Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gledam snimak na rts-u
    Aca Stojanovic : Bajern koji igra u crvenim dresovima napada sa leve na desnu stranu umirem

    Znam da je off ovo ali morao sam


    Nego sta mislite kada ce pevci u LS ... Za 10-ak godina ?
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Zavrsili su pevci svoje Sad im samo treba fino uzeti Modrica i Bejla pa smo svi fino mirni

      Comment


      • Cestitke Chelsea-iju na trofeju LS, zasluzeno nema sta. Sta ste sve preziveli ove godine u LS, znaci za nepoverovat. Bolji i to mnogo bio Bayern, ali moje licno misljenje da je Chelsea-iju bilo sudjeno. Mora da se nadoknadi one kradje iz predhodnih sezona. Chelsea je tim koji je najavise pokraden od kad pratim LS. Barsa 2009, Inter 2010, pa opet Barsa 2012 ali ne toliko kao 2009. Moralo je da se vrati.

        Uzivajte u tituli. Zasluzili ste

        Drug koji je navijac Bayerna plakao je od muke. Sto puta je ponovio " pa sta treba da urade da bi dali gol/pobedili"

        Comment


        • I uze ga Abramovic.Sad ce mu dosaditi fudbal i Celzi i prodace klub ;) Ne smem ni da zamislim kako je Bajernu kad znaju da su puno bolji a izgubili tako gluuupo... Trener je po meni najveci krivac!Ne znam za koji je qrac vadio Milera i ubacio Bujtena kad im Celzi i ovako nije mogao ozbiljnije zapretiti... A verujem da je trener bio i taj koji je insistirao da Roben suta penal i ako je ovaj dokazani choker kakvog nema Svaka cast Celziju,u svakom slucaju (to nije njihov problem) !

          Comment


          • Rekoh ja da će ''plavcima'' sve da se vrati ove godine ...

            Comment


            • Nikad dosadnije finale LS!Bas mi je milo zbog Celsija..Niko nije to ocekivao od njih ove godine,za razliku od nekih proslih sezona.Nevjerovatno od njih,svaka cast,ali mi zao malo zbog totenhema!Ali sami su krivi!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Who are ya, who are ya !

                Napokon, trofej kojeg smo dugo čekali. Konačno se isplatio novac koji je uložio naš predsjednik Roman Abramović, uživati ću u ostatku dana.

                Comment


                • Ove sezone sam sve ocekivao ali da Chelsea osvoji, nisam. Svaka im cast na titulu, valjda su je zasluzili s obzirom da su izbacili Barcu u dvije utakmice i pobjedili Bayerna u finalu na njihovom stadionu. Utakmica je bila onako, nista specijalno. Bayern je bio bolja ekipa, a Chelsea im je dao gol iz jednog jedinog kornera kojeg su imali. Ne razumijem samo zasto Robben nije sutirao penal na kraju. Jbg nije on lose osutao onaj penal u produzecima, samo se Cech bacio i odbranio mu
                  Jao al su na kraju Evu isfatali

                  Comment


                  • Ne bi mi bilo krivo ni da je Bajern osvojio,ali ovo je nekako ispravno Zasluzili su je oni momci jer ko zna oce li u skorije vrijeme imati ponovo prilike da se nadju u finalu,a nekima je i vrijeme za penziju ili Emirate
                    Kako mi je milo sto su se ova dva kluba nasla u finalu jer to govori da nije sve sto valja u Spaniji!A jos mi je milije sto je Celsi osvojio jer je to novi trijumf engleskog fudbala Pokazali su da i u ovom vremenu patuljaka tehnicara,stari dobri fizikalci i disciplina mogu osvojiti trofej Di Mateo je najveci sef u Londonu!Pitanje je sta ce Roman dalje da radi..valjda ce nastaviti redovno da ulaze(neke normalne svote) jer bi bilo grevota da sad stanu...za koju godinu ce to biti potpuno drugacija ekipa jer je par igraca pri kraju.A ako Di Mateu ne daju posao,otici ce kao najveci gospodin koji je zasluzio spomenik!

                    Serhio Ramos samo neka uziva...Nojer je za njega gospodin!

                    Comment


                    • Da zapocnem svoj kilometarski post.

                      Kao prvo, Robena ne smatram krivcem.On je nakon promasenog penala u Dortmundu dva puta pogodio, prvi put protiv Reala i proslog vikenda u Berlinu kada su igrali finale Kupa.Ne vidim ko bi drugi mogao da puca umesto njega.Gomez koji je bio medju najgorima na terenu ili Svajnstajger koji nije mogao da gleda penal koji sutira Roben?Ako je neko trebao da najvise skupi m*** onda je to Lam, kapiten je i njegova rec je poslednja.Po meni on je trebao da preuzme tu duznost poznajuci Robenove partije u najvecim utakmicama.Ali nakon toga smo videli kako su se svi stisli u penal seriji kada je jedan Nojer sutirao penale.Ako njima neko fali onda je to igrac koji je rodjeni sampion.Od vremena kada su igrali Kan, Efenberg, Sanjol, Elber oni nisu napravili do 2010 nijedan rezultat vredan paznje.Svi igraci koji oni trenutno imaju su klasa, ali nemaju oni pobednicki mentalitet.Domace trofeje osvajaju zbog njihove finansijske nadmoci.Jedan od kljucnih poteza u utakmici je kada je izvadio strelca gola Milera, a po meni od njega je bio slabiji na terenu Kros.Takav igrac poput Milera im je falio i on mi deluje kao neko ko bi bio siguran izvodjenja.Imali su nesrecu da Riberi sto je napustio teren, odmah nakon sto je iznudio penal.Nadam se da njegov nastup na EP nece doci pod znakom pitanja.Najbolji po meni na terenu je kod domacina je bio Filip Lam, neutralisao je desnu stranu Celzija i nijedna lopta nije prosla pored njega, covek je bio ko ruski tenk.Timoscuk je pruzio najbolju mogucu partiju na poziciji koju je cesto krpio tokom sezone i pruzao lose partije, imao je par pogresnih pasova, ali nije to moglo pokvariti konacan utisak.Kao sto sam i ocekivao Riberi je pravio puno problema po levoj strani i cudi me da nije sinoc zabelezio asistenciju, Gomez se zesce pogubio, a i par puta su ga stoperi izblokirali kada je bio u gol-sansi.Miler do gola skoro pa neprimetan.

                      S druge strane, Kol i Bertrand su potpuno neutralisali desnu stranu tako da smo Robena cesto videli na levoj strani zajedno sa Riberijem, svaki defanzivac Celzija je bio pozrtvovan i uklizavao je nakon svakog suta Bajernovih igraca + Ceh je imao par bitnih intervencija.Odmah se znalo od pocetka da ce se braniti ceo mec i vrebati svoju sansu iz kontre.Sreca koja im je nedostajala u pretohdnim izdanjima LS, sinoc se visestruko isplatila silnim promasajima Bavaraca.Na svaki moguci korner Bavaraca sam gledao ravnodusno zato sto su Englezi jaki u prekidima, dok je to jedna od Bajernovih slabijih tacaka u ovoj sezoni.Po meni najbolje partije su pruzili Luiz, Kol i Kejhil.Puno su suteva Robena, Gomeza, Riberija i ostalih izblokirali, da nije bilo njih ova utakmica bi se zavrsila mnogo ranije.Ono sto me najvise zaintrigiralo je opustenost i stalozenost Mikela.Bio je hladnokrvan pri svakom dodavanju, nije unosio paniku i napravio je mali broj gresaka.Kao sto rekoh bilo je puno propusta na njihovoj desnoj strani, mada retko ko bi u toj situaciji mogao da zaustavi Roberija.I nakon sto su primili gol, mislio sam u sebi kako Drogba nije ovo zasluzio.Ako mi je zbog nekog najvise drago sto je osvojio trofej onda je to on, sta je sve doziveo dok je igrao za Celzi i za reprezentaciju, jos pocetkom godine njegova reprezentacija izgubila na penal gde je vazila za favorita, rekoh nece valjda sreca ponovo da mu okrene ledja.Ako resi da napusti Celzi, bolji oprostaj od dresa nije mogao dobiti.Prvo izjednacujuci gol, pa zatim skrivio penal(morao sam to ubaciti), da bi na kraju zapecatio sudbinu Bajerna.Ulaskom Toresa ocekivao sam da ce Celzi vise pretiti, pogotovo sto je Bajern ostao bez Milera i Riberija, ali delovalo mi je da jedva cekaju penale pa sta Bog da.Ne znam ni ja sta mogu da napisem za Celzi jos, doci ce mi kasnije.

                      Ali eto Bajern je u ovoj sezoni imao dve penal-serije i obe ih je dobio, a kada je sinoc bilo najpotrebnije igraci su se uplasili.Nekako sam i ja znao da ce Olic promasiti, ali nisam verovao da Nojeru mogu dati vise od dva komada, a najvise sam bio pesimistican kada su Drogba i Kol uzimali kratke zalete.Cim je Mata promasio penal, odmah sam se prisetio 2008 godine i promasaja Ronalda u prvoj seriji i prisetih se krajnjeg ishoda i rekoh u sebi da ce tako biti i ovde.I eto desi se, nakon nekoliko sezona patnje i pogresnih sudijskih odluka , veterani Celzija(Drogba, Lampard, Teri) koji su tu od pocetka kao i navijaci sada konacno mogu da slave.

                      Comment


                      • Slika govori 1000 rijeci.

                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Cudi me da niko nije rekao provalu naseg Brata Pantele.Cempions Liga.
                          Svaka mu je bila k'a u Njegosa.

                          Comment


                          • Ovo je najjaca slika, persmijao sam se!



                            Nije mi smijesno to sto on tuguje, vec slika kao slika.
                            Ahahahahhah
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Torres je izborio korner iz kojeg je Chelsea dao gol.. HEROOOOOJ!

                              Comment


                              • Neverovatno kako govnarski igra celsi protiv svih su se zabijali u sesnaesterac i cekali kontre i na kraju dadose gol na cist user. bajern je morao ovo da dobije ali kad dozvolis onakav gol u 90-tom i promašiš penal u produžetku bolje nisi ni zaslužio. gomez je bio beskoristan celu utakmicu izmašio dva zicera a ovaj izbaci strelca jedinog gola
                                Last edited by BlackMamba; 20-05-12, 16:53.

                                Comment

                                Working...
                                X