Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo da li ce i Brazil da se trgne kao Argentina ili ce biti ista prica, mada sam 99% siguran da dobijaju a ne znam kojim rezultatom i sa kakvom igrom.
    sigpic

    Comment


    • Ja vise gledam na to da je Ekvador najmanje pokazao u grupi, i dva gola Brazilcima ce im biti dovoljna za prvo mesto ako ostane ovakav rezultat na snazi.

      Ne predaje se Venecuela.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Zar je moguce da samo ja gledam?
        Samo da prijavim da je Paragvaj preokrenuo i da vodi sada 2:1.Strelac drugog gola je Lukas Barios.Pre njega gol za Kolumbiju je dao Hoze Salomon Rondon, a za Paragvaj Antolin Alkaraz.
        Tesko da je za Kolumbiju

        Inace do drugog gola Paragvaja, Venecuela je bila bolja i dosta konkretnija, imali su ozbiljnije sanse, a Paragvaj je delovao totalno bezidejno. Oba gola su veoma glupo primljena, nakon guzve posle kornera

        Comment


        • Dali Paragvajci jos jedan gol i opet iz prekida.Strelac je Riveros.

          Edit:Kakva utakmica.3:2.

          Edit 2:Xaxaxaxaxaxa, 3:3.U poslednjem minutu dali gol.
          Last edited by Ricma; 14-07-11, 01:05.

          Comment


          • Kakva utakmica, Venecuela me odusevila, potpuno zasluzeno su izvukli nereseno

            Comment


            • Da znas da jesu.Sada je sve u rukama Brazila.Realan ishod bi bila pobeda Brazila ili remi s obzirom kako su odigrali prethodne dve utakmice.
              Pobeda vise od jednog gola im donosi prvo mesto.Venecuela bi bila druga, a Paragvaj treci.
              Pobeda od jednog gola ili remi bi im doneo samo plasman u dalju fazu.Razlicite su kombinacije da ih sad ne nabrajam.

              Ja sad odoh na spavanje, pa cu kad se probudim da vidim kako se sve ovo zavrsilo.

              Comment


              • Kakva utakmica,samo da je jos Paragvaj pobijedio,ali mora se priznati da je Venecuela odlicno odigrala,nije davno bilo kad su sluzili za gol razliku samo
                sigpic

                Comment


                • Posto su prosli sampionat bili domacini, igrali su cetvrfinale.Urugvaj ih je pregazio u cetvrfinalu sa 4:1.Zanimljivo je to da sam naleteo na podatak koji kaze da je njihova poslednja pobeda, pre nego sto su pobedili Peru, bila 1967 godine.
                  Ko god bude prvi u B grupi ponovo ce se sastati sa Paragvajem.

                  Comment


                  • I nakon promasaja stize kazna..

                    Comment


                    • Dobra utakmica, Brazil solidan, dosta puta su probili po desnoj strani, al ne znam sta se desava sa Maikonovim centarsutem. Ekvador prosecan, dali smesan gol, imali jos jednu sansu(Arroyo se posebno istice, odlican sut ima)

                      Ocekujem da im Brazil da dva komada u drugom pol

                      Comment


                      • KAkav je lik Ganso

                        Nema ga , nema , kao u drugoj tekmi i onda jednim potezom da genijalnu asistenciju , strasan je


                        Ako i ovo Brazilci prokockaju , bolje im je da ispadnu odmah
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • 12 golova na dve utakmice. Ovo je prava Kopa!

                          Comment


                          • Sta je prokockao Paragvaj to je neverovatno.....

                            Comment


                            • Neymar i Pato napokon na nivou.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X