Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Bez stopera nema Partizan sta da trazi protiv Genk-a, ali ako dovedu nekog kvalitetnog onda ce verovatno biti blagi favoriti.




    EDIT: Je l' tacno u pola 2 pocinje zreb za LE?
    Da u pola 2.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Pa od tada je proslo 4 godine i to nije sigurno ista ekipa ali ja bar ne brinem nikako, posebno sto imamo revans u BG.
      Jeste, ali od tada se nisu sastavili u Europi i sad su nepostavljena ekipa a tad su bili postavljeni. Ma kad je Partizan prosle godine pobijedio Andrleht i ove će.

      Comment


      • Originally posted by danijelkr View Post
        Mislim da Partizan ne treba brinuti jer Genk nije neki bauk, pa moje Sarajevo je ih izbacilo iz LŠ 2007.
        Genk je prvak Belgije, tako da ne bih rekao da su slabi. ;)

        Tezak protivnik za Partizan, gore nije moglo, po mom misljenju.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Partizan ima veće iskustvo od njih u Evropi ali ne mora to ništa da znači...

          Imaju ogroman broj stranaca i to para oči. Možda su neki od njih dosta jaki igrači... Nije imao sreće Partizan ali mora da se stisnu zubi...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Genk je prvak Belgije, tako da ne bih rekao da su slabi. ;)

            Tezak protivnik za Partizan, gore nije moglo, po mom misljenju.
            Slažem se da nije moglo gora, ali neznam nekako više šanse dajem Partizanu.

            Comment


            • http://en.wikipedia.org/wiki/K.R.C._Genk

              Dosta zanimljivih igraca: Vanden Bore, Hujsagems, Mavinga, Nadson, Bufel.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Jedan od razloga zasto Anderleht nije osvojio prvenstvo je da ih je Partizan dovoljno poremetio na pocetku sezone+ Busufa ih je napustio u polusezoni.
                Kljuc uspeha je zaustaviti de Brujnea, njihovog mladnog veznog igraca kojeg trazi par evropskih klubova i napadaca Jelea Vosena.Za one koji ne znaju njihovog golmana trazi Celzi zato sto ga vide kao zamenu za Petra Ceha.

                Comment


                • Ma koji bre Genk, jesu dobri ali mozemo da ih izbacimo sigurno, pa isto ovako je bilo i prosle godine pred Anderleht pa smo prosli + sto smo 3 od 4 gola primili na Radisine gluposti, da smo tad imali Stojkovica bile bi obe pobede verovatno. Jeste najtezi moguci protivnik ali se ne plasim uopste jer nisu nista specijalno. Ukoliko nama dodje stoper onda sam skoro siguran u prolaz. Tamo treba igrati mirno, pokusati da prebacimo posed lopte na nasu stranu i cekamo svoju sansu a u BG nece znati sta ih je snaslo. Ako nas je bilo 23000 protiv Skendije, sad ce biti mozda i pun stadion.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bojim se da toliku sigurnost u prolaz je suludo imati,Belgijsk klub je jak,on igra jaku ligu.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Uz Partizana bice jos dva dobra meca.
                      Dinamo Kijev-Rubin i Benfika-Trabzonspor.

                      Comment


                      • Imam neki osecaj da cemo igrati protiv Ventspils-a, al' posto ja inace imam mnogo srece u tim predvidjanjima dobicemo AEK.
                        I nikako mi nece odgovarati da prvi mec igramo kuci jer ko zna sta cu sve morati da uskladim kako bih stigao na tekmu, a ne mogu je propustiti ni za sta na svetu.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by danijelkr View Post
                          Mislim da Partizan ne treba brinuti jer Genk nije neki bauk, pa moje Sarajevo je ih izbacilo iz LŠ 2007.

                          2007 koja je sad godina ????


                          I znas li ti da je Genk prvak Belgije,po meni veoma tezak protivnik za Partizan.
                          Last edited by Rossonero; 15-07-11, 12:23.

                          Comment


                          • Da li je moguce ... Auuu jbt , gde Genk nadjose ...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Tako je, Boze hvala ti, ljubim te u dupe za ovo!!!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Zasluzili smo jednom u zivotu da imamo i srece
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X