Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ni rec o LE, prati li neko.

    Atletiko Madrid razbio Udineze 4-0. Za Udineze nisu igrali Di Natale, Armero, Asamoa, Isla je usao 5 minuta pred kraj... A Atletiko Madrid je cini mi se bio kompletan. Lacio jedva zabelezio pobedu protiv Ciriha, samo 1:0 i ostvarili prvu pobedu. Najbolja ekipa u LE za sada je Anderleht sa 12 bodova i gol razlikom 11:1. Bez bodova su Semrok, Malme i AEK. Bez pobede su i Vorskla, Hapoel, Cirih, Makabi, Slovan, Maribor, Ren i AEK Larnaka.

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Niko ni rec o LE, prati li neko.

      Atletiko Madrid razbio Udineze 4-0. Za Udineze nisu igrali Di Natale, Armero, Asamoa, Isla je usao 5 minuta pred kraj... A Atletiko Madrid je cini mi se bio kompletan. Lacio jedva zabelezio pobedu protiv Ciriha, samo 1:0 i ostvarili prvu pobedu. Najbolja ekipa u LE za sada je Anderleht sa 12 bodova i gol razlikom 11:1. Bez bodova su Semrok, Malme i AEK. Bez pobede su i Vorskla, Hapoel, Cirih, Makabi, Slovan, Maribor, Ren i AEK Larnaka.
      Uzo sam pare boli me dupe za analize

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Uzo sam pare boli me dupe za analize
        Barem postavljaj tikete u Kladionica pdfu, da i mi uzmemo nesto.

        Prve pobede danas su ostvarili Lacio, Vaslui (koji je napravio iznenadjenje dana pobedivsi Sporting), Seltik i Steaua. Salke nije uspeo da da gol na domacem terenu najslabijem timu u svojoj grupi. A PSV je odigrao 3:3 protiv Hapoela, mozda i najzanimljivija utakmice ove veceri, kretnja rezultata 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3.

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Barem postavljaj tikete u Kladionica pdfu, da i mi uzmemo nesto.

          Prve pobede danas su ostvarili Lacio, Vaslui (koji je napravio iznenadjenje dana pobedivsi Sporting), Seltik i Steaua. Salke nije uspeo da da gol na domacem terenu najslabijem timu u svojoj grupi. A PSV je odigrao 3:3 protiv Hapoela, mozda i najzanimljivija utakmice ove veceri, kretnja rezultata 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 3:3.
          Ne valja to je baksuz, ja i kad dam drugarima da prepisu ne uzmem.

          Comment


          • Rubin po obicaju, na svom terenu ubica velikih, iako je Totenhem igrao u slabijem sastavu. Loko razvalio AEK u Atini. Dobar ucinak Rusa.

            Seltik je juce dobo igrao, i konacno je neko sa dva klasicna veznjaka uspeo da dominira na sredini terena, bravo.

            Comment


            • Taj Rubin treba da gostuje PAOK-u i u nekim slucajevima mogao bi lako da ispadne.Sve ce zavisiti od tog poslednjeg meca sa PAOK-om.
              Drago mi je sto je Lokomotiva obezbedila plasman.

              Comment


              • Pa ja nisam ni pisao o njihovom prolazu, samo sam napisao da uvek dobro igraju na svom terenu protiv velikih. Gledam ih jos od pre 6-7 godina, pre nego sto su postali ovo sto jesu, kao i celu rusku ligu, pa zato i kazem da se nastavlja tradicija.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Taj Rubin treba da gostuje PAOK-u i u nekim slucajevima mogao bi lako da ispadne.Sve ce zavisiti od tog poslednjeg meca sa PAOK-om.
                  Drago mi je sto je Lokomotiva obezbedila plasman.
                  Kakav Rubin i Lokomotiv....Spartak su najgori ali nisu prosli Legia koja igra sve bolje i bolje ))

                  Rubin bice drug na tabeli...
                  >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                  Comment


                  • Ne razumem tvoj komentar bas najbolje, al kao sto rekoh Rubin treba da ostane samo neporazen u poslednjem mecu protiv PAOK-a.
                    Legija sem sto je eliminisala ruski Spartak nema veze sa ova dva kluba, zato sto nisu iz iste grupe.
                    Lokomotiva je obezbedila prolaz dalje i osvetlila obraz ruskom fudbalu, pogotovo nakon drugog kola sto su na svom terenu bili pregazeni od Anderlehta.

                    Comment


                    • Au veceras liga prvaka napokon
                      Dal ce Dinamo veceras zabiti prvi gol ove sezone u LP.. Mourinho je najavio potpuno rezervnu ekipu s obzirom da mu je prolaz osiguran a budimo realni Dinamo nebi trebao biti neki velik protivnik. Zatim match Manchestera i Befice cu da pratim veceras kao glavni match, pobjeda veceras bi nas sigurno odvela na prvo mjesto grupe s obzirom da zadnju igramo s Baselom i valjda necemo izgubiti sva 3 boda tamo. Napoli vs City ce vjerovatno biti duel sa malo golova, mada pogledao sam zadnju tekmu Napolia u Serii-A, odlicna igra iako je bilo 0:0, sumnjam da ce City imati prostora da siri svoju igru veceras, Napoli ce biti opasan i volio bi kada bi bilo nerjeseno, tako bi zadnje kolo bilo neizvjesno a City bi se morao vaditi protiv Bayerna, jer bi Napoli vjerovatno trebao pobjediti Villareala. Sto se tice ostalih matcheva ocekujem pobjedu Intera, CSKAa, Bayerna, Lyona te Basela.

                      Comment


                      • Je l' ce Runi ponovo da igra u sredini?

                        Comment


                        • Ja ne vjerujem sta su sve promasili igraci Lillea ..

                          Je li gleda neko ?
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Cim sam se probudio i vidio kvote znao sam da Lil moze do pobjede.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Ja ne vjerujem sta su sve promasili igraci Lillea ..

                              Je li gleda neko ?

                              Net mi je nesto usporio pa ne mogu trenutno streamove da gledam, valjda ce da se sredi do 20:45.

                              Kako Eden igra?
                              sigpic

                              Comment


                              • Odlican Eden , kao i Joe Cole , ma svi su super

                                Vode 0-2 , s tim da je lagano moglo biti 0-4 , CSKA bas ocajan .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X