Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 European Grand Prix - Valencia Street Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2011 Formula 1 European Grand Prix - Valencia Street Circuit

    Da li ce konacno Ferrari da pobedi ?
    17
    a:2:{i:436;a:5:{s:12:"polloptionid";i:436;s:6:"nodeid";s:7:"2666990";s:5:"title";s:2:"Da";s:5:"votes";i:17;s:6:"voters";a:17:{i:0;s:4:"4909";i:1;s:4:"5054";i:2;s:4:"1568";i:3;s:2:"49";i:4;s:4:"6622";i:5;s:4:"5123";i:6;s:4:"1044";i:7;s:4:"6257";i:8;s:4:"3198";i:9;s:4:"6761";i:10;s:4:"6320";i:11;s:4:"5511";i:12;s:4:"4294";i:13;s:4:"6587";i:14;s:4:"6583";i:15;s:4:"6588";i:16;s:4:"4920";}}i:437;a:5:{s:12:"polloptionid";i:437;s:6:"nodeid";s:7:"2666990";s:5:"title";s:30:"Ne (napisati u komentaru koja)";s:5:"votes";i:8;s:6:"voters";a:8:{i:0;s:4:"2761";i:1;s:4:"3023";i:2;s:4:"4960";i:3;s:3:"649";i:4;s:4:"2480";i:5;s:3:"119";i:6;s:4:"2408";i:7;s:4:"6735";}}}
    100.00%
    17
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

  • #2
    Sumnjam
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • #3
      Au, Iceman, kakav uvod, hajde malo truda... Makar slika staze, prethodni pobednici, ako nadjes neke zanimljivosti. Ne stavljam sticky dok ne dovedes u red
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #4
        Uvod i naslov da sam ostao bez teksta u svakom smislu te reci
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #5
          ok samo ne znam kako da stavljam slike i video
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • #6
            Imas insert video i insert image , to su ti ove dve slicice na paleti , za video je ova kao ona filmska traka a za sliku neka slicica ...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #7
              axa ok posto sad nesto radim pa cu kasnije da napravim novi naslov i sve cu da stavim
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #8
                Naslov je sada uredu , nista ne diraj po tom pitanju ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #9
                  Za slike imas dve varijante:
                  -Imas kada kucas komentar iznad u komandnoj liniji slicicu drveta,kliknes na nju i imas dve opcije: da posaljes sa kompa (harda), ili da ostavis link slike. Link mora da bude onaj konacni link, gde ti je na ekranu samo slika i nista od teksta.
                  -Prekopiras link slike i stavis [img]link[/img]

                  Za video kliknes na onu filmsku traku u komandnoj liniji i prekompiras link.
                  Ako bude problema slobodno me kontaktiraj i na pp.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    ok hvala.
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • #11
                      Morao sam da ubacim ovu anketu, jace je od mene. Po meni, apsolutno uzasna staza, jedina koja joj moze konkurisati je Abu Dabi. Govorim sa cisto trkacke/gledalacke strane. I jedna i druga spektakularno izgledaju, ali su trke
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #12
                        Valencia je jednom recju
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #13
                          Stvarno Valencia je katastrofa, ali ipak ima par pravaca na kojima bi moglo biti prestizanja, pogotovo uz DRS.
                          Iskreno ocekujem pobedu Meklarena ili Ferrarija, vreme je da izbegnu probleme na stazi, i da konacno pobede Red Bull. Bilo bi dobro kad bismo videli neko pobednicko postolje bez Red Bulla, da postane i sampionat zanimljiv.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Ja se nadam kisi i sjajnom Sumiju
                            Inace staza katastrofa.Po meni su bespotrebne neke staze ulicne.Pre je bila atrakcija MC i ja obozavam MC,ali sada Abu-Dabi,Singapur i Valencia.Cak sta vise Singapur je dobar svidja mi se ali Valencia,uzas.!!
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #15



                              Ja se nadam da se ovako nesto vise nece ponovit !!!
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment

                              Working...
                              X