Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Andrea Petkovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Petkoraci: Novak ima razne gluposti u glavi

    Andrea Petković, nemačka teniserka srpskog porekla, važi za jednog od najvećih "šoumena" ženskog tenisa, poput Novaka Đokovića među teniserima.

    Nemica je prokomentarisala video klip u kojem su Novak i ona prekraćivali vreme tako što su zajedno vrteli hulahop.

    Jeste li videli taj klip sa hulahupom što sam radila sa Novakom? Ma, bio je to haos. Trenirali smo na Oranžiju, kad je roljnula kiša pa smo otrčali u prvi šator. Nole, koji obično ima slične "gluposti" u glavi, i ovog puta je predložio da se zabavimo i sve nas je pokrenuo - nasmejana je Petkovićeva.

    Andrea je jedna od najboljih prijateljica Ane Ivanović, sa kojom se druži od 13. godine, a zajedno su nedavno bile i u kući Đokovića.

    - Bili smo kod Novaka na roštilju. Zvao nas je sve prošle nedelje da zajedno gledamo Janka u finalu Istborna. Skroz smo se prepali kad je Tipsarević pao i požalio se na povredu. Sa druge strane, bilo je ćevapa i drugog mesa, koje je odlično ispalo. Super smo se družili - dodala je popularna Petkoraci.

    Comment


    • #17
      Pa sta joj bi danas, uffffffffffffff, i ona i Rossi, sreca pa imam Alonsa da me tesi...

      Comment


      • #18
        E jbg

        Comment


        • #19
          ona je stvarno luda



          ako vas mrzi sve da gledate, pogledajte makar zadnji minut, kraj je genijalan
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #20
            Originally posted by bojanaBG View Post
            ona je stvarno luda



            ako vas mrzi sve da gledate, pogledajte makar zadnji minut, kraj je genijalan
            Jeste luda majke mi ovo je bilo dobro..

            Comment

            Working...
            X