Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 European Grand Prix - Valencia Street Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ma meni jedino niko ne sme da uzme Spa, posto cu tu pisati svih 20000 karaktera pa makar me ubilo, a ove druge staze moze ko hoce, ako niko nece ja cu. Dakle, proglasavam zvanicno Moncu Vanjinom
    Hvala, hvala!!!

    EDIT: Iskreno, bas sam hteo da pitam da li bih mogao i Spa, ali nista od toga...

    Comment


    • #32
      Citao sam na nekim internet stranicama da je ferrari spremio novo prednje krilo.I da je Massa izjavio da vidi sebe i Alonsa na podijumu u nedelju.
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #33
        @Ice

        Nasao sam i ja nesto o tome. Iz Red Bula kazu da po njima najvise koristi od promene pravila (blow difuzor saga) ima Ferari. Jedva cekam Silverston da vidimo novi raspored snaga.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Ho, ho, ho, pa to su sjajne vesti! Ako je Massa rekao da ocekuje 1-2, pa mislim stvarno...
          Last edited by Vanja #66; 20-06-11, 10:40.

          Comment


          • #35
            A Masa je poznat kao sjajan prognozer
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              Originally posted by NebojsaNS View Post
              A Masa je poznat kao sjajan prognozer
              Pa nije, ali je svestan mogucnosti bolida... Pritom mi je mnogo veci ziheras nego Alonso, bar u poslednje 2 godine, zato se opravdano nadam!!! A i ne moze Kanada da se desi 2 puta za redom!

              Comment


              • #37
                http://uk.eurosport.yahoo.com/20062011/58/single-drs-detection-point-remain.html

                P
                azljivo procitajte. Mislim da niko nije shvatio da ovako funkcionise double DRS.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Ja jesam, doduse ne sam vec kada se Alonso bunio da kada stignes nekog u prvoj zoni mozes da koristis DRS u drugoj zoni da mu pobegnes, sto je idiotizam. Tako su Veber i Baton odmah napravili razlike u odnosu na Sumahera. Mislim da sam cak i okacio tu Alonsovu izjavu o tome u temi o Kanadi.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ma meni jedino niko ne sme da uzme Spa, posto cu tu pisati svih 20000 karaktera pa makar me ubilo, a ove druge staze moze ko hoce, ako niko nece ja cu. Dakle, proglasavam zvanicno Moncu Vanjinom
                    Povecacu broj karaktera na 30 000

                    Potpuno nezanimljiva staza,nadam se samo da ce promjena pravila uticati na konstalaciju snaga

                    Moja je Suzuka
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Samo jos jedna glupost u repertoaru FIAe... I F1, naravno. Ajde, bre, Slavice, kad ces doci na vrh?

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Povecacu broj karaktera na 30 000

                        Potpuno nezanimljiva staza,nadam se samo da ce promjena pravila uticati na konstalaciju snaga
                        Super! U, sta cu da uradim za Monzu, raspameticete se...

                        Comment


                        • #42
                          Jel ima ovde neko zelju za opkladu u avatar?

                          Comment


                          • #43
                            Opklada za sta i koji avatar?
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #44
                              Pa opkladimo se koji ce od dvojice izabranih vozaca biti bolje plasiran na kraju trke, a ciji pulen pobedi, taj ima pravo da drugom izabere avatar koji ce porazeni nositi do sledece trke. Vozaci mogu biti potpuno po licnom izboru, u smislu da ja recimo mogu da kazem da ce Hamilton biti bolji od ... nebitno koga (ali taj film necete gledati ). Avatar porazenog se menja (toes on bira koji ce nositi) po zavrsetku sledece trke. Ko je zainteresovan, neka mi javi na pp, oma da vam kazem da se necu kladiti protiv Alonsa, ali ne mora da znaci da cu se kladiti za njega...
                              Pozz, odoh na trening!!!

                              Comment


                              • #45
                                Jao pa to su fore ... Sad recimo kladis se Ti Nebojsa sa Vanjom u avatar ,ti recimo kazes da ce Alonso uzeti Valenciu , Vanja kaze da ce Vettel i sad koji dobije od te dvojice pobedjuje onaj koji je rekao toga ... Onaj koji izgubi mora nositi avatar koji mu drugi izabere na odredjen period (1-2 meseca) ... Avatari ti budu fore gay i tako to xD ... Ako niko ne pobedi od te dvojice onda se pionistava oklada ali mozete igrati ko ce biti blizi 1 mestu
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X