Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Samo da jos reprezentacija zajebe stvar pocetkom septembra i ode sve u persun
    Brate, MI ESTONIJU ne mozemo da dobijemo, kakvi crni mi i fudbal bre...

    Ej bre amateri izbacili sampiona drzave, Zvezda razbijena od Rena.....Rad je izbacen od tima koji sada igra u 4 ligi.....koji su stimali rezultate sunce ti *****...

    Kakva crna reprezentacija....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Vojvodina gubi od Vaduca

      Comment


      • Mi smo fudbalski sljam.

        Comment


        • Sporting vec 140 minuta ne moze da uvali gol Nordsjaelland-u

          Jos je 0-0 posle 140 minuta

          Comment


          • Zbog ovog rezultata , velika je sansa da za 2 godine BiH liga u fudbala preskoci Srbijansku po rankingu Detalji su suvisni
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Velika sramota! Za sve je kriv Tole govnar! Sa takvim likom ni klubovi ni repka nikad nista nece uraditi.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ma jok,reprezentacija ce da kida.

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Sad ste se setili da terate upravu. Koliko je samo para proslo kroz Partizan zadnjih par godina, a vama igraju Mukic, Jovancic, Rankovic itd...

                  Ma trpelo se dok je jos bilo nade, ali kada te dobije neko u cijem su vlasnistvu navijaci, koji opstaje zahvaljujuci clanarini njihovog membership-a ... onda stvarno treba kolektivno da se obesi uprava .

                  Comment


                  • Originally posted by Liverpool FC View Post
                    Velika sramota! Za sve je kriv Tole govnar! Sa takvim likom ni klubovi ni repka nikad nista nece uraditi.
                    Tole je bagra,nema tu sta. Ali jel on kriv sto je Partizanov predsednik mutava lopurda? Ali mozda dobija neki procenat

                    Comment


                    • Zvezda je jednostavno losija od Rena i ispali su,ali Partizan...pa to je sramota,ne znam da li da se smejem ili da placem.
                      Smejacu se ipak,ne zasluzuju nista drugo.Za sve su krivi upravo ljudi iz saveza,korupcija,nikada necemo ovako napredovati,hvala Bogu pa drugi sportovi nisu pod tolikim uticajem i zbog toga su mnogo lepsi sportovi,iz tih sportova izlaze ljudi koji ovu drzavu predstavljuju u najboljem svetlu...
                      Samrok je tipicki britanski klub,samo sto oni nemaju ni tehnicara ,ovo je najgori ucesnik nekog evropskog takmicenja u poslednjih par godina.
                      sigpic

                      Comment


                      • neg reko
                        evevi prespavanje
                        jedna lepa i docadna starogradska pecma
                        od situvaciji sa našim fudbalom:

                        bolujem ja
                        bolueš iti
                        bolujemo
                        od bolesti





                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • Kakva crna reprezentacija, pa ja sam od njih digao ruke od kako su oterali Antica, a doveli Pizona.. Covek jeste legenda, ali kao trener nista nije uradio, i sad kao treba nesto da uradi sa reprezentacijom... Pa nemojte da se zajebavamo...
                          Ova nasa liga je stigla do dna, i to takvog da nas treba izbaciti iz svih Uefinih takmicenja koliko smo losi...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma 'ajde ljudi, nemo' da ste na kraj srca, Samrok i Ren su neverovatne ekipe, imali smo nase sanse, nismo ih iskoristili i izgubili smo. Ne treba tugovati ... just kiddin', tugujte ljudi, tugujte! Taman da se naviknemo, jer ce biti toga jos dooooosta kada je u pitanju nas fudbal .

                            Comment


                            • Jadni Partizan,a meni se cini da je ovdje LBJ govorio o 10-0 u dvomecu.Partizan je gotov nema mu spasa,mogu kao Zvezda da varaju sebe u domacem prvenstvu,ali svake godine ce ih sabijati u evropi.Stanojevic,ako je covjek,dao je otkaz vec.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Partizan i Zvezda da zajedno sastave ekipu ne bi prosli dalje od ovih kvalifikacija.

                                Comment

                                Working...
                                X