Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izdrzao CSKA sa igracem manje i osvojio bitan bod.U sledecem kolu protiv Lila mogu da obezbede prolaz.Od kada je Dumbia bio iskljucen, nije se dalo primetiti da CSKA ima igraca manje posto su oni na kraju imali svoje prilike.
    TUrci mogu da skoce sa litice zbog stative u poslednjim minutima.

    Comment


    • Ljudi ko hoce neka dodje u BL castim Auuu kakvo vece jos sam u soku ... Lepe pare su legle ... A o utakmicama , pa recimo da je Milito najveci bolid od svih napadaca na svetu , covek je 3 1000000000000000000% sanse prokockao
      Trabzon dobro zavrsi 0-0 , CSKA , crni Doumbia ,zasto crveni ... Manchester lagano , znao sam da ce Benfica uprskati danas , Basel ima svoju sansu , mora dobiti Otelula iako ponovo u jako teskoj situaciji.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • CSKA 0-0, ali o tome posle.

        Dinamo otresen kao slina u Amsterdamu i jos jedanput se provlaci fraza da ko visoko leti nisko pada. Jos treba da gostuju Realu. A pre par meseci prali usta sa Partizanom.

        Comment


        • City rutinski , Yaya majstor 2 gola , drugi pravo lijep . Bayern od 3-0 dodje do 3-2 i mislim da je s tim i osigurao prolaz , vjerovatno i prvo mjesto , Villarreal otpisan ,i dalje bez bodova . Inter u LS igra vise nego korektno i sigurno ce biti prvi . United je imao problema , da je Otelul izjednacio bilo bi gutavo , ali Rooneyev gol je rijesio sve . Real rutinski , Dinamo i dalje bez postignutog gola ..

          U naredna dva kola ce biti zestoko ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Sto rece ovaj na Areni,ovo su najljepse pobjede za velike klubov-misleci na Junajted.Kaze:rutinski,nisi odigrao nista,nisi uradio nista al ipak na kraju pobjeda
            Sve pohvale Runiju koji se odlicno snasao u vecerasnjoj ulozi i naravno pohvale za Dzonsa koji je jos jednom bio strasan.

            Comment


            • Trаbzonspor - CSKA 0-0

              Solidаn rezultаt zа igrаce CSKA. Dve fenomenаlne prilike zа Sejduа Dumbiju u prvom poluvremenu аli nijednu nije iskoristio(posle prve je demostrаtivno zаmаhnuo rukom u prаvcu defаnzivcа Trаbzonsporа zbog cegа je dobio zuti). Nа terenu primenjenа istа tаktikа kаo i u ligаskom mecu sа Anzijem, sа Dzаgoevim nа boku. U 75. minutu Dumbijа dobijа drugi zuti kаrton i nаpustа mec. Kаd se sve sаbere, kаo sto je rekаo ruski komentаtor, ''moglo gore а moglo i bolje, nije ni ovаko lose''.

              Jedino sto me brine je to sto Dumbijа nece moci dа igrа protiv Lilа, i to sto je Vаgner Lаv kаznjen sа tri mecа suspenzije u RFPL zbog onog kаcenjа sа Dzudovicem.

              Comment


              • Hohoho, sledece kolo Real-Dinamo...

                Ne smem ni da pomislim sta ce im se desiti...

                Real perfektan u svakom pogledu, 12 bodova, gol razlika 10:0.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Bayern gaze i dalje.....Real Madrid je tret osmina finalist...
                  >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                  Comment


                  • Bayern pokazao dominaciju opet mada mogao se Napoli iz nicega vratiti, no definitivno ovakva igra Bayerna ce ih dovesti daleko u ovom takmicenju a vec sada sam siguran da osvajaju bundes ligu, ali opet.. rano je govoriti o takvim stvarima
                    City uopste nije bio toliko jak koliko je odbrana Villareala slaba, pogotovo kod zadnjeg gola gdje se Toure prosetao a 4 igraca Villareala trce zajedno u prostoru od 5 metara, strasno.
                    Inter ipak dobio, zasluzeno iako su primili 1 glup gol. Milito se ispromasivao i na kraju kada je postigao drugi gol reakcija Ranieria mi je bila odlicna, kao u stilu "pa napokon covjece"
                    CSKA je imao toliko sansi da se nije moglo prebrojati, pogotovo u prvom poluvremenu, mada na kraju im se moglo to sve okrenuti kada su imali dosta dosta srece pri izvodjenju onog kornera ekipe Trabzona.
                    United i nije tako blistao na terenu no naravno da je najvaznija pobjeda u ovom trenutku. Vjerovatno mora proci jos malo vremena da bi se potpuno zaboravio onaj poraz od Citya, sada u naredna 2 kola lige imamo lagane utakmice i 6 bodova bi bilo odlicno.
                    Ono sto me jos vise obradovalo jeste remi Benfice, kako sam se samo radovao kada sam vidio da se multi prenos prebacio na tu utakmicu i kada sam vidio gol Basela, neprocjenjivo
                    Real ocekivano protiv Lyona, onaj penal mislim da i nije bio ali opet bi Real uzeo 3 boda siguran sam.
                    Ajax bukvalno terorisao Dinamo, kakve samo akcije, kakvi golovi, sve za 5. Bez obzira sto Dinamo ima najtezu grupu ovo je opet sramota.

                    Na kraju zakljucak da je danasnji dan bio mnogo bolji od proslog, i po golovima i po utakmicama.

                    edit: i da, pratio sam multi prenos na areni 2, tako da ne bude da mogu pratiti 8 utakmica u isto vrijeme.. sve sam pohvatao, barem ono najvaznije

                    Comment


                    • Steta sto ga ne dade Napoli, na kraju, mada nisu mnogo napadali, Laveci bio najbolji u timu zajedno sa Fernandezom koji dao dva gola, ostatak tima prosek. A neverovatno kako onaj sudija deli kartone, Zuniga za 3 min dva zuta i crveni... City pocinje da prenosi formu iz lige u LS i odma tresu mreze... Ako budu igrali na svom najvisem nivou, nema sumnje da ce proci, ali i Napoli ce tu mnogo da se pita... Ajaks ubedljiv, ali definitivno igrac utakmice Eriksen, kako igra decko, to nije normalno, dve asistencije i obe petom... Za dve godine, bice svetski igrac.... Real dobio, Ronaldo 100 na 105 utakmica... Samo se treba diviti tome i nista vise, Real prvi i jedina ekipa sa 4 pobede u cetiri kola, nesumnjivo najveci favoriti za titulu ove godine. Lion bez najboljeg igraca Bastosa, ali vratio se posle povrede Gurkuf, ipak nisu imali sanse i veliku borbu za to drugo mesto ce voditi sa Ajaksom. Mancester mi delovao da je jedva dobio Otelul, Benfika kod kuce remi protiv neugodnog Basela, ipak ovde bi Portugalci i Englezi trebalo proci, samo da se vidi ko sa koje pozicije. I cudno mi bilo kako Dumbia nije dao gol a on dobio crveni... Dobro su Armejci sacuvali 0:0, vrlo bitan bod za njih, Inter dobio, iako slabo igraju u LS korektno dobijaju, i trebalo bi sa prve pozicije daljhe ako ne kiksnu... Bice ovde jako zanimljivo jer sve tri ekipe imaju sanse za dalji prolazak. A sto se tice Milita, da je Morati bio pametan i da ga je prodao odma posle osvajanja LS dok mu je cena bila visoka, uradio bi dobar posao.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ne mrzim Hrvate uopste(cak imam i par dobrih prijatelja odatle)niti sam ikada mrzeo Dinamo,ali mogu reci da mi je drago sto ovako prolaze zbog onih naduvenih izjava...

                        Bajern odlican,nesto mi odbrana ne stima bas najbolje,ali popravice se i to.Napred Bavarci!!!
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Bajern dobio, mada je moglo biti i neizvesnije. Drugi gol Gomeza je bio iz ofsajda. Siti rutinski, odlicna igra, Yaya kralj, kakva dva poteza kod drugog gola. Sada je Siti izbio na drugom mestu. Inter dobio, CSKA-Trabzon bez golova. Inter posle onog poraza od Trabzona vezao 3 pobede u LS (2 u gostima). Junajted izvukao nekako pobedu, Benfika odigrala nereseno protiv Bazela, i vrlo verovatno ce Junajted zavrisiti na prvoj poziciji. Real majstorski, kakva golcina Ronalda iz slobodnjaka. Ajaks takodje odlican, razmontirali su Dinamo. Sulejmani je postigao drugi gol. Real za sada najbolji tim u LS, 12 bodova, gol razlika 10:0, jos sledecu utakmicu igraju na SB-u protiv Dinama. Posle 4 kola sva 4 poraza imaju Viljareal, Ocelul i Dinamo, a bez pobede su i Lil, Genk, Sahtjor, BATE i Plzen.

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Ne mrzim Hrvate uopste(cak imam i par dobrih prijatelja odatle)niti sam ikada mrzeo Dinamo,ali mogu reci da mi je drago sto ovako prolaze zbog onih naduvenih izjava...

                            Bajern odlican,nesto mi odbrana ne stima bas najbolje,ali popravice se i to.Napred Bavarci!!!
                            balkanski mentalitet

                            Comment


                            • Napoli nek budi srecan sta Villareal je u slabo formu....

                              Anderlecht i Lokomotiv Moskva vec su u 1/16 finala
                              >>>>>>>>GALATASARAY<<<<<<<<

                              Comment


                              • Atletico odlicno igrao.. Falcao odlican, jedan gol i par odlicnih poteza kod ostalih golova

                                Comment

                                Working...
                                X