Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vojvodina protiv Hapoela, a Zvezda protiv Ventspilsa.Oba tima imaju realne sanse da prodju dalje.Jeste da je Vojvodina ispala od Hapoela, ali treba uzeti u obzir da su oni prosle sezone igrali LS i naravno da je posle toga usledila rasprodaja igraca i sada je to potpuno novi tim.Imacemo sigurno 2 predstavnika u plejofu, a mozda i tri(zavisi kako Partizan bude odigrao).
    Naleteo na vest da Kurtoa, golman Genka ,stigao u Celzi gde bi trebalo da potpise ugovor.

    Comment


    • danas majko zeni svoga sina...
      al kakva je ono zajebancija bilo, krneulo izvalcenje i izbegnom i aek i wasterlo i onda se sve resetuje i krene ispocetka, srecom pa smo opet izbegli obe ekipe

      Comment


      • Sasvim priFatljivo
        Ajduk na Stoke
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Vojvodina ima neke šanse protiv Hapoela ali moraće dobro da se pomuči...

          A što je mnogo važnije, Zvezda je dobila Ventspils
          Doduše možda i Belorusi dodju u Beograd jer su izgubili samo 1:0 u Letoniji...

          Odličan žreb za Zvezdu
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ventspils ili Soligorsk....da li je moguce da to nije najteza moguca ekipa.... Konacno malo srece....
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Imam neki osecaj da cemo igrati protiv Ventspils-a, al' posto ja inace imam mnogo srece u tim predvidjanjima dobicemo AEK.
              I nikako mi nece odgovarati da prvi mec igramo kuci jer ko zna sta cu sve morati da uskladim kako bih stigao na tekmu, a ne mogu je propustiti ni za sta na svetu.

              Baba Vanga aka Milan Tarot at it's finest
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Naso sam vest da taj transfer obavljen al da ce golman Kurtoa ostati u Genku na pozajmnicu...
                http://www.chelseabalkan.com/vijesti...a-chelsea.html
                bas Partizan nema srece...

                Comment


                • Jebem ti srecu, pa gde bas Genk!

                  Comment


                  • Realno i oni se boje nas ... Ako cemo iskreno nisu nista strasni i mogu se proci , meni je krivo jer smo najteze izvukli i jer moram odgadjati more jer cu sigurno ici u Beograd ovo gledati ali jbg Partizan ovo mora proci , lepo je Volkov srocio , ako ne prodjemo GENK ne zasluzujemo Evropu ... Ovo je pravi ispit ...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Vidim neki se slade Partizanovim zrebom...neka,neka. I Anderleht je bio strasan.Da nije bilo Radise,gola ne bi primili. Ja sam naravno umereni optimista. Kao sto je igracina Volkov rekao: "ako njih ne prodjemo,nemamo sta da trazimo u Evropi".

                      Comment


                      • Inace citam sad, navijaci Genka se boje revansa u Beogradu i nisu zadovoljni zrebom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Vidim neki se slade Partizanovim zrebom...neka,neka. I Anderleht je bio strasan.Da nije bilo Radise,gola ne bi primili. Ja sam naravno umereni optimista. Kao sto je igracina Volkov rekao: "ako njih ne prodjemo,nemamo sta da trazimo u Evropi".
                          U pravu je Volkov,ako njih ne prodjete ispadoste
                          Tezak zrijeb,ali moze se protiv njih ;)
                          Zvezda je odlicno prosla!
                          sigpic

                          Comment


                          • Plase se od nas jer kad smo izbacili najvecu belgisku ekipu sto ne bi smo izbacili i njih....

                            Comment


                            • Vladane,fakticki ne ispadamo,nego "upadamo" u poslednje kolo kvalifikacija za LE.Gde nam je realno i mesto. Mada Srbi smo mi,uvek zelimo nerealno i naravno da cemo jos jednom uspeti u tome. LS nas ceka

                              Comment


                              • Neka, neka , ako Partizan prodje Genka biti ce Evropa i to je bitno ... Ako izgubimo ponovo imamo sansu za Kup Uefa i to je realnost
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X