Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 British Grand Prix - Silverstone Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pogledajte ovo

    Ferrari: huge infrastructure, 199M Euros for 2011.
    McLaren: slightly less big but still huge infrastructure, 180-200M
    Red Bull: smaller but very up to date infrastructure, 180-200M
    Renault: Smaller infrastructure, 86M
    Mercedes: big but old infrastructure, smaller workforce than the other three, 72M
    Williams: Consequent and modern infrastructure, but unreliable wind tunnel. No precise money figure found. Est. 60-80M.
    Force India: Small and modern infrastructure, no precise money figure found. Est. 60-80M.
    Sauber: very modern infrastructure, around 48-52M
    Lotus: basic infrastructure, no precise budget figure. Est. 40-60M.
    Virgin: little to no infrastructure, around 45M
    HRT: Little to no infrastructure, 34M

    Pa Mecka ima vise nego korektan bolid s obzirom na ulaganja.Ferari treba da se zapita.
    Sto se tice ovoga da ce biti sporiji RB,bice sigurno,ali bice i ostali bojim se,ne mozda toliko.Pitanje je moze li im iko ista na kvalama...
    sigpic

    Comment


    • #17
      RIKIARDO MENJA KARTIKEJANA u HRT-U.

      Nznm na koliko trka ce ga zameniti, niti zbog cega. U Torro Rossu se nadaju da ce Rikiardo steci iskustvo koje ce mu biti potrebno sledece godine kada bude za njih vozio.
      Sto znaci da ce ili Buemi ili Alguersuari da odu iz ekipe, da li ce stvarno u Red Bull umesto Webbera? Mislim da bi to bila katastrofa za sampionat, jer sve sto bi radli je stitili ledja Vettelu, a to nam ne treba. Nadam se da ce Webbera u Red Bullu zameniti vozac koji je sampionski kalibar.
      Inace odlicne vesti za Rikiarda, mada ce tesko bilo sta uraditi, ako zavsi ispred konkurencije (Lotus, Virgin) bice fenomenalno...
      sigpic

      Comment


      • #18
        Sjajno, novo lice na trkama F1, uvek je lepo videti tako nesto!

        Comment


        • #19
          Naisao sam na vest da ce Veber voziti za Red Bul i sledece sezone samo jos nije doslo do pocetka pregovora, ali treba ocekivati da ce se postici dogovor.

          Comment


          • #20
            Bogu hvala, muka mi je od Kartikejana...

            Btw, Danijel RIKARDO, bez onog drugog I ;)

            Comment


            • #21
              ChrashedIce dobrodosao na forum

              Steta sto ce morati da vozi taj bolid,ali sve je to skola.Nadam se da ce ostati jos dugo godina u F1
              http://www.danielricciardo.com/
              sigpic

              Comment


              • #22
                Meni je svejedno , D'Ambrosio,Kartikejan, ne znam ni ko je jos HRT-ov vozac xD... A da Liuzzi ... Pa ni Glock xD...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #23
                  Svakako ce biti bolji od Kartikejana
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by ChrashedIce View Post
                    Bogu hvala, muka mi je od Kartikejana...

                    Btw, Danijel RIKARDO, bez onog drugog I ;)
                    Pa pise se Ricciardo, ali nebitno...
                    Dobro dosao na forum. Slazem se za Kartikejana, lik je najgori.


                    Off
                    @ Vanja Sta kazes na avatar novog clana?
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Tony_G View Post
                      Pa pise se Ricciardo, ali nebitno...
                      Dobro dosao na forum. Slazem se za Kartikejana, lik je najgori.


                      Off
                      @ Vanja Sta kazes na avatar novog clana?
                      Ah, muci me, ne treba mi sad da pocnem, kad se do sad nisam opijao, ne treba ni sad da pocnem, ali ovde sve u znaku nekog alkohola, majku mu, samo na greh nagonite!

                      Ni tvoj nije los, ja cu da spremim nesto specijalno za sutra i prekosutra, tribute to Nole & Rossi!

                      Comment


                      • #26
                        Hvala na dobrodošlici

                        Nemojte molim vas da stavljate Glocka u isti koš sa ovim nesretnim Karthikeyanom, čovek je bar za klasu ispred!

                        Je l' ja to dobro vidim, ovde ima fanova Finlandie?

                        Comment


                        • #27
                          @CrashedIce

                          Dobrodosla i ovde zvanicno, znao sam da ces se pojaviti pre ili kasnije Nista bez Kimija i Finlandije ;)

                          Jako mi je drago sto ce Rik(i)ardo (trazim vec neko vreme i ne mogu da nadjem kako se pravilno cita) dobiti priliku da se pokaze u trci, pa makar i u tom jadnom HRTu. Bitno je da oseti atmosferu i da bude na istom delu staze kao i najbolji vozaci, to ce mu mnogo znaciti, i dalje tvrdim da je ubedljivo najtalentovaniji od svih potencijalnih kandidata za stalno mesto u F1. Ne zaboravite i da se Alonso proslavio u onoj kanti od Minardija, Sena u Tolmenu... Ko zna nije mu bitno sta vozi, pokazace talenat. Mada ce mnogo referentnija biti sledeca godina u Toro Rosu.
                          Meni ovo izgleda kao da su se domine pokrenule za prelazak jednog od vozaca Toro Rosa u Red Bul, po zaslugama i godinama pretpostavljam Buemija, mada nije iskljuceno i da predje Haime. Mozda postoji neki dogovor da ko ima vise bodova na kraju godine predje. Ako je tako bidje vrlo zanimljivo ako se njih dvojica nadju u vidokrugu.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #28
                            Meni je iskreno realnije da jednom od njih dvojice pokazu vrata, ali ne prema Red Bullu... Ni jedan ni drugi ne pokazuju nista zapazenije, meni je nekako Jaime bolji, subjektivno, ali nisu ni blizu nivoa Vettela i Webbera, zato mislim da nece dobiti priliku da se pokazu u nesto boljem autu. I dalje mi je realnije da ce Webber izvoziti jos sezonu-dve i da ce potom Ricciardo preci u RBR, a Webber u Qantas kao pilot.

                            http://www.formula1.com/news/headlin...1/6/12239.html

                            OFF:
                            CrashedIce i NebojsaNS, se vi odnekud poznajete ili...

                            Comment


                            • #29
                              I meni je drago sto ce Ricciardo voziti umesto karthikeyan-a.Bice bolji to je sigurno ali sad oce li bit bolji od lotusa to tesko ali od virgina sigurno ;)
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Iceman View Post
                                I meni je drago sto ce Ricciardo voziti umesto karthikeyan-a.Bice bolji to je sigurno ali sad oce li bit bolji od lotusa to tesko ali od virgina sigurno ;)
                                Neka bude za prvu trku bolji od Liuzzija, pa posle, za koju trku, neka bude bolji i od Virginovaca, a za Lotus polako, ako ih nadmasi da kraja sezone, ako uopste ostane u HRTu, tj. ako ga vec ove sezone ne premeste u STR, onda je pokazao klasu!

                                Comment

                                Working...
                                X