Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 British Grand Prix - Silverstone Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    @Vanja

    Mislim da da su planirali da skartiraju nekog od njih, vec bi pustili Danijela da vozi bar neku trku, ako ne i skroz. Ako se secas Burdea su u sred sezone sutnuli bez imalo grize savesti.

    Za off:
    Svasta... Odakle ti ta ideja ;)
    Last edited by Nebojsa; 01-07-11, 11:02.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #32
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      @Vanja

      Mislim da da su planirali da skartiraju nekog od njih, vec bi pustili Danijela da vozi bar neku trku, ako ne i skroz. Ako se secas Burdea su u sred sezone sutnuli bez imalo grize savesti.

      Za off:
      Svasta... Odakle ti ta ideja ;)
      Slabo lazes, novinar...

      A ovo drugo, koliko mi se cini, nisu ulagali u Bourdaisa koliko u ovu dvojicu, ako su uopste ulagali. Ti si jednom rekao da neces ulagati u nekog da bi ga otpustio, slazem se, ali ako ne pokazuje ocekivane rezultate, sumnjam da ce ga zadrzati koliko god da su ulozili, naprosto ne donosi poene (tj. novac) koliko se ocekuje i zato je neophodno da ode.

      Sumirano: u Bourdaisa su ulagali malo ili nula => lako ce ga otpustiti zarad nekog ko je malo bolji i ko je njihov vec duze vreme.
      U ovu dvojicu su ulagali vise, verovatno slicno kao i za Ricciarda => otpustice onog ko je najlosiji od te trojice, jer ova dvojica nisu bolji od Webbera, iako su u losijem bolidu, tako da nema mesta za njih u RBR bolidu. Moje vidjenje, nekako je najlogicnije i najopravdanije po pitanju novca. E, sad, sve zavisi da li sam u pravu da nisu bolji od Webbera, to je po meni jedina promenljiva u celoj prici, a njima to nije promenljiva i zato oni vec znaju sta ce i kako ce...

      Ali, ko zna, mozda ce i Ricciardo direktno u RBR, ako Webber kaze: Dosta mi je... Svakako vrlo zanimljiva polemiika.

      Comment


      • #33
        @Vanja

        Ima tu logike, ali nije ni ovo sto sam ja napisao nemoguce ;) Ne verujem ja da su RBRu odusevljeni da Veber zaostaje pola sekunde za Fetelom. Imace 35 godina na kraju sezone, ako vec nemaju takmicarskog vozaca bolje da imaju mladog koji mozda nesto i postane.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          @ NebojsaNS

          Pa kako, bez ta dva ne ide ;)
          A za Ricciarda, definitivno znam da se izgovara Rikardo, sam je pričao o tome u Red Bull Podcast-u!

          Mislim da je realnije da upravo on (Ricciardo) zameni Webbera, u Red Bull-u, kada Webber reši da napusti tim. Ova dvojica nekako nisu pokazali dovoljno za ekipu koja će po svemu sudeći braniti titulu i sledeće sezone. S druge strane, postoji praksa Toro Rossa da u Mađarskoj "šutne" jednog vozača. I Vettel je, kao i Jaime, debitovao za njih upravo na Hungaroringu, zamenivši Speeda čini mi se!

          Što se tiče pravila za 2014-tu, ne znam koliko će to limitiranje obrtaja uticati na zvuk, samo se nadam da neće zvučati kao GP3 serija, to je stvarno jezivo. Ko je imao priliku da to čuje uživo, razume o čemu govorim!

          Comment


          • #35
            najbolje da mi malo pricamo o trci sto dolazi a ne da menjamo teme sve...!!

            Sta mislite ova nova staza Silverstone Wing.jeli bolja od prosle ili je gora ?

            po meni je gora
            evo vec koliko godina sam navikao na staru stazu,a sad ova nova nzm sta ce im sve ovo..
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • #36
              Ma najvise me nervira pomeranje startno ciljnog pravca, idiotizam. Svi znamo za onu puz krivinu iz koje se izlazi na pravac, to je nesto legendarno. Uz to, Arena deo je napravljen tako da je nemoguce stizati. Ne svidja mi se uopste. Neke stvari su jednostavno suvise dobre da bi se menjale. Ako neko pipne Spa, necu vise gledati nikakav motosport iz protesta.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                Originally posted by Iceman View Post
                najbolje da mi malo pricamo o trci sto dolazi a ne da menjamo teme sve...!!

                Sta mislite ova nova staza Silverstone Wing.jeli bolja od prosle ili je gora ?

                po meni je gora
                evo vec koliko godina sam navikao na staru stazu,a sad ova nova nzm sta ce im sve ovo..
                Definitivno je nova verzija gora. Onaj prvi sektor je kretenski, nznm kako ce onakvu prvu krivinu da prodje 24 bolida na startu.

                Nebojsa je pomenuo nemoguce stizanje, i slazem se, a da li ce neko uspeti da stigne Red Bull-ovce u onom prilazu pravcu na kojem ce biti DRS? Mislim na onih 5 vezanih krivina, tu ce RB da objasni neke stvari zbog aerodinamike.
                Kvalifikacije ce biti veoma znacajne.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Tony_G View Post
                  Definitivno je nova verzija gora. Onaj prvi sektor je kretenski, nznm kako ce onakvu prvu krivinu da prodje 24 bolida na startu.

                  Nebojsa je pomenuo nemoguce stizanje, i slazem se, a da li ce neko uspeti da stigne Red Bull-ovce u onom prilazu pravcu na kojem ce biti DRS? Mislim na onih 5 vezanih krivina, tu ce RB da objasni neke stvari zbog aerodinamike.
                  Kvalifikacije ce biti veoma znacajne.
                  Izgleda da imamo novu dosadnu stazu u F1.Posle onakve staze pii nmg da pricam o tome...sta su joj sve uradili
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #39
                    Sta dodati, slazem se sa gospodom... Nije bilo potrebe menjati. Ti Britanci brane tradiciju kad je treba menjati, a menjaju je kad ne treba!

                    Comment


                    • #40
                      Ja opet da se vratim na simulacije...Za rFactor je ta staza fino uradjena ali F1 je nesto sasvim drugacije iako je ovo simulacija.Kad se setim Abbey sikane levo-desno pa onda onaj Bridge zavoj u desno i onda krivina Priory u levo.To je bio jako dobar sektor krivina koje su omogucavale preticanja tako sto bi neko prosirio putanju u Brigeu i uvalio se s unutrasnje strane na prilazu za Brooklands.Ovaj novi deo ce ipak doneti nesto zanimljivo u buducnosti, ali mislim da su unakazili najlepsi deo staze koji je koliko-toliko imao potencijala za preticanja.Naravno, tu je i sektor od Copse krivine do kraja Hangar pravca i Stowe krivine.Po mom misljenju, trebali su da menjaju stazu posle Stowe krivine a pre Abbey sikane, znaci samo da umetnu deo staze kao za Bahrein ali oni su morali pola staze da izmene...
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Odosmo opet u of, hajde i ovo prebavite na generalnu debatu ;) Moja krivica...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          E, mora definitivno da se otvori tema za opstu diskusiju u stvarima koje imaju veze sa 4 tocka, ali da naslov bude malo bolji od ovog mog...
                          U tenisu je to jako lepo reseno, cak i kada se ljudi ne drze teme, modovi prebace, a ti ovde imas samo nas 6-7 koje moras da pratis...

                          Ne znam kako, ali u MotoGP sekciji se drzimo teme, stvarno ne znam kako je moguce da ne odletimo na neku potpuno desetu stvar...

                          Comment


                          • #43
                            Sad cu ja to prebaciti. Ima ovde ona opsta tema, tu mozete pisati bilo sta. Mislim da je ovo zato sto je malo prerano otvorena tema pa pricamo o svemu i svacemu, jer se realno nista ne dogadja o Silverstonu.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #44
                              Brate mili, al se ovde nije pisalo!

                              Ja cenim da je to to od prvog FP, Webber napred prati ga Alonso, ostali su iza...

                              Kamui se pristojno izlupao, ali nije to nista strasno, zadnje krilo i desne poluosovine, to se da srediti, valjda ce stici da odveze makar pola FP2... A sad vas pozdravljam, moram do faxa...

                              Comment


                              • #45
                                Schumi i Barrichello nas vratili 6/7 godina u nazad. Sjajna voznja, po kisi dokazuju ko su i dalje majstori. Webber sjajan, da li je stvarno ovoliko bolji od Vettela ostaje da vidimo sutra i u trci, ja pretpostavljam da nije, ali nikad se ne zna, ocigledno da voli ovu stazu, pobedio je prosle godine.
                                Ferrari je izgleda preskocio McLaren i sada oni predstavljaju najvecu konkrenciju Red Bullu, no videcemo, ako se prolepsa vremena mnogo toga ce se promeniti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X