Announcement

Collapse
No announcement yet.

Euroleague Offseason 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • George Hill dolazi u Olympiakos.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Ненад Крстић, центар московског ЦСКА и капитен кошаркашке репрезентације Србије проглашен је за најкориснијег играча. Евролиге за месец новембар.
      Ово је први пут за осам година, откако се додељује ово признање да награда два месеца за редом иде играчу из исте екипе пошто је МВП у октобру био Крстићев саиграч Андреј Кириленко.
      Крстић је можда и најзаслужнији за одличне резултате ''Армејаца'' ове сезоне, који су већ обезбедили пролазак међу 16 најбољих клубова Европе, у првих шест кола немају ни један пораз.
      Крле је у новембру имао учинак од 15.3 поена, 7.5 скокова, по једне украдене лопте и блокаде, уз проценат шута 61 одсто за два и 72 одсто са линије слободних бацања.


      Last edited by Урош94; 28-11-11, 15:52.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Kirilenko resio da ostane u CSKA do kraja sezone.Svaka cast majstore, zelim ti da osvojis sa CSKA Evroligu.
        Posto niko nije postavio grupe, da ih ja postavim, ako nadjem sutra vremena otvoricu barem grupu E(ako neko pre mene to ne uradi), posto su moderatori lenji.No hard feelings.

        TOP 16 faza Evrolige:
        Grupa E: CSKA, Olimpijakos, Efes, Galatasaraj
        Grupa F: Real Madrid, Montepaski, Unikaha, Bilbao
        Grupa G: Fenerbahče, Panatinaikos, Uniks, Armani
        Grupa H: Barselona, Makabi, Kantu, Žalgiris

        Ovako na papiru najinteresantnija je Grupa E, pa Grupa G gde su skoro sva 4 rivala ravnopravna i moze da se desi da PAO ispadne iz grupe, mada sam siguran da ce oni biti prvi u grupi.Sto se tice Grupe F i Grupe H, nisu bas nesto preterano zanimljive zato sto su se isti ti rivali sastajali prosle godine u toj fazi i kvlaitet je na njihovoj strani u odnosu na preostala dva tima u tim grupama.
        Sto se tice Grupe E, Galatasaraj je po meni autsajder i CSKA bi trebalo biti prvi, dok ce se voditi velika borba za drugo mesto izmedju Efesa i Olimpijakosa.

        Comment


        • Mojne da se brines Maricu,bice to sve otvoreno,mozda vec sutra ako budem u stanju.
          Bas mi je drago sto je Kirilenko ostao,sada su veliki favoriti za titulu.
          sigpic

          Comment

          Working...
          X