Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 European Grand Prix - Valencia Street Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16




    Attached Files
    Last edited by Nebojsa; 19-06-11, 18:49.
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #17
      Originally posted by Iceman View Post



      Ja se nadam da se ovako nesto vise nece ponovit !!!
      Ja se nadam da vozaci Lotusa, Virgina, HRT-a nece uopste pokusavati da brane poziciju od ovih jacih. Mislim znam da je njihovo pravo da se bore, ali je potpuno besmisleno, razlika je u klasi, i kao sto smo videli moze da izazove vise stete nego koristi.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Iceman View Post



        Ja se nadam da se ovako nesto vise nece ponovit !!!
        I ja se nadam. Tad mu je Red Bull bas dao krila
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • #19
          Originally posted by Lorenzo-fan View Post
          I ja se nadam. Tad mu je Red Bull bas dao krila
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #20
            miko jeli dobro ovo sto sam izbacio ove slike i video
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • #21
              Sad cu ja to malo srediti ;) Bolje je da kacis slike sa linka, ne moras ih skidati na komp
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                Zna li neko gde ce biti DRS? Kontam na onom zadnjem pravcu, da je staza malo sira moglo bi svasta da bude. Ovako cemo opet videti 3 preticanja i to je to.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #23
                  Ja kontam krivina 10 i zadnji pravac. Mislim da ce nastaviti sa 2 zone, zapravo u Montrealu i nismo mogli da iskusimo to, jer veci deo trke nije bilo DRS-a.
                  Imam neki osecaj da ce Valencia da nas iznenadi zanimljivoscu.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Jako bih voleo ali nisam optimista. Premalo je prostora. Tokom 3 godine na ovoj stazi je bilo 4 (slovima cetiri) preticanja. Od toga su dva Kobajasijeva prosle godine.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      Ja kontam da DRS-a nece biti uopste ... Nego Iceman kada otvaras teme ubuduce moj savet : Prvo izbacis podatke o stazi, duzina krugova , koliko krugova , ko ima najvise pobeda i to , onda opises stazu i njene karakteristike i nesto sto je obiljezilo zadnjih godina dok si ti pratio , doduse za Valensiju nemas neku dugo opsirnu istoriju ali moglo se smisliti nesto , ubacis simulator staze tj krug staze jos ako hoces dodas neku sliku i naravno zaboravio sam reci na pocetku stavis kakva je staza tj njenu sliku
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #26
                        axa hvala za savet Miko.to cu ako budem stavljao za neku drugu stazu posto je sad kasno.
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • #27
                          Nije ni sad kasno, samo edituj prvi post.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #28
                            Najgora staza u kalendaru. Sreca sto se vozi u normalno vreme, da je azijska, verovatno bih se uspavao. Ove godine ne ocekujem nista spektakularno, mozda 15-ak preticanja, ako ne racunamo prvi krug. Verujem da ce Red Bul ostvariti 1-2, samo se nadam da Veber konacno pobediti Fetela.
                            Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

                            Comment


                            • #29
                              Nekako samo zelim da ova trka sto pre prodje i da se vratimo na normalni kurs ove sezone, a to su dobre trke... Jel moze da se rezervise otvaranje za Monzu vec sad? Ozbiljan sam! NebojsaNS, mislim da shvatas zasto to pitam...

                              Comment


                              • #30
                                Ma meni jedino niko ne sme da uzme Spa, posto cu tu pisati svih 20000 karaktera pa makar me ubilo, a ove druge staze moze ko hoce, ako niko nece ja cu. Dakle, proglasavam zvanicno Moncu Vanjinom
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X