tako...
                        - Imala sam na samom početku poteškoća da se uklopim jer nisam pratila sva sportska dešavanja. Nažalost, na ovim prostorima još uvek vladaju predrasude te se mnogi pitaju da li za dame ima prostora u svetu sporta. Međutim, najveći procenat sportskih izveštaja, intervjua i reportaža u okviru inostranih medija rade upravo pripadnice nežnijeg pola. Kad jednom zakoračiš u svet sporta, neminovno je da poželiš trajno da ostaneš u njemu, budući da sport okuplja zaista pozitivne i kvalitetne ljude - priča Dragana za Press TV.
                        Dvadesetčetvorogodišnjoj voditeljki, rođenoj Sarajki, javni posao je u krvi još iz dana kad se igrala „barbikama". Upravo zbog toga rad sa druge strane kamera joj nije doneo glavobolje, već veliki užitak.

                        Voli javni nastup

                        - Oduvek sam uživala u javnom nastupu i tokom detinjstva sam uvek birala vanškolske aktivnosti koje su podrazumevale neku vrstu scene. Bavila sam se latinoameričkim plesom, glumom, potom modelingom... Nedavno me je starija sestra podsetila kako sam, kao devojčica, često umela da glumim voditeljku. Čuvam zanimljiv video-zapis jedne svoje „emisije" (smeh). Kako samo svi zaboravili video-rekordere i VHS kaste, nisam ga pogledala godinama te ću ga ovih dana prebaciti u elektronski zapis - kaže lepa voditeljka, koja je zbog novinarstva odustala od studiranja stomatologije.


                        Prilaze joj na ulici

                        Nakon završetka srednje škole, Dragana se, ipak, opredelila za fakultet za kulturu i medije koji je nedavno i završila. U svim njenim naporima da ispuni velike ambicije, kaže, uvek je imala bezrezervnu podršku porodice i prijatelja. Srećom, u njenom slučaju proliveni „krv i znoj" su joj doneli željeni rezultat.
                        - Sve češće primećujem da mi se ljudi u prolazu nasmeše, verujem da me gledaoci već prepoznaju. Na socijalnim mrežama mi često šalju poruke i komentare. To mi je veoma simpatično i smatram da to svedoči o tome koliko se ljudi identifikuju sa našim programom i najkvalitetnijim sportskim novinarima. Mi i jesmo ovde da budemo gledaocima na usluzi, da ih informišemo i zabavimo. Svakodnevno to radimo i uživamo u tome - kaže lepa voditeljka.


                        Srećno zaljubljena

                        Iako joj je raspored veoma zgusnut, u rokovniku uvek ima prostora za emocije. Mlada voditeljka uživa u srećnoj vezi i kaže da je na ljubavnom planu u potpunosti ispunjena.
                        - Biti ispunjen na ljubavnom planu je neophodnost ukoliko želimo da budemo kompletni ljudi. Već godinama sam u emotivnoj vezi, a moja jača polovina Đorđe u svemu mi je podrška, oslonac i inspiracija. Ne verujem nikome ko tvrdi da može da živi bez ljubavi i energije koju iz nje crpimo - smatra Dragana.


                        Liniju održava u teretani

                        Voditeljka Dragana Kosjerina svoj stas održava u teretani. Kako kaže, svaki trenutak slobodnog vremena koristi da prošeta i bavi se sportom.
                        - Godinama sam se bavila latinoameričkim plesom, a sada kondiciju održavam treninzima u teretani i šetnjama. Ponekad me obaveze spreče da redovno odlazim na treninge, ali se zaista trudim da se dobro organizujem i u svom rasporedu napravim mesta za rekreaciju, koja je neophodna za zdravo i lepo telo, ali i duh - kaže talentovana voditeljka

                        Comment


                        • #27










                          Comment


                          • #28
                            Deluje mi kao loš ovaj novi izbor scenografije sa ogromnim stolom.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by rukometas View Post
                              Deluje mi kao loš ovaj novi izbor scenografije sa ogromnim stolom.
                              Kome govoris I meni deluje ocajno , mnogo bolje je bilo ono ranije
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                koliko ima dina, el udata?

                                Comment

                                Working...
                                X