Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sam samo pogodio da ce Urugvaj osvojiti.
    Ali nije ni bilo tesko,igraju najlepsi i najjednostavniji fudbal.
    sigpic

    Comment


    • I vise nego zasluzeno,cisto osvojen turnir.Niko ne moze nista da im zameri,jednostavno su trenutno najbolji u J.Americi i tacka.

      Comment


      • Urugvaj je i drugu godinu za redom pokazao da je najbolja reprezentacije Juzne Amerike. Cestitam im, potpuno zasluzeno. Sve se moze kad imas kompaktnu ekipu i dobrog trenera, ne moras imati i najbolje igrace. Argentina i Brazil stvarno treba da se zapitaju. Sve u svemu, imali smo izuzetno dobar turnir i gledali dobar fudbal i nadam se istom u kvalifikacijama za SP koje u J. Americi pocinju cini mi se vec od septembra, ali ove godine pocinju to je bitno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Cestitke Urugvajcima,sasvim zasluzeno.Mislim da imaju ekipu koja se moze nositi sa svakom reprezentacijom na svijetu.

          I dok bi neki zenili Larisu ja bi Suareza
          Ovo je vec veliki problem,ali necemo sad o tome

          Zao mi Viljara,covek je zasluzio sve...sam ih je i doveo dovde. Cestitke Urugvajcima i Suarezu

          Comment


          • Najbolji igrac turnira:



            Bravo majstore
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Zasluzio je majstor, igrao je odlicno citav turnir i u skoro svim mecevima bio najbolji pojedinac ekipe.

              Ajmo, sledeca je za najboljeg igraca PL!
              sigpic

              Comment


              • Bravo Urugvaj,rekoh ja da ce da osvoje...Sjajni su,majstori Suarez i Forlan...zasluzen trimjuf...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Bravo Urugvajcii msm da su zasluzeno pobedili ..
                  FORZA MILAN!!

                  Comment


                  • Ahahahahahahahahahahh stomak me boli
                    Samo za 18+

                    sigpic

                    Comment


                    • Eto dosao je i zenski dio foruma na svoje

                      Vlatko se buni protiv Larise a stavlja ovo
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Bas sam odreagovao kao ovaj smajli :

                        Nego,Forlanov deda je 1956. godine osvojio Copa Americu,a otac 1967. godine.On je nastavio sada tradiciju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ahahahahahahahahahahh stomak me boli
                          Samo za 18+

                          Ahahaha Vladane legenda si ociju mi dje ovo nadje ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ooooo, pa vi za ženski deo populacije.....pa u "sred srede"

                            Meni je drago što je Forlan osvojio... kao što mi je bilo drago i Zlatnu loptu kada je osvojio na prošlom SP u JAR, iako je bio mnogo osporavan, zbog "jačih" imena koji su tada bili takođe kandidovani
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Hahaha...Vladane kralju.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Cestitke Urugvaju

                                Forlan i Suarez

                                Comment

                                Working...
                                X