Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjecate se one price poslije Superkupa: "Fabregas u 5 dana osvojio vise trofeja u Barceloni nego za 6 godina u Arsenalu" hahaha ;)

    Comment


    • Moram samo ovako pred svima da izjavim ljubav Drogbi (ovom na forumu) Drogba volim te sa sve lopatom
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • De Vladane barem ti nista ne postavljaj nista u vezi Messia, tvoj Manchester je Messi rasklopio dva puta u finalima LS. Zato de malo respecta, barem ga on zasluzuje u Barsi

          Comment


          • Jel moze neko da izvuce podatak koliko je Barsa imala dodavanja veceras?

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              De Vladane barem ti nista ne postavljaj nista u vezi Messia, tvoj Manchester je Messi rasklopio dva puta u finalima LS. Zato de malo respecta, barem ga on zasluzuje u Barsi
              Nemoj se nervirat'
              Manchester ce uvijek bit' rasturen od Barse posto je SAF tvrdoglava stara mazga koja nece da igra onako kako treba da se igra protiv njih,vec oce otvoreno,to je samoubistvo.
              Problem je samo taj sto je momak proglasen vec za najboljeg svih vremena,a zavisi zestoko od jednog igraca,koliko je to vidjelo se i u ovom dvomecu i vidi se redovno u reprezentaciji.
              sigpic

              Comment


              • Al ovo jako

                Fabregas traitor.jpg

                Comment


                • Jebeno ne verujem da je Chelsea u finalu...
                  Kakva tekma,, kakvi preokreti. Sa 10 igraca dati 2 gola na Nou Campu i vratiti se od 2-0, kakav karakter, nemam reci.
                  Ramiresa sam upravo zavoleo, a do sad sam ga skoro mrzeo, kakav lob, u onakvom trenutku, naravno opet Frank legenda sa asistencijom...
                  Ali Terry???????? WTF????? Kakav lik, da tako zajebe ekipu, jos bez njega u finalu. Makar nam nece nedostajati ako se budu sutirali penali...
                  Messi nikad nije dao gol protiv Chelsea-ja...
                  I za kraj Torres, cele sezone ga cekamo i evo, svaka cast. Inace, neko se cudio kako nije ofsajd, pa zato sto je primio loptu na svojoj polovini, a ofsajd se racuna samo kad si na protivnickoj polovini...
                  Zao mi mnogo ovih igraca koji su dobili zute kartone, Bane, Meireles, jel i Ramires? Bice pretesko finale, ali posle ovakvih iznenadjenja sve je moguce...

                  EDIT: Najjaci trenutak, kad je Fabregas uhvatio Lamparda za nogu, kao kad se dete hvata za caleta, kakav jebeni ljigavac...
                  Last edited by Tony_G; 24-04-12, 23:08.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Al ovo jako

                    [ATTACH=CONFIG]5088[/ATTACH]
                    Arteta je najjaci..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nemoj se nervirat'
                      Manchester ce uvijek bit' rasturen od Barse posto je SAF tvrdoglava stara mazga koja nece da igra onako kako treba da se igra protiv njih,vec oce otvoreno,to je samoubistvo.
                      Problem je samo taj sto je momak proglasen vec za najboljeg svih vremena,a zavisi zestoko od jednog igraca,koliko je to vidjelo se i u ovom dvomecu i vidi se redovno u reprezentaciji.
                      A jbg cenim Messija previse, a ljudi ga mnogo potcenjuju. Koliko sam on navlaci protivnika i to sve na malom prostoru. Pa i veceras je napravio dar mar sa Fabregasom u onoj situaciji u prvom poluvremenu. Pa znas kad bi ti uradio CR7, realno nikad.

                      Koliko je samo velikih utakmica resio Messi, da do kraja karijere vise ne resi nijedan derbi ja cu ga smatrati igracem za velike tekme.

                      Comment


                      • Da, i bez ramiresa smo,bice pakleno, ali moramo verovati. Stoperi ce biti Kejhil i Luiz treba ih isprobati zajedno nisu puno igrali u tandemu. Ali otom potom, sledi vecerasnje slavlje,a za vikend QPR koji se mora DOBITI !

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          A jbg cenim Messija previse, a ljudi ga mnogo potcenjuju. Koliko sam on navlaci protivnika i to sve na malom prostoru. Pa i veceras je napravio dar mar sa Fabregasom u onoj situaciji u prvom poluvremenu. Pa znas kad bi ti uradio CR7, realno nikad.

                          Koliko je samo velikih utakmica resio Messi, da do kraja karijere vise ne resi nijedan derbi ja cu ga smatrati igracem za velike tekme.
                          Sve ista fora,sve isti pokret.Zasto?Nisko teziste,ne mozes ga uvatit'
                          Ronaldo je kompletniji igrac i obojica ce kad zavrse karijeru biti oni zbog kojih se gledao fudbal ali najbolji svih vremena?E za tu titulu je potrebno da budes lucidniji,da vuces svoje igrace u najvaznijih utakmicama,da oni izgledaju bolji pored tebe.A sto se mene tice pored jednoga svi izgledaju bolje,Cavija.A niko ga ne jebe ni jedan posto,samo Mesi pa Mesi
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            De Vladane barem ti nista ne postavljaj nista u vezi Messia, tvoj Manchester je Messi rasklopio dva puta u finalima LS. Zato de malo respecta, barem ga on zasluzuje u Barsi
                            Isto je to cigance kao i svi oni, zasluzuje priznanje ali postovanje nikako. Priznanje za skill koji poseduje uvek, kapa dole, postovanje, nikad.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              A jbg cenim Messija previse, a ljudi ga mnogo potcenjuju. Koliko sam on navlaci protivnika i to sve na malom prostoru. Pa i veceras je napravio dar mar sa Fabregasom u onoj situaciji u prvom poluvremenu. Pa znas kad bi ti uradio CR7, realno nikad.

                              Koliko je samo velikih utakmica resio Messi, da do kraja karijere vise ne resi nijedan derbi ja cu ga smatrati igracem za velike tekme.
                              Isto kao sto Messi nikada nece da daje golove sa 40 metara kao Ronaldo.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment






                              • Zaplivao Valdes

                                Comment

                                Working...
                                X